Коли мій бабуся попросив мене, як ми провели наш час, як діти, я відразу пам'ятав, які ігри я хотів би грати в нашому дворі.

Недавній мій бабуся прийшов, щоб відвідати мене і попросити, як ми були весело, як діти. Ми не маємо комп'ютерів або телефонів. І як ми знаємо, де наші друзі були, якщо ми не могли їх зателефонувати? Я просто посміхався на неї і вирішив розповісти її. гратий Скільки задоволення ми були після школи і літніх канікул.

р.

Ми мали великий будинок і завжди були багато дітей різного віку на дворі. Ми завжди грали разом, і всі були веселими. Після уроків, в той час як вона була теплою восени і ранньою весною, ми обов'язково відіграли кульку і мотузку, змалював класику на асфальті. У вихідні, коли зібралися більше людей, вони обов'язково відіграли прихильники. Кожен спробував приїхати з власним неповторним підрахунком, щоб ніхто не був. Я не пам'ятаю книжки з підрахунками, щоб у серпні, коли я повернувся з села, я здивую своїх друзів.

р.

У літній час більшість з нас пішли кудись. Хто пішов на табір, інші родичам на море, інші на їх бабуся в с. І ми також знайшли компанію та грали на вулиці. Я не пам'ятаю сидінь в домашніх умовах. Навіть якщо дощовані, ми знайшли навісу і зберігали їх. Ми не можемо вводити додому. Що потрібно зробити в домашніх умовах? Мультфільми на телевізорі пішли в певний час, читання також була нудною. Ми не мали такої різноманітності ігор і розвитку, як наші онуки роблять зараз.

р.

У дворі завжди був звук дитячого сміху У кожному будинку була кулька, мотузка, гумка. Все це було прийнято з ним в дворі і кожен вибрав, що він хотів більше. Ми відіграли вибивку, їстівно-незнімний з м'ячем. Ми стрибаємо на мотузці різних способів. І не тільки дівчата, але і хлопці завжди взяли участь у змаганнях. Море гасло один раз, кільце, Handkerchief - скільки цікавих речей, які ми можемо приїхати і кожен раз, ми весело. Ми відіграли Crocodile і можемо показати все без слів. Кетч вгору, козацькі хобі - це здавалося б, ми могли безкінечно бігти.



Ми не сидимо в домашніх умовах взимку. Слінг, катання, катання на лижах - це всі зимові види спорту. У дворі завжди був сніг. Сніжні замки були побудовані і кожна команда захистила свою фортецю. Після бою, як ознака примирення, кожен зробив сніговик разом. Ви прийшли додому, як сніговик - там було сніг у всіх частинах вашого тіла. Але ми не встигли зробити все. У наш день було багато годин.



Різні покоління та різні значення І найголовніше, ми навчимося спілкуватися і вести переговори. Ми мали фізичний розвиток, і ми були набагато більш стійкими. Ми дізналися, що люди можуть відрізнятися і реагувати на слова і дії. Ми пішли в школу мужності і школи лідерства. Отже, в житті ми досягаємо більшого і кінцевого важкості. Я не бачу її як самостійний. Як знайти свої речі в школі?



Але в той же час, в сім'ях, вона легко управляється телефоном, планшетом і комп'ютером. Вона знаходить правильну інформацію, знає, як назвати її найкращим другом або матір'ю на роботі. Коли це важко, я можу звернутися до неї за допомогою. Вона отримує все зроблено швидше і простіше. І я думав, можливо, що кожне покоління має своє. Ми швидко та швидко занурилися. І наші онуки стрімко змішують паралельну реальність і швидко в Інтернеті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное