Весілля була гарною, ми отримали стільки приємних побажань, але свято переповнено майбутнім бесідою з батьками.

Кожна доросла жінка знає, що якщо людина не хоче марріПрийміть його, щоб зробити це практично неможливо. Допомагатимуться тільки загрози і шантажу. Більше і більше пар вибираються без перешкод з боку держави. Старе покоління – бублінг, звичайно, але нічого не може змінити. Де є традиції? Чи є він шлюб, якщо немає доказів?



У той же час, коли захоплення чоловіка і жінки не може виглядати така погана ідея. Особливо коли є щось для порівняння. По-друге, як проживає шлюб. Не чули про це? Це коли дружини живуть окремо один від одного і зустрічають з часом, щоб підтримувати незалежність і уникнути внутрішніх конфліктів. Це все офіційне, так само, як кажуть, стиль. Стиль життя.

Я не живу разом. Ми дуже любимо. У нашому маленькому місті концепція «чесного шлюбу» є новим для всіх, а також для сім’ї. Однак такі шлюби мають дуже довгою історією і не засуджуються по всьому культурному світу. Люди розуміють, що якщо хтось вирішив це зробити, з'явилися причини цього.



Я жив з батьками до 27 років. Наші умови проживання дозволяють нам мати багато людей в будинку. Я не відчув себе, я завжди змогла кинути, навіть принести друзів до вечірки. Я не чую нічого з мого боку будинку, так як це. Два коледжі зробили мене вічний студент. Я завжди сподобалося навчатися, і віддалена робота, яка з'явилася не повинна йти в оренду квартиру.

Я жив з мамою і тато в одному будинку. Хоча наші вхідні двері різні, ми можемо лише побачити один раз на кожну пару днів. Я завжди знав, що вони були вдома, і вони знали, якщо я був окремо в номері. Це не добре звучить, але ви звикли до цього часу.



Мої ф'янке, Макс, жив у місті. І пішов, щоб побачити його, він пішов з мене на деякий час. Він музикант і не співає з цим. Похідні тури, тури та екскурсії своєї групи зробили його справжнім кочовиком. І цей стиль життя від нього навряд чи коли-небудь гасить. Я люблю його як людину, не думаю, що я якийсь фанат, ні. Незважаючи на те, що далекі родичі останнього не розглядали наші відносини, що-небудь серйозний. Я думав, що цей чоловік не хоче одружитися.

А потім, після Максима запропонували мені на канікули, в дуже романтичному настройку, мій тітка і музинки були дуже несподівані, що я запрошував їх на весілля. Вони навіть не приховують свою дивовижність і всі смайлики, кажуть, що чоловік зробив. Цей чоловік не хоче одружитися, не серйозний. Як довго це буде?



Пелюшки довго. Моє весілля було досить пишним, весело і без сюрпризів. Так, два дні до свята я дізнався, що я був в положенні. Вона розповіла про її майбутній чоловік і її батьків. На церемонію з’явилась інші. Так вітання над дахом. Єдина річ, що побачила мене на власній вечірці, була наступна розмова з мамою і татом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Ви бачите, з одного боку, мій чоловік не кращий номерний знак. Він 80 відсотків пристрасний про мистецтво і бачить нічого іншого навколо нього. Він може пересихати, мозаїка під ніс різні мелодії і пісні, не розуміючи що відбувається навколо. Пристрасний чоловік, і нічого не робити про це, він завжди так, дивний. Проте це з мене, що він «нормальний». На таких моментах він дуже ніжний, уважний і відповідальний. Він був через те, що я не мав сумнівів про правильність моєї відповіді, коли я сказав йому так.

З іншого боку, я не бачу нас разом з тим. Я не збираю молодших, і я пізню дитину. Я думаю, що життя в великому будинку без допомоги буде важко для них. У вас є всі зручності в квартирі. До послуг гостей магазину або доставка. Будинок в нашому районі є різною розмовою.



Я не розумію, щоб дитина самостійно. Його батько, за нашими підрахунками, буде з вами принаймні тиждень на місяць. І в спокійних і всіх 3 тижнів. Я думаю, що дуже добре. Вирішення фінансового питання також дуже добре підходить, гроші повинні бути достатньо для всіх потреб, шахти і дитини. І над цим. Я тільки відчуваю негативний від зовнішнього вигляду.

Моя батьки люблять мене дуже багато і їх вік не дозволить їм об'єктивно оцінити ситуацію і примховувати погляд на речі. Для них такий шлюб є спамеруванням, прийняттям. Нема в шлюбі. Ну, принаймні, вони спокійні і щасливі, роблячи сцени. Моя тітка – гістерична. Ну, принаймні я не подбаю про свою думку. Але мама і тато... Це буде удар до них, який сором'язливий, тому що я погоджуюсь на шлюб гостя і через себе.



В цілому, внутрішньо, я не на всіх солодких. Вагітність, нетрадиційна шлюб, хоча для взаємної любові. бесіда з улюбленими батьками. Я знаю, що це буде океї, це буде океї, але зараз я дуже рубаний, щоб ходити через це двері. Зрозуміло, величезна кількість людей не живуть разом через роботу за кордоном, і вони симпатії. І в ситуації з Максом буде судити. Чому люди так гіпокритичні? Я не буду щасливим для молоді. Я сподіваюся мій мама і dad зрозуміти мене, я сподіваюся так. В іншому випадку я не знаю, що станеться. Всі

Категории

Смотрите также

Новое и интересное