Що робити, якщо чоловік не надає все необхідне, і може це змінити?

Безсумнівно, голова сім'ї повинна виконувати обов'язки, призначені йому, і голову. Але що робити, якщо ви? чоловік Чи є основні потреби сім'ї або це не достатньо? Щоб подати заявку на розлучення, зняти дітей і назавжди стати «загадною жінкою, яка руйнувала її власний шлюб»? Або ж повернемося до останнього, надії, що все знову впаде до місця. Іншими словами, почекайте погода морем?



В цьому питанні немає конкретної відповіді. Як неоднозначна думка про це питання від жінок ніколи не вийде. Деякі зламають сорочки голосно і з гідністю, голосують за другий варіант. І інші, посміхаючи скромно, виберете перший. І в кожному з випадків, описаних буде право. Але чому не ми йдемо кудись ще і спробуємо потрапити в правду?

Всім відомо, що людський обов'язок є підтримка своєї коханої дівчини. Законодавство по всьому світу, незалежно від країни або релігії. На мій персональний погляд, це не достатньо, тому це буде. Я теж, на високому офіційному рівні, створіть декрет, що всі чоловіки автоматично повинні оплатити замовлення на перші дати. І це буде приємно, щоб вони негайно дебетували гроші з рахунку, дівчата в будинку таксі. У назві безпеки.

Говорячи про це. Як ми всі знаємо, чоловік повинен принаймні зберігати дружину і сім'ю. Однак не всі дівчата знають, що безпека є. На дні мамонтів і примітивних людей надходять. Також змінилася соціальна безпека. Я хотів би трохи більше світла на цьому. Так я розповідаю тебе. Є 4 типи безпеки в відносинах.



Емоційна безпека: Почуття, що ваш партнер поважає і підтримує вас, що ви можете вільно висловлювати свої почуття і думки без страху судового рішення або позбавлення волі. Довіра, чесність і взаєморозуміння.

Фізична безпека: Не насильство або загроза насильства. Це основа здорових відносин, де кожен партнер відчуває себе захищеним і не боїться фізичної шкоди.

Фінансова безпека: Стабільність і впевненість, що основні потреби будуть відповідати. Для більшості людей це важливе значення для створення сталого майбутнього та сімейного планування.

Соціальна безпека: Підтримка від коханої людини, наявність дружнього і підтримуючого середовища, як в домашніх умовах, так і в громадських місцях.

Тут, це просто те, що необхідно в базовій «сеті» обов’язків будь-якої нормальної людини. Якщо ви не маєте жодної з вищевказаних у вашій сім'ї, то Ваш шлюб є фантастичним. Поставити ваші речі і отримати розлучення. Не забудьте взяти половину після розлучення. Навіть якщо ви не витрачали копійки на минулі стосунки, то ви вклали морально і витратили час, енергія і Бог знає що ще. Не потрібно сором'язливо поділити матеріальні товари людини. Це нормально.

6327540

Як мені, я також не як я хотів. Я одружився 3 роки тому, і перед тим, що Борея і я був від того ж. До речі, я міг зрадити його в місяць, але це буде неправильно. Дуже довгий час для чоловіка, щоб нарешті зрозуміти, що реальний, здоровий сімейний зв'язок, де права людини і жінки повністю поважають.

Під час наших відносин до шлюбу все відбулося. Ми навіть розбили пару разів. Я зустрів нових чоловіків, шукав свою нішу, навіть хотів стати актрисою. Але якось Борис завжди приніс мене назад. І що про жінок люблять коти: тяги для комфорту і блискучих речей? Нарешті, після весілля ми почали жити, як завжди, і що ми хотіли. На першому поверсі розпочато будівництво будинку чоловіка. Я працював важко, намагався перетворити його на щось вишукане. Але...

р.

Борис не оцінив своїх зусиль. Він не схожий на реставрацію на всіх, і ми пропонуємо зробити одне приміщення спеціально для моєї студії. Місце, де я можу бути самотнім, вибрати настройку для себе, і, як правило, бути натхненним днем попереду. Про те, що гроші було витрачено на бюджет, щоб ми подумали про дітей і багато чого примішали. Це був перший дзвіночок, тому що людина повинна бути міцною і безшумною, як дівчина. Ви не можете заробити гроші? Спробуйте важче. Я думаю. І сини лози, будь ласка, відступайте від коментаря.

Я недавно взяв, з'явився, $ 7,000 від мого чоловіка. Чому? Борис колись сказав мені, що він втомився на роботі, поки я сидів вдома. Так я вирішив показати, що я теж, може принести домашні гроші і виглядати приголомшливо з посміханням на обличчі. Але через 3 місяці, мій план почав розсипатися і виявилося, що перепродаж товарів не завжди може генерувати дохід. Я тримав решту бюджету, і там були дійсно деякі пені. І тепер мій чоловік майже кожен день запитує мене, щоб пожовти, як якщо я був найманий як його покоївка.



Ну, так. Ви можете відкликати мене не за власними правилами. Борис припинив утримання мене в нашому союзі. Імовірно, соціально і фінансово, я не дуже комфортний з цією людиною. Але я не поспішаю подати для розлучення, намагаючись якось знайти в дружині, яка яскрава сторона через яку я погодився стати дружиною. Для почервоніння відвертих почуттів.

Можливо, коротка поїздка заощадить ситуацію. Не треба бути поїздкою до моря. Ну, сонце і вода чудово, але я хочу відпочити не фізично, але духовно. Почнете час з коханим чоловіком і зцілюємо рани. Прогулянка по старих містах Європи, я думаю, допоможе. Романтичні ноти Італії або Німеччини. Іспанія буде робити, теж. Місцева кухня, одяг, люди...



Поки що я хочу, щоб він зробив. Я не збираюся поставити тиск на нього, він вирощений людиною, 8 років старше мене. Його мудрість повинна бути достатньо, якщо він хоче залишитися одруженим. Я не питаю, що тепер ми як рівні, ми не маємо дітей. А потім, звичайно, ми повинні бути дійсно одружені. З усім строгістю дорослого життя. Немає іншого способу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное