Французька чоловіча легенда Francoise Ardi пішла на небо, співачка була 80 років

Легенди йдуть спокійно. 11 червня у світі загубилася прекрасна французька співачка. Французький Арді У 1961 році вийшла пісня «Тузькі лес-гарсони та лесні наповнювачі». Мікс Джинджал назвав її «ідечною жінкою», в той час як Чанель і Ювс Сент-Лонт зробив її обличчям своїх колекцій.



Фрацой Арді народився в Парижі в 1944 році. Коли вона була 16, її батьки подарували їй гітару. Молодий дівчина дійсно хотів стати відомим. Вона писала пісні і презентували їх в різних музичних компаніях. На початку 60-х років підписала перший контракт. І він відразу став популярним не тільки у Франції, але й у Великобританії. У 1963 році вона представила Монако на конкурсі пісні Eurovision і зайняла 5 місце.



Ікона французького стилю і життя 60-х років вона виграла серця чоловіків своєю красою і витонченістю. А її унікальний стиль виконання меланхолічних баладів зачаровує душу. Француженка Ardi порадувала своїх шанувальників більш ніж п'ятдесят років. Її пісні все ще хіти в цей день. У 2023 році вона увійшла в ТОП 200 видатних артистів за версією журналу Rolling Stone і зайняла почесне 162 місце. Це єдиний французький художник.



На початку 2000-х років співачка діагностувала рак крові. Вона бореться з цією хворобою протягом тривалого часу. У мене є багато хіміотерапії і лікування. Але хвороба не захотіла пускати легендарного співака. У 2021 році Франція Арді повідомила, що вона розвивала рак гортані. Як сказав співак: «Я не боїться смерті, я тільки боїться страждань». Це важко сказати, їсти, і найгірша частина я не можу співати більше. 11 червня 2024 р. в серці співачки припинилося назавжди. На своїй сторінці Instagram виголосили тільки син, музикант Томас Дутрон.



З батьком музиканта та актора Жак Дютрон Франс зустрівся у 1967 році. У 1973 році вони мали сина, Томаса. У 1987 році пара відокремилася, але офіційно залишається чоловіком і дружиною. Француженець назвав Жаками любов її життя. Вона ніколи не заміжала знову і приурочила себе музику. Її вболівальники включені Mick Jagger і Bob Dylan. Останній навіть присвячував своїх віршів, які були розміщені на чохлі альбому The Other Side of Bob Dylan. Пако Рабан спеціально для її створення легендарного творіння - плаття-ринг.



Унікальний і талановитий французький Ardi Françoise Ardi не тільки виконавець багатьох хітів. вона була також модель і актриса. Француженець відігравав у таких фільмах як «Каст у Швеції», «Мале – жінка», «Бульлет в серці», «Гран Прі» та ін. Багато дівчат 60-х і 70-х років імітували її. Провокаційний стиль. Один з перших з'явився в суспільстві в міні сукні. Коли хвороба похилла її, Françoise Ardi був одним з тих, хто спробував легалізувати евтананию у Франції. Вона вірила, що добровільна смерть без страждань - це людське рішення.

Р

У 2012 році співачка офіційно завершила свою кар’єру. Вона випустила альбом Crazy Love і книгу однойменного імені. Але через три роки вона знову оголосила про себе і представила ще одну книгу «Несанкціоновані відгуки». У цій книзі Françoise Ardi описав її ставлення до офіційної та неформальної медицини, політики та змін, які відбуваються в її тілі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное