Моя дочка і я пішов, щоб відвідати другу, і там був цей неприємний інцидент.

Дискусії концепції, Яка освітаМи можемо самі зателефонувати одержувачу. Для себе, і ненормальна людина повинна знати її. Добре, це занадто пізно, щоб обговорити що-небудь в цьому випадку. Але, як іноді буває, навіть в самих тріфінгу і зрозумілих випадках, є невеликі підводні камені. Ви, як правило, не думаєте про. Але вони також повинні вважатися.

Р

Дуже добре відроджена людина, найчастіше, не підніме голосу або, особливо, буде грубо. Яка ситуація вимагає її? Що робити, якщо немає нічого? Попередньо, щоб бути обрізаним і міцно стоять ваш грунт або сказати все, що накопичилося, а потім просто дивитися результат? У житті є речі?

На мій вік, коли друзі не дуже багато, ви починаєте скарбувати свою присутність на реальні. Я не хочу ніяких частих зустрічей, висить і розмовляю по телефону про що-небудь. Крім того, я не можу мати чоловіка, але у мене є досить маленька дочка, яка займає мене більшу частину часу. І ось, це право.

Габаритний зображення

Діти - квіти життя. До того, як ви встигли повернутися, вони вже виростають і починають виявляти деякі проблеми і труднощі. Але хороший батько має справу з ним, інакше чому почати все? Я не хвилююся занадто багато про те, що не має чоловіка в будинку. Я думаю, що фінансово, Вірка і я незалежна, і витягне багато. Я не хочу чоловіка, і я можу бути великою матір'ю для моєї дитини, і від мого батька я починаю жити на ній? Дякую, але ми через це. Ми можемо зробити без цього.

У будь-який час я мав піти на мій друг Зіна будинок один день. Я взяв Vick з мене, бо він був пізно вночі, і я просто не міг залишити мій будинок доньки. О, я запитую всіх критик, щоб заспокоїти. Моя дочка знає Зінаїда дуже добре і у них немає проблем спілкування. Подруга шахти заклала нам невеликий, легкий столик, оскільки він був гарячим зовні і запросив всіх їсти. Але після декількох хвилин Віка попросила піти в інший номер, сидіти на телефон, спілкуватися з друзями. Я не хочу їсти, і Зіна мала невідкладні новини для мене.

, Україна

Природно, я погодила і дочка пішла на свій бізнес в наступну кімнату. Я був на півгодини або так, і коли я прийшов, щоб побачити її, дівчина виглядала на мене з очима широкі відкриті і помітно нервові. Я знаю, що щось було неправильно, але я не міг бачити точно, що було зроблено. Вика почала змивати і попросити додому. В основному, так. Я хотів би зробити це, але... Коли щось неправильно, вам спочатку потрібно дізнатися, що.

Я пішов до Зіна і попросила їй дати мені 5 хвилин. Я не знаю, що це неправильно. Може бути, що боляче було написано до неї, тому чому вона не хоче говорити про це? У слово, після того, як пара хвилин мого питання, і мій мама дивиться прямо в очах, я отримав правду від моєї дочки. Дитина була втомлена сидячи на телефоні і вирішила подивитися в приміщення. Вона переїхала в шафу і «ідентично» знайшов коробку грошей. Про $500. Я вирішив взяти їх. Діти.



У той момент, якщо щось було переключено в голову. Я не роблю це часто, але я доводився на Vick. Право там і вирощування. Я швидко кладу гроші, де це було. Прийміть себе, щоб зупинити кричущий був важко. Зіна прийшла на роботу і з питаннями «що відбувається тут, що відбулося» Після того, як мій дочок і я швидко з'явився і пішов. Я сердився, вона в бульбашках сліз і snot.

На наступний день я думав про свою поведінку, розмовлявся до моєї дочки, пояснюючись нормальною мовою, що з тих пір, як я вчора, ви не можете це зробити. Але вона зробила щось дуже потворним і, головне, дуже неправильно. Ми розуміємо один одного і навіть навчаємо з тієї ситуації. Розглянуто.



До тих пір, поки Zina назвав мене і вимагала пояснення. Вона сказала, що незважаючи на те, що її чоловік прийшов незабаром після того, як ми залишили, вона не могла б допомогти, але думаю, що я може бути вдарив свою дочку в проході. Що мій розлучення вражав мене так багато, і я змінив в якомусь чином, і не для кращого. Що б не сталося, я повинен сказати її що сталося, можливо, це не так страшно, як я думаю, це.

І здається, щоб розповісти їй про те, що справа є дрібною тріфлою і повним дитячим сиром. Але з іншого боку, я знаю, що Зіна буде думати. Що мій дочка є твій. Я мати тиф, і я гістерик. Яка ситуація погіршиться. Якщо я був 3 роки, я не хвилююся. А ось 7 ви знаєте. Зіна, незалежно від того, скільки вона є другом, Віка є чужою дитиною. Ось ми йдемо.



П'яти я потім щітнув стороні і майже нічого до мого друга. Може бути, це буде руйнувати нашу дружбу трохи будь-яким чином. Я хочу зустріти хорошу людину і не налаштовувати дочку. З іншого боку, хто знає його? Мапа Я думаю занадто багато про це, і я повинен сказати, що це. Ну, завітаючи нас в будинок. Хто піклується? Я буду чесним з другом. Я так втомився від цих...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное