Моя дружина дізналася про мій маленький вафель, і тепер вона дала мені умови.

Якщо одружений чоловік ДружинаЙого майбутнє може розвиватись наступним чином. Перший, розлучення. Очевидно, що деякі сучасні жінки будуть прощати форсон. І знайти нового чоловіка сьогодні не так складно. Другий варіант - продовжити шлюб, але з умовами. Звичайно, припинення відносин з іншою жінкою і, можливо, прийняття спільного курсу з сімейним фахівцем в таких випадках.



Однак існують виняткові варіанти. Коли пара залишається разом, принаймні офіційно. Але насправді зміни їх відносин відбуваються на найбільш базовому рівні, невидимі іншим. Сім'я відчуження темна, але іноді, дуже рідко, через це телятина, інші вдається зламати через. Нерідко ці ситуації унікальні і найцікавіші.

У мене була господиня, яку я торкнувся в моєму житті, і на великому шляху. Як зап'ятий-річна людина, зустрілася з дівчиною в маленькому двадцять п'яти. Ось і ми почали відносини. Ось як я отримав господиню. І це на фоні того, що я був одружений, батько двох синів, люблячий чоловік. Але тоді я не потурбував про життя сім'ї, я просто хотів відчути себе, як я був зверху. І на даний момент це було, поки моя дружина дізналася про мої пригоди.

Я не буду говорити про скандали і сльози, це займе занадто довго. Я знаю, що Lera думав багато про нашу ситуацію, що робити з дітьми, як поділитися майном і так далі. Я знаю, що у мене є можливість доступу до свого персонального ноутбука, що означає, що я знаю всіх сайтів, які вона відвідує і всі запити пошуку в цілому. Поведи мене, це простіше, ніж просити своїх друзів про все. Сучасні реалії, щоб говорити.



Стабільний життя. Ми живемо добре. У мене є стабільна робота, хороша позиція, велика кількість підлеглих. Я забезпечена сім'єю і майже ніколи не відмовляється від своєї дружини. Але що це сталося. “Що зараз, щоб дати все?” – так мій друзі сказав мені, послухав мене і пообіцяв, що моя дружина точно не буде йти в будь-яку точку через таку нечутність. «Що було господиня? Перервувати сім'ю і подарувати добро життя? Ні, жінка ніколи не зробить це. й

І я не був в першу чергу. Подаруйте подарунки, квіти щодня. Уранці він готував каву і легкий сніданок, доставляючи його всім дверима її кімнати (на цей раз Лера живе з дітьми в іншій частині будинку). Але це не вплине на ситуацію на всіх, вона не хочу нічого від мене, але з іншого боку, вона не ходила до діалогу. Незабаром я почав чути її на телефоні з деякими «спеціалістами» про те, як краще оформити наше розлучення. Так само, як це.



Тоді ми зуміли говорити нормально, вперше в відносно довгому часі. Дискуси подальші дії та майбутнє загалом. Мій чоловік не хотів залишити, я бачив його. Але або гордість або потемне почуття власної гідності не допустити її відпускати все вниз. Я спробував акуратно підштовхувати те, що в усі роки нашого шлюбу, це моя перша помилка, і кожен заслуговує на другий шанс. Особливо плутаний чоловік. І тоді Лера запропонувала мені угоду, яку я дуже погодився. В іншому випадку було важко зробити, тому що було так багато.

В цілому, через шість місяців нашого договору і щасливого сімейного життя я вирішив розповісти вам, як все відбувається зараз. Щоб бути чесним, це природний крі для допомоги. Не підписуйте ділові контракти, які ви не читаєте. І не пообіцяв мати ваших дітей, що ви можете пошкодити пізніше. Це не жарт, це не моє правило, щоб розбити своє слово. Але я не можу жити так.



В цілому, перші вимоги дружини (і я виконав їх всі) були доступні для своїх телефонів. Це, вона може буквально попросити мене в будь-який час, щоб показати її список останніх повідомлень в соцмережах і миттєвих месенджерах. Або попросіть, що я написав під одну назву або інший. Так, вона ніколи не попросила мене про це в громадському житті, знаючи, що вона бажала мого статусу. Але всередині стін будинку я, як чоловіка, дуже часто мала неприємності. І це просто квіти.

Після чого ми домовилися прийняти деякі одно-і-халатові курси з терапевтом. Так само, щоб зрозуміти, як поганий він повинен обдурити на партнера. Я думав, що це буде характерним, як лежачи на дивані, починаючи від стелі і говорити про ваші почуття. Ти знаєш, правда? Як вони звикли залишити школу після школи. Це було безглуздим і дуже багато часу. Але в нашому випадку з терапевтом я не збираюся так легко.



Десь в третій сесії, він підвів деякі дуже товсті кишенят і зробив свою дружину, і я слухав її кричить про те, як вона була обдурена і used її ex-husband. І тоді мені довелося заспокоїти її вниз. У кожному з наступних сесій з'явилася нова жертва чоловічої жорстокості. Це коса, вона вигнута. Вони не змогли зрозуміти, чому вони обдурили. І мусив гасити для кожного з них.

Ну, останню катування з коханої дружини, яка, ймовірно, ніколи не закінчиться. Я хочу писати її кілька сторінок тексту щотижня про мої почуття для двох з нас і все, що я думаю про нашу шлюб. Я повторю, кожен тиждень! І вона повинна продовжуватися до того, як Лера переконана, що я 100% чесний з нею і розуміє, як я зробив. Я маю на увазі, до другого приходу.



Я втомився. Я просто втомився до себе щодня, що я все ще зробив. Заради дітей, заради шлюбу і нормальної співіснування двох люблячих сердець. Мін і Лера. Але можливо, вона перестала любити мене довго і просто хоче, щоб зробити мене трохи більше? В іншому випадку ми живемо як нормальний чоловік і дружина, як правило, не поганий. Так чому продовжуємо це зловживання коханою людиною, якщо я вже зрозумілий і зрозумілий все? Чи є жінки так витончені, що вони просто люблять бачити чоловіків, таких як? Я думаю, що потрібно змінити. І швидко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное