Ми не відповімо такі питання, щоб не дати вашого благополуччя.

Людина, яка заперечує сигнали свого тіла, ніколи не буде плутати. Він відчуває, коли детрактор знаходиться поруч, і впевнено перестає бесіду. Не варто висловити подяку за подарунок, якщо ви зрозуміли, що ви хочете купити його. Він знає, як розпізнати і відповісти на небезпечні питання, через які ворожі крадіжки енергії. Далі будуть розглянуті питання.

422282

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але життя така, що ви повинні прийти до контакту з людьми різного ступеня адекватності. І іноді не найшкідливіших. Вони несуть. Ви, звичайно, зустрілися з ними в багатолюдному транспорті, в магазині, на роботі і в кафе. Після прямого контакту з такими героями душа просить valerian або щось сильніше.

І якщо ви ще можете позбутися від агресивного походу з вигоранням або гранатометом, такий номер не буде проходити з кваліфікованим працівником або близьким родичем. Такі люди часто сердяться, ворожі і маніпулятивні. Вони люблять відмовитися від несправедливих порад, а також здатні енергійно підштовхувати слабкий супротивник. Результат такого впливу у людей називається пошкодженням.



Нерідко впливати на людину з-за кордону, люди з невидимимим серцем перетворюються на свербіж і саркувальники. Або ж вони несвідомо закликають себе зло енергію для поганих знесен, для яких вони сплачуються власним життєвим життям і невинністю душі. Не було скасовано. Евіл приваблює тільки зло. Але малоймовірно зупинити людину, яка хоче викликати страждання!

Вовк в одязі овець може бути визнаний питаннями, які він просить. Це хитрий трюк: до зовнішнього, вони можуть звучати як звичайні слова. Але на рівні енергії такі слова виступають як пилосос: відповідаючи їм, ви втратите потреби ворога.



Припустимо, що під час розмови ви раптом відчували персистентністьй У цій точці фокус і уважно стежте за тим, що ваш аналог запитує вас.

Якщо питання неприємно або призводить до стану стопору, важливо розслабитися. Не турбуйте, залиште спокійно. Борішність і дратівливість, очищають ваш біополь. При цьому негативна людина може вплинути на вас.

За допомогою інтонації також можна накладати психічні настрої. Чи можна бути частиною обряду, який буде приймати ефект під час вашої розмови.

р.

Так, які питання використовуються детракторами, і як відповісти на них, щоб захистити свою міцність і навіть життя?

"Чи ви даєте мені це?"й Якщо ви скажете так, ви покажете ворога, що він означає в даний момент. Він може побажати удачі, таланти, здоров'я і таким чином приймати те, що він хоче. Це питання можна попросити навіть кимось, що ви думаєте, близько. Але якщо ваша інтуїція говорить вам, що вам не потрібно, щоб дати цю людину що-небудь, скажуть, «Не зараз». Мені потрібно. Як захистити вашу енергію.

"Чи ви даєте мені?"й Таке питання можна почути від коханої жінки, які кладуть очі на чоловіка. Відповідаючи за згодою, жінка пускає проблеми, сварки і навіть невідповідність відносинам з чоловіком. Отже, потрібно відповісти на це різко: «Не так!» Це мій любов і ви знайдете ваші. й



"Чи ви відчуєте від мене?" ?й У ворога запропонують взяти щось з нього, але говорить абсолютно різні слова для себе. Поговоріть так, що ви відмовляєтеся від своєї життєвої сили. Щоб не загиближатися, не скажешся,

Відповісти запит категорично. «Чи можу я пропустити мене? ?й Прогулянка на найближчий і дорогий. У разі детрактора ви відчуєте гріхи. Ви не знаєте, що люди думають або що вони роблять.



Питання про гроші та вік «Як ти живеш?» ?й Після того, як ви покажете свій вік, ви віддаєте згоду на роботу вашої людини. Це може призвести до застій енергії в бізнесі, втрати щастя, любові, здоров'я та друзів. Якщо чарівник хоче, він може прийняти своє життя. Найбезпечніша відповідь на це питання: «Я все ще повинен жити і жити» або «Що мій рік, у мене є моє життя попереду мене. й

Ці питання запитують: "Чи ви даєте мені гроші?" або «Чи можу ви дати мені стільки грошей, скільки я хочу? йй Езотерикологи попереджають: не підіграйте гроші на незнайомих людей. Якщо ви даєте гроші, то тільки з ліворуч, кажучи: «Я тільки даю рахунки, але я тримаю гроші з мене і я не дозволяю нікому брати його». Після цього обов'язково покажіть про дату повернення. Не кажучи вже про те, скільки грошей ви маєте.



Відчуття дискомфорту під час розмови є головним маркером початку негативного впливу. Якщо ви не знаєте, що сказати, просто подрібніть плечі або попросіть знову. Це дасть вам час, щоб думати про праву відповідь. Краще говорити і діяти плавно і акуратно.

Ви майстер вашого життя. Ми не робимо нічого, що йде проти ваших побажань. Якщо хтось вимагає особливого лікування або подяки на подарунок, подумайте двічі про прийняття дарунок від них. Неприємно зупинити розмову, яка не приносить задоволення і приводить в кадри.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное