П'ять років тому я раптом втратив свій талант, я думаю, що він був вкрадений людиною, яка спочатку не вистачало зірок з неба.

Чи можна вкрасти таланти, удачу або красу? Езотерики говорять: Так, можливо. Погані люди можуть зробити це за допомогою спеціального магічного ефекту - тиф. Що це таке, як це працює, і є захист – молитва злодя? Наші абоненти діляться своїм досвідом.



У мене є підозра, що мій талант був вкрадений однією особою, яка спочатку бракувала зірок з неба.

Закінчив вокальний факультет Одеської національної музичної академії з червоним дипломом. З 8 років професійно займається вокалом. Музична школа, кращі викладачі, конкурси, великі та маленькі перемоги. Я знала з дитинства, що співачки стане моє життя, мій ремесла. Це не може бути будь-яким іншим способом!



Але 5 років тому з'явилася справжня катастрофа. Я почав проблеми з звукозаписом. Я не змогла взяти одну замітку чисто. Я не можу співати більше.

В той час як я повісила в мундан і збираюся до лікарів в ваговому стані, щось інше відбулося. Моя однокласник Галя, який навчався на платному відділі, раптом сян! І вона сян. У академії, завдяки дуже слабким вокалом, вона була прийнята до бюджету. Не знаю, чому вона лікувала свій час і гроші, якщо вона не мала таланту. І тепер вона робить щось. Сінги в Академічному театрі опери та балету в Одесі.



Моноцидоз або кладок? І все відбулося після того, як я втратив голос. Як це збіг? До цього моменту Галя була сірою мишкою, нерозмітна. Всі лави слави проповідували мені, і вони були позбавлені її тільки тому, що вона спробувала дуже важко. Навіть під час навчання вона зустрічала з недбалим зловживанням. І тепер він готується до змащування красивого і успішного молодого бізнесмена.

Чому я згадував своє особисте життя? І після того, як я був в біді. До цього я був удачливий з чоловіками, щоб покласти його злегка. Вони витримали мене. Я був зроблений для багатих хлопців, допомагав фінансово. Ми приїхали до дорогих ресторанів і модних елітних клубів.

р.

Галка не мала такої радості в житті. Я не говорю про її вокал. Вона не отримала його. Вона лежала, її голос був відверто слабкий. І я часто половив її слухняними очима, коли ми снялися на одному етапі. А також ревнощі інших студентів.

Я, ви отримали свою точку прямо. Я впевнений, що Галина опинила свій талант. І не просто мій! Займіть наші інші успішні однокласники. Все, хто sang краще, ніж у неї були природні голоси. І тепер вони найкращі співати в хору або навчанні в музичній школі. І це леді все шоколад!

До речі, друзі підштовхували мене до ідеї крадіжки талантів. Про наш бізнес, про життя. Я не схильний до драматичного виховання і викинути весь фон про особисту навіть близько людей. Але це свого роду розірвав. І я розповідав мої друзі моїй історії. В кінці я просто трахнув в сльози з відчайом, і я пропадив з м'ятним чаєм протягом тривалого часу.



І тоді хлопці припускали, що я просто може бути ревнощим. Але не було таких думок. Чому варто ревнувати? Я не знаменитість, не Montserrat Caballe. І це дівчина прийшов на розум...

Моя друзі - сказав, що я можу носити роббер. Вони пояснили мені, що це такий чарівний ефект, коли ваше енергетичне поле змінено на проекцію. Деякі були бідними, наприклад. Він подарував своїм багатством іншим і забрав його.

За допомогою чефця ви можете вкрасти здоров'я, молоді та краси. І за тиф працювати, потерпілий (донор) повинен бути з тієї ж статі, насиченої, успішної і, бажано, як енергія чеф. До речі, з Galya ми дійсно віддалено схожі. Незадовго до того, як я втратив мій голос, вона зробила волосся, і вона забарвила його в аналогічному тону.



Молитва з тифової захисної Як впоратися з зло-ефектом? Я раджу звертатись до Бога. Виявляється, що є спеціальна молитва злодя. Вона звучить так:

«Холя Ангела Божого, врятувати мене, грішника, від злих очей і злих намірів. Збережіть мене, слабкий і слабкий, від життєздатних людей. Не залиште мене, холі ангела, в складний час. Не дозволяйте тим, хто забув Бога знищити християнську душу. Занурення всіх моїх гріхів, якщо будь-який, занурився на мене, поганий і невигідний, і врятувати мене від певного знищення в руках зло людей. До вас, Ангел Христа, Я закликаю з такою пишністю, невигідним. Як ви приводите демонів з людини, так що відхиляти небезпеку з мого способу. Амен.

4377232р.

Я читаю це три рази на день і сподіваюся, що мій талант повернувся до мене. Якщо хтось вирішує прийняти те, що не належить до них! Людина, яка не хоче змінити або працювати на себе. Як довго буде вкрадений хороший принести Його щастя, що це питання. Законодавство не було скасовано.

Ви вважаєте, що талант може бути вкрадений? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное