П'ять мудрих порад Ольги Папсуєва, які зараз 50 років повинні почути

«Зробимо життєвий досвід людей і багатих!» – сказав мій бабуся. Старші люди знають секрет щасливого життя. За сірим волоссям зморшки і свербіжні суглоби приховують скарби мудрості. А якщо ви хвилюєте, що ваше життя закінчується після 45, це надихаюча стаття для вас.



Оновлення пенсіонера Ольга Папсуєва звернулася до свого авторського блогу всім, хто боїться старіння. Ми "Сайт" Я надихнув не за жарт: з цим підходом кожен день набуває соковитих яскравих кольорів!

Як швидко лякати! Моя сестра виповнила 79 вчора. Я побачила свою родину щастя. Вона представила мене до свого майбутнього чоловіка. Ми проживали в рай на 50 років. Я навіть заздрив себе. Але тепер я розумію, що для щасливого життя ви повинні платити у віці. Якщо ви знаєте, що років літати, як божевільний, і ви не можете повернути їх назад. Все було так погано і як швидко він пішов. Я не можу допомогти кричати.

579318

Як багато помилок, які я зробив в моєму житті, і досі не пам'ятаю нічого неправильного. Моя людина і я зварила і зварила. Що таке? Я тільки пам'ятаю хороших.

Я дуже хочу звертати увагу на молодий і красивий з висоти моїх 70-х з хвостиком. Ті, хто зараз 16, 20, 30 і особливо 50. Після 50 років життя починається. Особливо якщо ви не в боці і відносно здорові. Поведи мене, є так багато хороших і цікавих попереду вас. Це не старий вік!

І навіть понад 70 років. Взяти мене. Я все-таки бачу трохи, слухаю трохи, ходити і навіть бігти. Я також танець і туман навколо. Часом забути про мої роки. Особливо в день, коли я не дивлюся в дзеркалі.

567230 р.

Моя старша сестра щаслива жінка. Красивий, на 79 вона виглядає краще, ніж мене. Хоча вона не йде добре, доля говорить її жити - не жити! - оточений костюмами. Вона просто сидить там з палицею на лавці. Першого чоловіка прийшов назустріч їй, потім іншим. Тексти пісень, а це означає: І ви сказали життя після 50 Хтось може перетворити його навіть після 70!

Звичайно це жарт. Але я маю на увазі, не боятися бути самотніми у віці. Не завадить! І під час прогулянок ноги, коли твоїй юності цвіте, дайте йому повністю. Зайдіть, насолоджуйтеся стільки, скільки ви можете. Не боятися емоцій, сміятися і крі. Живий, мій дорогий!



У суспільстві молоді люди приймають поради старших людей з скептиком. Ми живемо в різний час - що може стати старими людьми? І добрим був мій бабуся.

Нижче зібрано 5 дивовижних порад для молодих людей з старими людьми. Нехай мудрість інших стане життєздатною курткою для вас, яка позбавить вас зайвими клопотаннями і носками.

Ми часто схильні до обґрунтування нашої пункції, але відмивати інші для того, що саме той самий огляд. Заробляйте людей на основі власного досвіду. Але ми не знаємо, що в іншому голові. Який досвід жив і які висновки він звернувся.



Довіра людей, які ніколи не пустили. Якщо ви не змогли, спробуйте пробачення, але будьте обережні. Абуси доброти не мають місця серед друзів.

Подивіться на дії, не оболонка дій, єдине, що визначає людину. Ми змінюємо життя. Зовнішній вигляд, вік і одяг не мають великої ваги. Дивіться, як люди проявляються в маленькому – так вони покажуть себе по всьому світу. Що стосується тих, хто слабкіше і міцніше.

Попадання в любові до тих пір, поки ви можете Не пропустіть своє почуття! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не мати високих надії для вашої першої любові. Він може пройти, і це океї. Намагатися бути чесною і відповідальною за кожного партнера. Подаруйте йому ставлення, яке буде приємним для вас.



Збагачений досвід людей. Завжди є взаємообміном. Я щедрий. Вирішіть, що ви хотіли б повернутися і не соромтеся сказати, що це гучно: люди не знають, як читати думки. Зробіть себе відомим, якщо щось не підходить вам.

Якщо ви уявите себе, щоб бути вівцем землі, життя доведе, що це не так. Розважатися з себе і ваших випробувань. Спробуйте критикувати себе менше. Або краще ще, позбавляйтеся від звички копати в себе. Ви помітите, що ви знизили вашу претензію до себе та іншим особам.

р.

Щоб жити здоровим життям, їсти, якщо у вас вже є діабет, і вправи, якби коліна і суглоби зношуються. Подбайте про зуби, використовуйте сонцезахисний екран і відвідайте терапевт принаймні один раз на півроку.

Багато людей вважають, що вони хотіли б обміняти ранній шлюб на можливість подорожувати по всьому світу. Нерідко при появі дітей такі радості стають менше. Старі люди часто шкодують, що вони не спілкувалися з батьками, дідівцями. Не розв’язувати конфлікти. Чи варто програти цінний час для спілкування? Важко.



Яку мудрість ви готові використовувати сьогодні? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное