Багато хто мріє подорожувати в Китай, але не всі готові до неприємних сюрпризів, які ця країна може презентувати.

Багато людей сниться про подорож в Китай, але не всі люблять цю країну. У сучасному матеріалі ми не будемо говорити про красу Китаю та інших пам'яток. Багато подорожуючих блогерів і туристичних агентств мають справу з цим протягом тривалого часу. У статті будуть зосереджені недоліки цієї країни. Але, щоб якось приклеїти до балансу, в кінці ми радимо вам принести з Китаю до себе або друзів в подарунок.



Не кожен знає, що Китай є єдиною зоною часу. І виникає проблема багатьох туристичних місць через це. Це занадто рано для сонця, щоб встановити. Я маю на увазі, ви використовували для розрахунку часу в одному шляху, але виявляється, що багато музеїв, які ви хотіли відвідати, будуть закриті набагато раніше.



Наприклад, в Пекіні влітку темний на восьми годину ввечері. І якщо ми говоримо про Шанхай, це ще гірше - на шість вона починає темніти, а до семи міст занурюється в темряву. Точно, висвітлюється багатьма світильниками, але це не вирішує вище проблеми.

Це ще один сюжет, щоб бути готовим. Ви побачите сотні разів краси міст у фотографіях та фотографіях. Але є величезний шанс, що ви ніколи не побачите їх жити. Замість неба буде покрито сірими хмарами, які плавно перетворюються в той же колірний асфальт. Ну, бажана краса прихована в тумані.



Звісно, місцеві посадові особи намагаються вирішити цю проблему: зелені приміщення, розвиток метро, обмеження на кількість автомобілів, обмеження на заводах і заводах. Але все ж уважайте просту істину: влітку без маски ви все ще можете відступати, взимку буде просто необхідно.

Китай – це загальний стан, де великий брат знає, що кожен громадянин робить. Місцеві жителі навіть знаходять про це. Наприклад, часто говорять про те, що тільки суперечать і відчайдушні люди вирішуються на злочинах тут. Камери буквально скрізь, і не прості камери, але ті, які визнають обличчя і передають інформацію про те, хто і куди переїхала.

Китаянка не використовує готівку, яка викликає проблеми для іноземців. Покупки часто сплачуються за допомогою QR-кодів у локальній соціальній мережі WeChat (як аналог Facebook). Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Для іноземців важко купити воду.



З іншого боку, країна має проблеми з Інтернетом. Це, для місцевих жителів, які не є, тому що 4G практично всюди. Здавалося б, купити Китайську SIM-карту і скористатися (до речі, при покупці SIM-карти потрібно залишити відбитки пальців разом з грошима за стартовий пакет), але це не вирішує проблеми.

У Китаї Google та всі програми, які залежать від нього, заблоковані. Місцеві жителі мають свої аналоги, і туристи повинні виходити. Багато хто встановлює до десятка різних VPN перед подорожжю. Здавалося б, чому так багато, але в кінці буде працювати не більше двох з них.



Повернувшись до відбитків пальців, ця процедура також чекає туристів. До аеропорту доїхати можна з аеропорту. В цілому, виявилося, що жителі Китаю дають свої дані державі добровільно посилені, щоб отримати хоча б деякий комфорт.

Це те, що ви повинні використовуватися для того, щоб ви не прослужили довго в цій країні. Запах Китаю дуже специфічний, але найцікавіше, що ніхто не намагається описати його. І причина досить проста - ви ніколи не відчуєте нічого подібного до. Особливо інтенсивний в закладах громадського харчування, але якщо вони бюджети - будьте готові відчувати всі "чарівні" голубці.

Навіть закуски купили як сувеніри на прибутті домашнього запаху знову нагадують на батьківщині. Місцеві жителі часто перевозять їжу з ними, що змушує здатися, що вони строжують. Але вони звикли до неї, і це не буде просто для вас.



Вимова їжі ... Це ще один момент, який не кожен може впоратися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але якщо людина має проблеми зі здоров'ям, пошук чогось тут не буде погано. Один друг шахти, хто майже все викликає алергію, і навіть цукровий діабет, розповів про цікаве оповідання.

Постраждала протягом тривалого часу через місцеву їжу. Я, нарешті, знайшов деякі курячі супи і почав їсти його. У цій точці я зіткнувся з місцевими дружбами. Справа в тому, що часто китайці не розуміють, що таке особисте місце. Так він переходить до мого друга, який з'їдає суп, жінка і починає говорити. Подруга не розуміє нічого, тому вирішує продовжити харчування. Потім вона просто кидається в тарілку величезну ложку деяких жирних соусів.



Я не зламати тут. Зрозуміло, що китайська жінка хоче зробити краще, але в кінці просто руйнувала обід, тому що мій друг не міг їсти отриману страву. Це те, що Китай може бути настільки несподіваним.

Як пообіцяли, кілька слів говорять про сувеніри, які потрібно привезти з вами. Перш за все я хочу пам'ятати про шовкй Кожен знає, що тут розвивалася шовкова промисловість понад 5000 років. Так купуйте себе шарфом або навіть шовковим розписом.



Послуги для цього напою. Ще одна невід’ємна частина культури великої країни. Послуги тут виготовляються з керамзиту або глини. Вони виглядають як справжні твори мистецтва. Отже, якщо ви думаєте про те, що вивести з Китаю, оберіть набір. Ви можете регулярно запам'ятати свої пригоди під час п'ятих гілочок в домашніх умовах.

свінгери Це інший символ Китаю. Цей дорогоцінний камінь був цінний тут для тисяч років. Вони говорять, що це приносить багато позитивних енергії та інших переваг будинку. Але навіть якщо ви не вірите в такі заяви, вам потрібно визнати, що ювелірні вироби джеда просто красиві.

Україна

Китай любить гру дуже багато. Маджонгй Ви можете почути про це, бо є багато онлайн варіацій цього розваги. Так ви можете купити набір для цієї гри як сувенір, особливо якщо ваші друзі люблять збирати і витрачати час на гру дошки.

Відповідь на питання про те, що вивести з Китаю досить банально. Р дракон У Китаї лікуються великою повагою, щоб фігурки цих істот, виготовлених з різних матеріалів, можна знайти на будь-який смак і гаманець. Але це стане відмінним прикрасою для вашого інтер'єру.



Якщо ви їдете в Китай або не до вас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми хочемо, щоб мати великий час!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное