Дитина в середині літа захотіла Великодні торти, Я походжу до батька, щоб попросити поради.

Я люблю гарячий сезон, тому що я можу запекти літні торти щодня. Свіжі топпінги - не намагайтеся знову! Але як вам подобається зірочка? Зовні вікна пишні Липень, і дитина просить його приготувати. Чи можна випікати Великодній хліб, коли ви хочете? Це те, що церква говорить про це.



В іншому день мій 6-річному сину списав ложку на столі і вимагав запекти його пастою. Шурик – великий фанат Великодніх тістечок, як і мій чоловік, і я. Незважаючи на те, що інтереси сина переважно переплетені навколо білого верху, але все ще.

Ніщо, але це середина зовні. Великдень був у березні. Я хрещений, їхати до церкви на великих святах, тому я не хочу взяти гріх на душу. Це ласощі.

А мама, яка прийшла до візиту, сказав: «Так, Аліна!» Паска є ритуальним хлібом. Сашенка повинна бути вчена, що ви не можете варити її, коли ви хочете. Під час Lent, віруючі тестують і зміцнюють дух. І пастор – це винагорода застібки людини. Якщо ви запікаєте його на рік, то він втратить свій символізм. Він припинить гасити сакру. й



У слова моєї матері я подрібнила здорове зерно. Дійсно, якщо ви влаштували свято щоденно, нічого не залишиться з цієї особливої Святої. Але мій син стежить за мною з понігом і з цуценями очі бджілками для смачних. Як вам подобається кожен?

Я вирішив піти все-в і попросити консультації з особи, яка чітко розуміє питання. Я пішов з лука до нашого батька, батько Андрій. Заспокійливе серце з гарною посмішкою. Виявляється, що церковні канони не забороняють випікати паска в інші часи, крім яскравого свята.

95708822, Україна

Не писати на ній листи XB – Кріс Рісен. А якщо ви знеболюєтеся і боїтеся служити Великоднім хлібом на тижневому столі, зателефонуйте його склянкою. І це про кінець! – сказав батько.

Це блискуча порада! Ми можемо піти ще далі. Випікайте святкову корзину або панеттон. Помариньте верху за допомогою мийки, прикраситьмо посипом - і волею! Тексти пісень, а це означає: У мене є літні торти для маленького, і мій совість буде чітким.

Пасхальний крюфін в будь-який час року Я просто хотів би випробувати на наступному Великодні рецепти для найрізноманітніших скрипок. Та й талановиті люди приїхали з поєднанням торта і круасанів в одному продукті, і навіть з насиченою начинкою. Випічка виходить плетені, витончені, м'які і ніжні. Що нам потрібна гонна.

р.

інгредієнти
  • 350г борошна
  • 100 мл молока
  • 20г свіжих дріжджів або 7г сухих
  • 80г цукру
  • 8г ванільний цукор
  • 40г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 2 жовтки
  • 200 г кандиру або родзинки
  • 1 ч.л. крейда горіха
  • 0,5 ч.л. солі
  • 100г мигдальних пластівців
  • 1 ч.л. масла для змащення


Підготовка
  1. Змийте в теплому молоці чайну ложку цукру і дріжджів. Поставте його в тепле місце до того, як пінопласт піднімається. У окремому контейнері збийте на пишні піни жовтки, яйце, залишки цукру і ванільний цукор.
  2. Запитайте на борошно в мисці, утворюючи отвір. Залийте в молочно-східну суміш, яйця з цукром, сіллю і перемішайте. Змішайте тісто з розтопленим маслом. Перемішайте тісто протягом 10 хвилин, поки він перестане наклеїти руки.



  3. Змастити чашу шматочком розтопленого масла. Покладіть тісто вниз і пройдіть зверху маслом залишки. Нехай він стоїть на 1-1,5 години під харчовою плівкою.
  4. Залийте цукати з окропом. Після 15 хвилин покласти його на кооп і покласти на паперовий рушник. Посмажити мигдаль на невелику рум'яну.
  5. Подай тісто в стільки форм, як ви плануєте випікати. Рол в кулі, обгортання в плівці і залишити на 10 хвилин для відпочинку. На тісто посипають робочу поверхню викладають кожну кульку і розгортають в тонкий прямокутний шар. Змастити його м'яким вершковим маслом. Посипати рівномірно з м'ясом, злаком і мигдалем.



  6. Розгорніть тісто в рулон, загорніть його в харчову плівку, і нагрівайте його на 10 хвилин. Тепер це цікаво! З гострим ножем ріжемо кожний вал без досягнення кінця. Робити дві ноги. Свердла спіраль одну «лег» до її початку. Другий скручування, підйом і укладання на вершину першого.
  7. Перемішайте заготовки в деко. Покрийте плівку і надішліть її тепло протягом 20 хвилин. При майбутні скоринки піднімаються, відправляють на 10 хвилин в духовку, нагрівають до 200 градусів. Потім покрийте форми фольгою і запікайте на 10 хвилин на 180 градусів. І ще 15 хвилин без фольги.
  8. Дядько! Охолоджені кондитерські вироби можна покривати білковою масою або просто посипати цукровою пудрою.





Літні торти: редакційні поради Якщо ви ще боїтеся випікати паска для кави або чаю, а святкові випічка ой, що ви можете зробити. Змішайте традиційні тісто пасти і випікайте булочки з неї. Як вишні. Подаруйте собі напій. У наш непростий день, будь-яке задоволення, навіть найменше, варто його вага в золоті.

Ви запікаєте Великодній хліб на рік? Поділіться своїм досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное