Чому люди готові до будь-яких хитрощів для отримання майнових ресурсів і де їх принципи йдуть?

Якщо всі засоби Ви повинні успадкувати. І немає інших варіантів, багато хто піде до всіляких хитрощів, але намагаються отримати їх шлях. Flattery, пітливість, маніпуляція, навіть вдягання. Що робити, якщо це, скажеш, нерухомість? Звичайно, ви можете заробити гроші... Але це довге і незаймана. Займається занадто багато енергії. І ось - і не потрібно робити багато. І родичі, хоча. І найголовніше, якщо ви не отримуєте спадкування, то неодмінно пройдете до іншої родичі. І морально це ще гірше!



Історінки про те, як вініри одягають і запалюють один на одному, в Інтернеті є повний. Це життя і це. Тож люди, які вже старі і не хочуть стати жертвою обману рідними, повинні все це покласти на вуса. Часи можуть змінюватися, але людський привіт до прибутку не існує.

Ви повинні отримати спадкування, як тільки я не звернувся до мого життя, щоб досягти чогось. Змінювалися роботи, пішли в школу, одружений не за любов. Я навіть купив лотерейні квитки, сподіваючись на фольгу. Але майже нічого допомогло. На курсах, за найчастішу частину, були святі, офіс шарахкіна, і вивчали нічого. Мій чоловік, всі чотири з них, розлучення мене. Але перед тим, хто консультував юристів, щоб залишити мене самостійно, без копійки. Лотерея ... Немає, і не було дива, я ніколи не виграв дійсно сане.

р.

Пілінги Ось так просто працює. Я дійсно змінив багато професій, працюю багато і навіть хотів, щоб один день підняти гроші і піти за кордоном. Але в останні хвилини я змінив мій розум. Я був боятися незнайомців, які я не мав талантів для мов. Конкурс – це просто жах! Як я стала досить багатою жінкою на 58? Я, просто щасливий. У мене була рука в самому успіху, але...

Я мав змінити квартири. Я використовую для оренди. До того, що нічого не може бути серйозно змінено в ньому, власники можуть прийти і почати, буквально, зануритися через мої речі. Я був вже понад 40 років. Але ці рухи, вони просто виповнили мене всередину. Особливо з огляду на те, що у мене немає дітей або чоловіка, ніхто не може допомогти, і це сором'язлива, щоб зловити погляди незнайомців: oh, що самотня жінка рухається.

94442588

Так, переїхали в одну, як сказати, будинок. Двоповерхові, старі, 3 входи. Про нас Я зустрілася з дружиною. Характер був, скажемо, не цукром. Але вона не мала такої ж негативності до мене, як вона зробила до інших. Я був, як вона була. Ми стали добрими друзями, хоча я часто почула її зчеплення, коли я приніс деякі покупки. Але характер те, що можна зробити.

Як виявилося, ця стара леді була власником половини цього будинку, з усіма його квартирами, підлогами і входами. Я отримав гроші від жителів, включаючи мене, просто не сказав мені про це, і я не запитав. Ось як, після того, як вона пішла, я отримав всю цю нерухомість і дивне почуття того, що є символом з деяких казок. Але в моїй казці замість княгині я подарував гранату, як відбиття мене в майбутньому. І не юнака, не краса, не м'яч в палаці.

Габаритний зображення

Ну, після того, як все це, моя самотність не продовжила. Ні, стада з ручних чоловіків з лангеновим виглядом ніколи не з'явилася під моїми вікнами. Я ще не захоплюся. Нехай це “спорт” без мене. Або навіть інтерес, досить. Ні, я раптом мав ціле блокування різних родичів і родичів своїх родичів, які всі їхні життя думали, як допомогти мені, але вирішив тільки недавно.

Подолалися перші «пліти». Тітка, наприклад, з якими ми завжди "на ножі". Яким було захоплення? Що я хотів би послухати свої історії про своїх співусів і бути зацікавленим в тому, що їх життя було схоже? Вирощування чоловіків, жирів, які не мають інтересу до життя. Що потрібно продати нерухомість, щоб отримати гроші на розвиток? Я не думаю! Саме те, що я розповіли мої родичі. Повернулися і зникли знову до тих пір, поки я був занадто старий. Так само, як зараз.



На даний момент у мене є нова родина «закриті». Це мій власний нефрит. Мій маленький сестра. І що особливо заліза, що вона і я були дійсно друзями, як діти. А потім що, потім виросло і зв'язався. Проте її діти тепер дуже цінуються в компанію. Подарунки, концертні квитки. Тут, нещодавно запрошений до театру, майже всі Кагал. Чому? Як мені подобається?

Це насправді простий. Нефроси хочуть своїх дітей жити з мною. Вони потребують окремого житла і все це. У мене є пара квартир, які дійсно порожні, але це не буде довго. Тільки після того, як мій нефрит діти рухаюся, я знаю 100%, я не збираю їх. Я не збираюся турбуватися про це юристом. Чи потрібно це?



Я повинен бути гарним, допомогти моїм родичам, радіти, коли вони приходять або викликають. Але я не закриваю. Я, хто я, особливо з тих пір, коли мій чоловік не був настільки пильним. Але з іншого боку, я отримав цю властивість в якості волі. Я міг зробити те ж саме для них... Але це варто? Я не відчуваю себе, як мені потрібно, щоб бути чесною. Це все, насправді.

Я сподіваюсь, що я не взяв багато часу, і я сподіваюся, що моя сім'я не займе її з мене сьогодні. У вас є хороший день і погода. Все інше, можливо, виправити себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное