Чоловік моїх снів залишив дружину за мене, але я не мав ідеї того, що няньку вона вийде.

Максим був дуже ручним, він не відійшов від нього. Він також зробив гідне життя і виріс у хорошому пердятАле я був найбільш приваблений до своєї харизми. Шармінг, високий, з гумором і завжди в spotlight. Я зітхнувся, бо я був студентом. Ви можете сказати, що це була безумовна любов - приглушена і сліпа. І коли він нарешті помітив мене, я втратив голову. Але через кілька років після закінчення навчання ми отримали в одну компанію. Після того, як одна спеціальність, це часто буває. Але я думав, що доляй

Я думав, що він був -- чоловік моєї мріїй Коли я був молодий, я не думаю, що він мав дружину. Я ніколи не був одружений, і я не знаю, що це було схоже, коли шлюб знизився. Я не соромлюся того, що Максим вирішив з дружиноюй Хто б подумав, що це принесе мені таке гранат? Це правда, що ви не можете будувати щастя на нещастях інших.

Коли він вибрав мене, я був просто божевільний з щастям і міг пробачити його все. На щастя, в повсякденному житті він не був на всіх таких князі, як у публіці. Його завжди були в його розпорядженні. запакуватиВін відмовився мити посуд. Всі господиня впав на плечі. Але я не потурбував, бо Максим знав, як записати мене. Він може приїхати додому з величезним букетом хризантеми або торта, влаштувати дату, і так далі.



Він швидко забув про свою попередню шлюб. У них немає дітей, і як виявилося, батьки наполягають на весіллі. Це мене! Він відрізнявся від мене, він сказав мені.

Але я знаю причину. Після закінчення я став багато химерів: Я пішов до косметолога, втратив пару додаткових фунтів і навчився підібрати фітингий Я не можу сказати, що я перетворилася в красиву лебідку з потворами. Але деякі з моїх однокласників ще не впізнають мене на вулиці.



Доброго дня! В першу чергу Максим був дуже щасливим, що він би мати дитину. Ми навіть зробили великий. свадьба про це. Ми бажали багато любові, благополуччя і здоров'я для дитини. Цей вечір залишається в пам'яті як один з кращих. Я не шкодую, коли я пам'ятаю його. Але відтепер, безумовний Починався згасити.

Чим більше мою мами став, тим менше я бачив Максим. Я пішов на материнство, тому тепер ми тільки від пізнання вночі. Починався залишатися частіше, щоб піти на корпоративи. Я не розумію, але я скоро втомився від нього. Всі господиня Це було важко зробити. І я не можу просто згинати, щоб підібрати ошатні шкарпетки.



У цей період я часто дивився, якщо мій малюк і я поспішав. Два роки шлюбу, здавалося б, Я знала свої почуття, але я не чекаю, що це буде так скоро. Максим все ж ставить квіти і шоколади, але я хотів його залишитися близько.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми з колегами над чашкою кави поділилися, що вони прийшли до нашого відділу. колабораторй Ми не мали достатнього персоналу, і коли я пішов на материнську відпустку, ситуація стала досить критичною. Це залізо.

Не було певне, що вона була її. Але чоловік точно мав когось, бо він повністю втратив свій вільний час. Робота, бізнес-зустріч, потім ще одна корпоративна подія, яку не можна пропустити. Одного разу я знайшов листівку в кишені куртки, підписаний з ініціалами, невідомим до мене. Я не знаю, що переїхала мене в час. Я повернув листівку і вирішив попередити, що Я нічого не знаю.



Дуже страшно. самостійний Я був сім місяців вагітним, і мій чоловік вже скаржався, що я був дійсно свербіжний. Кожен кварель закінчився його розчарованими зітхами. Я не знаю, як я зрозумів, що якщо я приніс його, я був тільки. Побоюючись втратити чоловіка настільки інтенсивним, що я не міг думати про щось інше. Є віра, що якщо щось дуже боїться, це станеться.

Ім'я та прізвище Неважливо, як красиво судив Максим, він точно не був ніжним. Найгірші слова я коли-небудь чув у моєму житті, сексуальні матусій І він має відносини на боці. Я не пам'ятаю точно, як він сказав, але в той момент я думав, що я був божевільний.



Непристойна сама не чекала, що вона виявить силу. розлученняй Не здавалося б, чекати мене, щоб перенести свої пригоди. Я не чекав ставити всі свої речі на наступний день. У цей момент я радий, що наша квартира була орендована і нам не потрібно його поділитися.

до Що про дитину, думають про дитину. Як ви надаєте йому?
- Ніщо. Я шукаю роботу вдома. Моя допомога батькам. Мами завжди сказали, що ви були жилетом, ви повинні слухати її.

Відповідальність за мій майбутній син дав мені впевненість. Я ніколи не залишила себе Максимом. Але я також знав, що ви не змогли приготувати кашу з батьком, як це. І його зрадіал був настільки низьким, що я не хотів нічого робити з цим чоловіком. Він був схожим на телятину. Ні, Максим не був харизматичним або особливим. Він просто знає, як. лацінаІ зробив він ідеально. Професія адвоката має її. Саме тому він зробив стільки грошей.



Перші кілька місяців після розлучення, включаючи пологів, були дуже складними. Я пішов знову. батькоВони були дуже щасливими, особливо їх онука. Я не можу сказати, що я не пропустив Максима, але я спробував не думати про нього занадто багато. Всередині я був впевнений, що я зробив праву річ і може дати сина найкращого.

Я шукав роботу. Я використовую для того, щоб зробити юридичні переклади іноді, і тепер я це зробити вдома. Звісно, було місяців, коли він не був прибутковим, але мої батьки підтримали мене назад. І дуже скоро я мав стабільну клієнтську базу, і мені не потрібна допомога.



Я не помітив, як перші кілька років пішли. Я помітив це, коли я зрозумів, що йому потрібно власний номер. Я хотів би зробити простір для нас. Я шукав власний офіс, і він хотів. комфортне місце для навчанняй У цей час я можу дозволити собі орендувати квартиру.

З того моменту, що на даний момент речі почали отримувати краще. До школи, перший клас до п'ятого, і я відчував його знову на перший раз. щастя і свободай На горизонті знову з'являвся.

Ми маємо місто середнього розміру, але в нашому місті законність Кожен знає один одному. Так Максим не зважився знайти своє бюро. На цій точці я шкодував, що мій син і не пішов. Він вийшов, вже зробив прогулянку і відступив до того, що він зробив. Він сказав, що він був занадто молодий і stupid. Він не знає свого сина. Наполягають на зустрічі.



Закон не забороняє батько бачити сина. І я знаю, якщо Максим хоче, він знайде спосіб отримати Сашу. Але я боїться навіть подумати про це. Через розмову кілька тижнів. Я сказав, що я думаю про це, але я дійсно просто не можу це вірити. Я хочу знайти спосіб, щоб не бачити Саша і її батько.

Тепер я думаю, що це мій кіз. Покарання на прийом Максима від першої дружини. Може бути це дійсно краще. Увійти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное