Георгій помітив свого старого сусіда, який переніс важкі сумки, і зважився на допомогу.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це серцебиття інциденту насправді сталося, але де точно і коли ми будемо мовчати. Тексти пісень, а це означає: Нехай ви думаєте, що це було в рідному місті. Після читання історії до кінця, ви точно розумієте, що це означає приїхати до порятунку в потрібний час. Я хочу вірити, що ця історія надихає когось, щоб зробити хороші справи.

9623799

Що це означає приїхати до порятунку в правий момент, Джордж помітив від свого старого сусіда Баби Валя, який переніс деякі сумки. Навіть до очей вони здавалося дивно важко, тому молодий чоловік побіг і почав допомогти. Виявилося, що Валентина Степанівна чекала відвідати своїх онуків, тому вона купила все, щоб приготувати смачну.

499 р.

«Ми можемо перейти до магазину, який ми приїхали. А мій син допоміг, Георгі сказав. Але сусід відповів, що вона Seryozha буде тільки принести хлопці і відразу з дружиною летить на відпочинок. І знову в голові нашого героя була загадка. Він не розумів, як залишити 70-річну жінку з двома прагами, а полетіти до теплої землі. Той, що хлопець сказав його сусіду.

Вона тільки сказала, що іноді чоловік і дружина повинні бути разом, як вони кажуть, випадок молодий. Зрозуміємо, але ми можемо послати хлопчиків на табір. Ми не будемо залишатися простим для вашого сусіда. Не сказав він Коли ці діти прийшли відвідати бабуся один раз на рік, весь дворик стояв на вухах. Валентини Степановни вирушали і апологізували для свого рифу.



Стара жінка тільки розповіла Георгію, що бабусі були необхідні для того, щоб взяти перерву з дітей. І вона не на всіх складних, але радше витрачати час на своїх онуків. У цей момент наш герой мав план в голові. Він запросив, як довго Valentina Stepanovna буде малюків. Виявилося два тижні, що саме те, що потрібно.

Несподівана пропозиція «Валентина Степанівна, і дайте мені відпочинок теж», - сказав Георгій, при введенні їжі в квартиру до сусіда. Після трьох тижнів він відправив свою бабуся в санаторії. Покупка іншої поїздки легко, жінки можуть розслабитися разом.



Спочатку сусід відмовився, бо він коштує багато грошей, але Джордж наполягає. Він нагадав Валентину Степановну, як вона допомогла йому з математикою. Українська мова була як іноземця. Але це було завдяки наполегливості свого сусіда, який він навчився і пішов до його мети. Тепер він робить хороші гроші, тому він може платити два поїздки.

р.

Жінки, нарешті, озвучені. Коли вона повернулася, черговий сюрприз чекав свого дому. Джордж придбав Валентину Степановну коту. Це була червона краса, яка отримала назву Sparkle. Незабаром мій бабуся придбав досить дорогий будинок. В цілому життя пішов, хоча родичі не часто називають старою жінкою, нехай поодинці приходять.

Але діти швидко з'явилися, коли помер Валентина Степанівна. Незабаром після траурних коштовностей почали чути регулярно з квартири. Стара жінка не залишила волі, тому діти не змогли погодитися на те, що і хто буде спадковим.



Один вечір, пансіонал Джорджа. На поріг стояв дочку-в-право покійного котом в руках. Вона зробила той самий сусід, який зробив подарунок і кинув тварину в руки нашого героя: Поверніть його назад. Небо хоче кішка. Тільки стара жінка подбала про неї, і краще подумати про сина і залишити його квартиру. До речі, будинок в передпокої, взяти його, теж!

Жорж з декількома штрихами заспокоїв Спаркле і вирушив на неї. Було помітно, що будинок змащений або перетворився кілька разів. Він повинен бути на шляху носіння речей. Вони можуть відкинути його, але вони робили. В той час як ніхто не очищав його. Тож наш герой вирішив зробити прибирання.



Під час скринінгу Джордж знайшов невелику коробку за одну з стін. Всередині був медальйон, прикрашений ювелірними прикрасами. Валентина Степановна згадувала про це кілька разів і назвала її родиною. Чоловік збирався взяти його в сини покійного, але побачили шматочок паперу.

Зауважте, що цей дорогоцінний камінь повинен йти до Джорджа. Він також побажав своїх сусідів і щасливого життя. За кілька годин наш герой тільки виповнить кота і подумав, чи подарувати медальйон назад. Навіть впав глухий час. Уві сні Валентини Степановни приходили до нього, які розповіли йому не думати про її родичів. Кожна пила її залишить. Так слава Георга чітка, головне - подивитися після кота.



«Не хвилюватися, Валентина Степановна, я подбаю про це, - сказав він, коли він кинувся. Він вже був темним зовні, і мені довелося запустити в магазин для їжі для Sparkles. Тепер Джордж має ще одну живу істоту в будинку, потрібно звикати до неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное