Зірка телевізійного серіалу «Фармований» та «Беверлі Хіллз» Шан Догерті пішли на небо

Відомий, що у віці 53, зірка телевізійного серіалу Beverly Hills 90210" і «Фармований» Шенген Догерти летять на небо. З 2015 року актриса борлася з страшною хворобою. Моя сім'я вірила в краще. На жаль, хвороба була сильнішою.



Редакція "Сайт" Вона гасить разом з усіма шанувальниками актора. Сьогодні ми говоримо про Шаннена Догерти і пам'ятаємо її життя.

Як повідомляє громадськість Догерти Леслі Слоан, актриса загинула в суботу, 13 липня.

Це з великим серцем, що я підтверджую смерть актора Шаннена Догерти. У суботу, 13 липня, вона втратила свою битву з раком після багаторічного баттінгу захворювання.

«Присвячена дочка, сестра, тітка і друг, залишені в оточенні своїх близьких, а також її улюблений собака Боуі. Сім'я просить, що вони залишають самостійно в цей час, щоб вони могли погротися мирно, Слоан продовжував.



12 квітня 1971 року в Мемфісі. Від молодого віку вона продемонструвала акторський талант. Не було шкільного виробництва.

У віці від 11 років вона зірвала в серіалі Travelers і Отець Мурфі. Це були маленькі ролі, але це просто початок зіркової кар'єри. Молода акторка без проблем отримала роль у шоу «Літт Хаус на Прарі». Вона відіграла роль Jenny Wilder. Дівчина була в шоу до її закриття.

Вона потім starred в молодий комедія дівчинки wants для мати веселощі. Разом з вже відомими в часі Helen Hunt і Sarah Jessica Parker.

У 1990 році пройшов кар’єрний прорив Догерти. Тоді вона отримала роль Бренда Вальша в культовій молодіжній серії Beverly Hills, 90210. Це була серія, яка приніс її світову популярність. Бренда стала культовим характером.

р.

Актриса зірвала в Beverly Hills, 90210 за чотири сезони, з 1990 до 1994 року. За цей час вона стала однією з найпопулярніших молодих акторів світу.

У 1994 році Догерті пішов з серії, щоб зосередитись на інших проектах. У цей період вона відіграла в декілька успішних фільмів. А в 1998 році акторка повернулася до телевізійних екранів з основною роллю в серії «Каммед» (або «Всі жінки – відьми», оскільки українські глядача запам’ятовують його). Дуже популярний серіал про три сестри відьми. Триває повний 8 сезонів.

Я думаю, що більшість людей пам'ятають її як її старша сестра, Прут. У цій серії важко сказати, як красиво і дивно вона була. Всім дівчатам мій вік хотів бути як її.



У 2015 році діагностувала рак грудей. Кожен діагностував 19 серпня 2015 року. А акторка подала свого колишнього менеджера. Вона заявила, що тому що він невірно видано страхування, вона не отримала належного лікування. Через це захворювання поширюється на лімфатичну систему.

У травні 2016 р. Догерти занурилися мастеектомія. Трохи пізніше вона підірвала хіміотерапію, а потім почала радіотерапія.

Через рік акторка повідомила про ремісію. Вболівальники думали, що все буде відмінно. Проте, 4 лютого 2020 року, Догерти показали, що хвороба повернулася, а зараз її стадія досягла четвертого. У цей час актриса борлася з онкологією, але хвороба була сильнішою.



Підтримую Україну під час російської навали. Про війну в соцмережах, згадував волонтерство і наголосив на міжнародній спільноті, що «промені для українців не вистачає. й

Ми ніколи не забуваємо, що вона була такою. Красива актриса, розумна жінка і просто справжня зірка. Наші співдоліки сім'ї та сім'ї актора. Ми збираємо з ними ...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное