Глюкоза попросила про свою вагітність 17-річної дочки, і вона сказала, що вона готова бути бабусям

У мережі нагріто обговорюються новини, що дочка Глюкози Лідія незабаром стане матір'ю. На сьогоднішній день Лідія тільки 17 років. Наталія Іонова Дочка в творчих проектах. За словами співачки, вона завжди буде на боці її дитини в будь-якому рішенні.



Instagram і тут, звичайно, не можна сперечатися. Яка мама не на боці її дитини? Наталя Іонова, відомий як виконавець Глюкози, був дуже дивним, щоб почути новини про можливу вагітність її жилетної дочки. Лідія росте дуже безкоштовною дитиною. Наталя не заборола нічого і підтримує творчий потенціал своєї дочки. У віці 17 років Лідія вже виконує під псевдонімом Рей і користується успіхом.



Наталія Іонова не заборонила її дочку від знайомства з хлопцем Також дівчина має молоду людину, з якою вони були в відносинах досить довго. А батьки Лідія знають його, і він навіть вважає родинним членом. Останнім часом вся родина росла на відпочинок в Сейшельські острови. Знімки чітко показують, що юна людина літає з ними. Уже раніше Наталя поділилася картиною своєї дочки під час поцілунки і підписала «Щим дорослим вже є діти». Наталія Іонова не забороняє Лідія куряти або фарбувати її волосся в екстравагантних тонах. Побачити себе і висловити себе. Мати не розуміла, що її дочка не хочу продовжувати навчання і ліву школу після 9 класу. Лідія не хоче вступати в інші навчальні заклади і вирішила запровадити фінансову грамотність.



Але незважаючи на таку допустимість, Наталія Іонова впевнена, що це занадто рано, щоб мати дітей своєї дочки. Вам необхідно повернутися на ноги і не поспішати в такий важливий захід в житті. Вона рекомендує молодим парам жити для себе і насолоджуватися один одному. А потім можна подумати про дітей. Так, можлива вагітність Лідії Наталії Іонової повністю заперечує. Я впевнений, що вона зробить чудовий бабуся. «Я можу бачити себе як бабуся. Я дуже хороший бабуся, сказав співак в інтерв'ю.



А під час ромерів навколо Лідії сниться тільки одна річ - відійти від батьків і отримати Граммі. По відношенню до першого, батьки не дозволяють, так як дівчина ще не доросла. У другому випадку є багато роботи, щоб зробити. У той час, коли Лідія засвоюється сниттю і продовжуємо давати аудиторію з виставами. Якщо вона стане відомою співачкою - час розповість, її талант і наполегливість. Що стосується дорослого, то. Вона є дитиною і більшість речей в житті є просто іграшки.



Але багато мам мають щось вчитися з Наталії Іонової. Вона має дуже тісні відносини з дочкою. Лідія завжди ділиться з матір'ю найбільш інтимною і вважає її найкращим другом, наставником і помічником. Такі стосунки дуже рідкісні, особливо серед відомих сімей, де кожен більш зайнятий своєю кар’єрною кар’єрою, ніж підняти дітей. Ми сподіваємося, що в майбутньому їх відносини не погіршуються і багато років вони залишаються кращими друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное