Моя сестра і я погодився, що я дам її половину за будинок, вона забрала гроші, але потім продемонструвала на нашому дверцятому.

Людина може бути нескінченно рогатом: отримати додаткове навантаження на роботу, бути поганим сусідом і постійно свердлити стіни, попросити гроші і ніколи не дати. Це, безумовно, дратує всіх, без сумніву. Але лаціна Це коли не хтось там, але близько, дорога душа раптом починає захопити ваш час і енергію, приховавши тільки вашу дивовижність і нічого іншого. У таких випадках навіть складно контролювати себе.

р.

У разі родичів існує ще один величезний недолік: незважаючи на все, решта сім'ї може легко стояти на боці в будь-якому спорі. Так це ваша несправність. Що робити в таких випадках? Ми радимо Вам виступати таким чином, як це можливо, так і законно. Тексти пісень, а це означає: А потім ви повинні бачити, хто на вашому боці і хто на вашому боці. Добре, хто може критикувати. Навіть родичі. Чи не вистачає часу і енергії?

Моя сестра мене божевільна. Я не знаю про вас, крихітна буржуа, але наші стосунки між родичами досить сильні, і я не можу просто ігнорувати їх. Хоча я пішов з села 20 років тому. Тим не менш, деякі сільські звички сьогодні не просто поцікавити мене, вони помочать мене.

В короткий час Марина і я залишила будинок в с. з наших батьків. Хороша будівля, виготовлена з якісної цегли, і головне, це пам'ять. Спогади про минуле, дитинства, мами і тато. Але я не можу жити в ній з братом: У мене є моя сім'я, вона має власний. Так ми повинні вирішити цю проблему якось. І для того, щоб не продати будинок, я запропонував Марина купити її частку протягом декількох років. І вирішив влаштувати невеликий ремонт і поселити туди дочку. Вона була просто думають про одруження.



Побачити, як сестра. Вирощений, розумний чоловік. Я домовився до всіх умов, звичайно, ми не зареєстрували нічого з нею. Хто ще можу довіряти, якщо не найближчий? Але що не вдається нам сілкерам, це закони, з якого ви завжди можете заплутати щось для себе. Ви просто повинні знати, де закрутити.

Я подбала про мій бізнес, моя сестра подбала про шахту. Але якщо моя сім'я, нехай скаже, використовується для тихого існування, то Марина і її не може жити протягом двох років, а не залишити. Вони люблять. Пристрасний, так. У віці У будь-який час мій сестра не встигнути. І від чоловіка вона переїхала прямо до свого «старого друга». Я не хочу знати все про неї, але якщо моя дружина переїхала з друзями, я, безумовно, не буду просто залишити його.



Однак Марина залишила свого друга через кілька місяців. На жаль, вони втомилися від дружби. А сестра з її другом. Що, без зцілення, вона сказала мені. Я вже знав, що подруга. Хороший друг, нічого більше. Отже, якщо її сестра звернулася до неї, речі вийшли з рук. Я б допомогти чоловіка. Займіть свою дружину, і я не дуже багато, щоб будинок хтось інший.

Трохи пройшов і Марина відійшов від свого друга. Але поки вона втратила свій темп, очевидно, вона все ще мала гроші, що я дав її за половину будинку. З одного боку, я розумію, що не буде достатньо довгого, і з іншого боку, я не мав намір зрадити їх чоловіком або. Я не матчера. Що відбувається до Марини далі? Бог знає, що вона не гонна йде через траву. Він, ймовірно, отримає роботу, і там в гуртожитку... А ось були мої думки.



До одного дня, моя донька називається. Я заміжу мені і життя в будинку батьків. Я думаю, що я не можу тримати інтригу. Ви вже розуміли все, але так: Маринка прийшла до свого гнізда з чоловіком і почала вимагати кут від них в «власному будинку». У мене були деякі думки про це, але я не думаю, що це може прийняти таке круте поворот. Коли я приїхав, я очікував, щоб мати боротьбу і навіть похилий ескорт моєї сестри з нашого колишнього дому. Але... Речі пішли трохи неправильно.

Уявіть собі сільський будинок, пучок людей, і в середині нього все, заспокійливу вирощену жінку, в деяких гарнірів, які вона точно не була в місті, я не знаю, де вона отримала. З картиною нашої сім'ї обрамлений, розводять на колінах, рояльці і кричущий в цілій кількості про те, що хитрий, злий і лівий голий і босоніж. Поки вона не дрочить на дверцят. Але головна вілла, звичайно, була мене. Тому що я взяв подяки, я обдурив, і так далі.



Хтось сказав, що вона просто божевільна. Про свій бізнес запрошують пальці. Але це село. І для мене це означає, що ситуація критична. В першу чергу сільські люди завжди зацікавлені. Немає інших розваг. І ось - не тільки що цікаво, тому печінка не страждає. І, по-друге, наш, нехай далекий, але ще родичі. Не пропустіть своє. Звісно, вони будуть стояти на боці «завтра».

Ось ми йдемо. Тепер я сердився старшим братом, який здавав сестру з рідних стін. Моя дочка – хабалька, що живе на іноземній території та намагається побудувати своє щастя на горі Теткіна. Чоловік, я не знаю, є міським чоловіком, я маю на увазі, він народився тут. Що таке найгірша частина. І хто хоче зробити щось. Вони навіть називають станцією. Вони захопили мене на те, що світло варто, але, смішний, ніхто не допускається Марина жити з нею. Я не знаю чому.



Якщо це не для рідних, я б спрай і ігнорував: давайте сина-в-праву розумію. Я не знаю, що робити. Чи варто йти до суду? Але після того, як я втратив, ми нічого не зареєстрували. І я не буду йти до чоловіка Марина, не бажаю цю долю чоловіка. Що я, простий чоловік, робити справу з несудимою сестрою? Чи є хтось тут, щоб консультувати людей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное