Що таке секрет гармонії в сім'ї і як його досягти

Що не проблема в Інтернеті - це розважальний контент. Новини, ромби, Цікаві історії життя людей Ось все тут, тому що нітить себе постійно кидаємо більше і більше прикладів від власного досвіду. Немає необхідності приховати щось, тому що залишилися анонімні, ви можете, в першу чергу, полегшити душу. І, по-друге, отримати хороші поради, які дійсно допомагають.



Тепер один з наших читачів вирішив поділитися своїм особистим оповіданням. Не так, що більше людей дізнаються про свою ситуацію, але тому що вона знаходить історію смішною. Ми не розуміли. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу.

Привіт всім, я не буду витрачати час на те, що я хочу поділитися з вами моїм нещодавно малим «виконком» в сімейному спорі. В цілому, мій чоловік і я не суперечать, дружній сім'ї, і навіть з невеликою дочкою. Але іноді я маю настоятися. Ви всі знаєте, як може бути студентка, тому жінки повинні прийняти ініціативу. Немає іншого способу.

Я вже знаю, як протидіяти типовим чоловічим вимогам. Наприклад, коли він говорить щось, як "Я хочу, щоб ви варити, як мій мама," жінка може завжди об'єкт, який вона хоче чоловіка, щоб заробити стільки, скільки батько. Добре, це всі змінні, звичайно. Потрібно трохи вправ. Не можна відповісти на чоловіка різко без мислення. Він також знає, що він має обов’язки до вас.



О, я колись мав історію на відпочинку, коли Женья і я ходив на пляжі. Я отримав трохи ваги, і я відчував себе. І він вирішив зробити мене сміятися так. Він вказував деякі молоді пляжні красу, такі як, ви знаєте, "фітонія" і попросив мене, якщо він може піти, щоб мати її покласти крем на спині. Моя рука була зайнята з розтопленим морозивом. У мене є ще один. Я знаю, що вона була.

Навпаки я сказав, що, звичайно, ніхто не забороняє. Але моя спина також потребує трохи масажу. Я хочу, щоб зробити це занадто. І лише другий пізніший, деякі проходячи з розуму свідомо остентним чином хвиляли свою руку в нашому напрямку і витісняли, що він мав трубку крему. Зрозуміло, що почула нашу розмову з Женею. Але ви повинні бачити погляд на обличчя людини, гаю!



Тепер до точки. В цілому, в бідній сім'ї з 4 дітьми відбувся мій дитинства. Звісно, у нас часто виникають випадки, коли молодше змолоте для старшого, а квартира «купе» через кількість людей, які живуть в ній. Моє найсвіжіші мрії, щоб мати місце, де я міг бути в повній миру і тихому. Я думаю, що багато людей розуміють мене. Я навіть іноді вловив себе мислення, що я перебував у дружині в частині через зміну пейзажу.

Так, нещодавно я очистила номер нашої дочки і помітив, що час для того, якось змінив тему інтер'єру. Карикатури на стінах відмінно підійдуть. Але Анджеліна вже 6 років. І тепер вона переглядає інші мультфільми. Про це І в той момент я зловив себе мислення, що я ніколи не мав свого життя. Всі Я не зробив.



У нас є трикімнатні квартири. Мій чоловік і у мене є спальня, дочка і вітальня. Але я бажаю вас, які гості можуть мати сім'ю з дитиною? В квартирі немає. Іноді ми граємо фільм перед сном. Тому не перетворюйте непотрібну вітальню в свою особисту спальню? Де я можу насолоджуватися відокремленою атмосферою, коли ніхто не хоче нічого від вас?

Велика ідея. Ні, великий! Але не для чоловіка. Він відразу почав сильно протистояти. Попередньо бути відхилений. Неважливо про те, що чоловік і дружина повинні спати в одному ліжку, і це не важливо, що в світі багато людей, які люблять один одному сну в різних кімнатах протягом багатьох років, отримувати високий від нього. Ми говоримо про моральний і фізичний відпочинок, не схильність. Тексти пісень, а це означає: І мої речі, нарешті, будуть де я відчуваю себе комфортно. Не в якому чоловікові буде випадково йти.



Про це вже давно занурилися. Ми не змогли дати один одному і домовилися про те, що він буде придбати спеціальний пристрій для хропіння, якщо він подразне мене. Я сміхався, бо я знаю, що мій чоловік не хропить на всіх, але він готовий зробити такі концесії, поки я залишився з ним. Поки я мав простий, але не занадто очевидний аргумент у моїй голові. Якщо у мене є власний номер, це означає, що ви будете автоматично мати свій номер.

На цьому етапі чоловік перестав запропонувати підвищену стійкість і різко думав. Я побачила очі, що бігла збоку до бока, тому я вирішив дати йому час подумати. Половина години пізніше, як і раніше діє невдовзі, Женя погодилася з собою. Зараз кожен з нас мав власний номер. І був так цікавим, як я повернувся в дитинстві, але з усіма прозами і мінусами бути дорослим.

732127

Природно, по суті, наші «особисті» номери залишилися в публічному домені. Мій чоловік і я часто спить на старе ліжко. Але це не точка. Дуже важливо, щоб я зміг отримати мій шлях, наполягаючи трохи і зробивши міцну справу для моїх слів. Результат також повністю задовольняє мене. Це так класно, коли два дорослих, які люблять один одного, приходять до загального деномінатора без шуму або критики. Я просто люблю його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное