Я думав, що це був весь вік, але причина була різною.

Іноземна молода дружина може стати ще однією гілкою в каусальному місці. Якщо це нова дружина вашого екс-люда. У шостому десятиріччі героїні нашої історії. У дітей є власні сім'ї, а вірні пішли на квітучу красу, говорячи ізоляційні слова. Але закон бомеранг працює для всіх. Тексти пісень, а це означає: І хто збирається сміятися минулого?



Мій чоловік був 53 при згоді сім'ї тріщини. З коханої дружини я перетворилася в гранату і господиня. І поважаю йому, і я раджу його через пень-дек. Чоловік став іржі, пікі і гранатометом.

В першу чергу вона розбила її у віці: все погіршується з часом, навіть характер. Але хороші люди відкрили очі. З’ясуйте, що мій джентльмен дивився на юну жінку!



Ця новина викликала один повний сюрприз. Хто хотів би мій Петро? Не соромно, не багата. Він працює як звичайний працівник хлібобулочної продукції в магазинах. У одному з них він подобав досить продавцю. Він був 15 років молодшим ніж йому.

Я дізнався про це гойдалка. Одна леді підняє три дітей, невеликого розміру. Акуратно, дивлячись на майбутній батько за його потомство. І мій Петро добре підходить для цієї ролі. Нешкідливий чоловік. Він не п'є, він не курить, він платить до копійки. Він не грає картки на гроші, він тільки любить футбол і риболовля.



Я вчинив. Моя син і дочка здавна пішли. Я готовий до медсестри мій дідусь з великою радістю, ніж судити похилого Касанова. Дозвольте його розкачати на всіх чотири сторони. Не пропустіть шанс руйнувати кров.

Що він ніколи не сказав мені, і сміхає і гріх. Я не люблю його правильно, я не оцінив його, я не спробував. Ми завжди приїхали. Тексти пісень, а це означає: І тепер вони вирощуються і вони не потрібні мені. Я збираюся жити століття, якщо я не хочу судити такий скарб. Зараз хтось ще буде. Ми вітаємо вас!

03039, Україна

Чи знаєте ви, які причини мені найбільш важливі питання? Як жінка з трьома дітьми знаходить сили, щоб порадувати чоловіка. Можливо, це вік.

Коли після розлучення ми почали ділити майно, пристрасть Петра показала зуби. Ще одна молода дружина була готова порубати на кожну копійку. Не пропустіть своє слово. Затискаючи на кожну пластину!

Неважливо, як сердитися я був з Петром, доля покарала його більше. Немає більшого покарання, ніж мрія прийшла.

р.

Домільова Касанова з дружиною. Вже вагітна. Що про нового чоловіка? Він мене з головою вниз. Все сіре, як і в воді. Поверніть фольгу назад. Я не розумію, не оцінив текст. Він не може, поганий людина, живе в середині дитячої скребки і крі. Він не вижив черговий раз підгузки. Він хоче повернутися до тихого абоду, дивитися футбол з друзями і вечерею в тиші.

Я майже сміхався на обличчі. "Не так, людина." Коні на перетині не змінюють, і ще більше так дружин. Я сказав йому.



Нещодавно я бачив фотографії хрещення. Поруч з моїм щасливою матір'ю став мій Петро. Невагомий, краба, всі сірі і похмурі. Я можу відчути серце, вони не зупинилися на чотирьох дітей.

Ну, я все одно дивлюся, чому я так багато миру і прийняття. Може бути мій сірий волосся. Що ви повинні турбуватися про те, що ви повинні турбуватися? Я не буду навмисно шукати другий раз. Якщо я зустрічаю гідну людину на шляху, я можу згодні бути разом.



Я просто думав про своїх дітей і мій бабуся. Я маю кого жити. Моя екс-людія виросла. Він буде відповідальний за його дії. Я хотів його на спині ноги. Не завадить мені своє харчування!

Як знайти цю історію? Поділіться враженнями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное