Моя дружина говорить про те, що має другу дитину, але я не хочу, щоб піти знову.

Ця ситуація виникає практично в кожній родині. Якщо герої нашої історії думали Який час приходять малюки?Можливо, ситуація ніколи не була. Після того, як добре виховання батьківства не тільки дорогі іграшки і навчальні кола. Це в першу чергу стабільний психоемоційний стан батьків і можливість почути один одного. Історія Lera і Andrei не єдина справа, коли концепції любові і поваги плутаються.



Молоді люди зустрілися, коли вони все ще в коледжі. Андрій прибув з найближчого села для вивчення міста. Він був другою дитиною у великій родині. Але незважаючи на те, що батьки все своє життя мешкали в селі і вирощували землю, їхні діти мріяли про різну долю. Андрій з дитинства любив підібрати в технології, щоб він був відправлений на вивчення механіки. Мазки і руки були дрібними. Він хоче дізнатися і стати успішним механіком. Я хотів подорожувати і дізнатися нові речі.

8148532

Який час діти народжують молоді сім'ї Lera і мати переїхали в це місто кілька років тому. Звідси, Тамара Михайлівна. Жінка тягнеться на батьківщину і її дочка не мала вибору, але слідувати її вбрання матері. Те, що Тамара Михайлівна любила пити. Не падає дуже низька, але стабільна слива переварювання помітна відразу. Лера була зачарована її матері, але при цьому вона дуже любила. Мама була єдиною родиною для дівчини. Вона не бачила батька, і її мама не здавалося б, пам'ятати, що він був.



Але Лера переконана, що їх життя різко зміниться в цьому маленькому місті. У цьому місті Тамара Михайлівна проживала одна кімната. Ось де Лера і матір її оселилися. Тамара Михайлівна отримала роботу медсестри в клініці та дружній жіночій команді. Вона припинила пити, комфорт і замовлення з'явилися в домашніх умовах. Lera завершила 9 класів і вирішили перейти до місцевих технічних шкіл. Саме тут вона зустрілася з Андрієм і закохала в любові з ним на перший погляд.



Андрій також негайно помітив Лера. вона була високою дівчиною з довге волосся. Лера не зіпсувала і щиро радівалася навіть найтриваліші ознаки уваги від Андрія. Після третього року пара вирішила жити разом. У гуртожитку вони орендували приміщення і почали організувати своє життя і мрії про майбутнє. Тамара Михайлівна не заважала дочку. У той час вона також мала гідний хлопець, який вона збиралася до маррі.



Мрії подорожу залишалися в далекому минулому Хлопці закінчили технічну школу, Андрій отримав роботу в якості механіка на станції обслуговування. Lera знайшов роботу на невеликій фірмі в відділі продажів. Життя юних людей, що протікали в звичайному струмі. Після половини року вони орендували квартиру і мріяли про подорож. Я просто мав зробити гроші. Але один вечір Лера прийшов до Андрія з приголомшливими новинами. Вона мала тест на вагітність, позитив. Андрій плутався. Не про те, що він не любить своєї дівчини, але вони ще не думали про дітей. Може бути в п'ять років, можливо, сім. Який час малюків зазвичай мають?



Але обставини були такими, що рішення було прийнято. Учні підписали скромно і не запрошували друзів, щоб відсвяткувати свій весільний день. Навіть батьки були поінформовані в тиждень. Лера почала готуватися до появи малюка. Андрій провів більше і більше часу на роботі, приймав капати, щоб забезпечити дружину і ненароджену дитину. Майбутні батьки вирішили купити власний будинок. Ми вирішили попросити батькам зібрати хоча б іпотеку платежу. Але виявилося, що майбутні бабусі не збираються допомогти їм. Вирішивши виїхати самостійно.



У своїй квартирі з'явилася батьківство дитини. Лера була на батьківщині, а Андрій завжди був відсутній на роботі. Молода мама захотів її дочку, щоб мати всі найкращі, як в модних журналах. Одяг, коляски, підгузники - практично всі гроші пішли на дитину. Андрій працював без вихідних двох років поспіль. Для того, щоб зустрілися кінці, вам довелося платити за іпотеку. На щастя, дитина була спокійною, і Лера захистила дочку від будь-яких захворювань. Я не хочу, щоб дати їй державному садку, але навчався з нею або взяв її до мугів, які також дорогі. Але таємно, Андрій ще мріяв, що вони обов'язково підуть на поїздці з цілою родиною.



На другий день народження своєї дочки Лера раптом почав говорити про другу дитину. Андрій розслаблений і трохи загубив свого темпу. Це була перша велика боротьба. Андрій розповів дружину всім незадоволеним життям. Лера лягла в сльози, її народження дочки був зруйнований. На наступний день Андрій взяв відпустку і не розповідаючи дружині пішли батькам в село. Через тиждень він прибув, Лера не говорить йому. Зібрали свою дочку на прогулянку. Вони жили, що шлях майже на місяць. Поступово молоді люди почали відходити від одного. Скандалами і непорозумінням були



«Коханці дивляться один на одного, і близьких в одному напрямку». Якщо Андрій і Лера провів більше часу разом з одним і навчився чути одне одного побажання, буде менше конфліктів у родині. І коли один «починає ковдру над собою», а другий постійно ображається у змах, ви зламаєте мрії і завершити духовну самотність.

І ви думаєте, що Андорі і Лера зможуть врятувати своє шлюб і бути щасливими, як раніше?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное