У старому віці дружина змінила багато, використовується для того, щоб бути розумною людиною, і тепер вихованці дітей і дає їм поради.

Насичення в шлюбі має свої переваги. Перш за все, це досвід. Ви вже не будете молодят або страшною дівчиною. Ви знаєте, як працює світ, що робити. Як мінімум ви знаєте основні правила. По-друге, твої. діти живуть окремой Тепер ви не повинні перевірити свої уроки, варити як стада коней, боротися за їх перехідний вік. Все спокійне, спокійне і, в цілому, дуже нічого.



Ви починаєте будувати свої внутрішні проблеми у вашій голові. «Що про дочку вона їсть? Може бути вона тонка. Вона не знає, як правильно харчуватися. Або, наприклад, "Що це, син, він завжди був таким скромним і сором'язливим, не схожим на друзів, майбутнім злочинцям". Батьки, які піклуються про своїх дітей, є нормою. Ще одне, коли їх досвід перетинають всі явні межі.

Розкажіть, що таке ім'я цього періоду в житті жінки, коли вже минулий рік, і криза залишається? Моя дружина 56 і я 58. У віці понад 30 років і два діти. Ми знаємо один одного, як стручки, але останнім часом я не впізнав її на всіх. Чи не було ніякого конфлікту між нами або дійсно серйозним квартелем. Ноп. Але іноді я не знаю, якщо я хочу ставити або сміятися на її незрілої поведінки. Чому це?

Рік тому молодший син, нарешті, отримав відвагу і зміг взяти на себе всі необхідні зобов'язання, що реальний чоловік повинен дотримуватися. Я одружився і я дуже щасливий про це. Вони і дочка-в-завдяки роблять себе добре, вони мають достатню кількість грошей, тому вони не відчувають труднощів і живуть окремо для власних задоволення.



Зустрілася з дружиною. Милий маленька дівчина ми любимо просто божевільний. Ну, як ще, у нашому віці молоді діти стають ще солодкими і ближче до серця. А якщо вони твої, сім'ї. В цілому все добре з нашими дітьми, вони знайшли свій шлях в житті і впевнено ходять по ньому. Тож я думав, що ми можемо нарешті трохи розслабитися.

Але моя дружина, навпаки, вирішив, що тепер син і дочка живуть окремо, потрібно, навпаки, піти божевільний і перетвориться на високий рівень хіба. Вона почала, як співспіратор, щоб запустити з квартири в квартиру і запропонувати її допомогу на дому, щоб повністю вирощені і самостійні діти.



Ситуація з дочкою не дуже приємна. Дружина почала розповідати її, як підняти свою дитину, як лазити, годувати, навчати. Природно, вона втомилася від усього і попросила взяти з собою перерву. І я розумію її чудово. Хто щасливий почути, що ви погану матір, і навіть тримати себе в управлінні? Я знаю, як ubiquitous my wife is.

Моя сина була досить сильною. Він ще не мав дітей, але його матір не занурився. Вона почала розповідати свою дочку-замовити її внутрішнє Миття вікон оцтом, фіксація шкарпеток з лампочками світла і все, що. І вона сказала: "Ми дійсно чекаємо доставки, приїжджаємо з нами." Або поїдемо на прогулянку, я просто поверніть пилосос, або це буде дуже гучним. Дружина школа, що вона вже розповіла всім друзям на телефоні.



Я розумію, що з-за кордону це може здатися трохи далеко необережно. Так що мама продовжує доглядати за дорослими дітьми, вона батьківка, вона має таке завдання. Але якщо ви готуєте трохи в цьому, ви починаєте трохи сердитися і роздратувати. Не тема для обговорення, всі діти. Як вони? Чи є вони океї? Що таке мій син? Тексти пісень, а це означає: Він не повністю вгору, це він? Може бути, вони повинні переміщатися з нами. Ти знаєш, правда?

Як і будь-який нормальний людина, у мене є маленька сказка для дощу. І з тих пір я не маю особливих шкідливих звичок, і я не витрачаю дуже багато, в деякій точці гроші накопичилися досить. Що робити? Закінчення, звичайно. На сьогоднішній день інфляція не зробила свого життєрадісного. В цілому я розрахував і виявилося, що я і моя дружина може безпечно піти кудись тепліше і не дуже дорогі. За тиждень або 10 днів. Ми будемо жити в комфорті і без зайвих навантажень.



Я хотів би запропонувати цю ідею до своєї дружини, так як вона поділилася своїми думками про те, що це буде так, якщо я продаю мій старий автомобіль і поділився приступами серед дітей. Ми не повинні йти в будь-який час. Я дуже старий, щоб вийти в дерево, як я використовував. Відповідь на заперечення: Ви не розумієте нічого, ви старий егорист, ви не любите дітей. ?

В короткий час я опинився такими результатами, тому я мовчав про ідею відпочинку. Ви знаєте, що вона вибрала, що гроші з рук. Коли вона на краю я іноді боявся її. Небагато. Але щось має бути прийнято, я не збираю цю сказу з мене в кафін, дійсно.



Що ви рекомендуєте, дорогі інтернет-користувачі? Що ви хочете зробити з коханою дружиною? Чи заохочуємо дітей говорити про неї? Але після цього реальний конфлікт може розірватися. Або це просто відійти і залишити його самостійно? Як бачите, ситуація не найприємніша для мене, і це буде приємно вирішувати її без втрат. Я не хочу тримати когось назад. Особливо для ваших дітей або навіть один одному.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное