Ще навесні син пообіцяв, що візьме мене на відпочинок, але коли я нещодавно згадала про це, розгорівся скандал

Поїхати на відпочинок з батьками в дитинстві, згоріти на сонці, бовтатися в морі та отруїтися місцевою пахловою. Що може бути краще для дитини, яка у своєму житті до цього ще ніколи не подорожувала і ніде не бувала? У пам'яті залишається буквально все: аж до інтер'єру автобуса, який везе тебе до місця призначення та обличчя симпатичного місцевого дівчиська, яке ти побачив одного разу лише миттю.



Peels Це дорослим від моря потрібно лише дві речі: сонце та спокій. Дітям подобається купатися, гуляти, бігати, шукати крабів, спостерігати за хвилями у вітряну погоду. З цієї причини у родини на відпочинку можуть навіть виникнути певні непорозуміння. Багато хто стикався з конфліктами у відпустці: у когось раптом активізується шило в одному місці, а хтось, навпаки, стає натуральним контролером всього і вся. І ситуація потроху може вийти з-під контролю.

Відпочинок з батьками Ось і настала моя золота осінь. Хоча деякі скажуть що 57 років це щось на кшталт другої молодості, моя думка з цього приводу залишиться незмінною. Нехай мільйонери намагаються обдурити дзеркало. Я ж свій вік люблю та поважаю.

Я живу сама, але я зовсім не самотня. З чоловіком розлучилася вже давно, але ми залишилися в нормальних відносинах, претензій до нього не маю. Тим більше, що він активно допомагав мені вирощувати нашого єдиного сина, про якого я сьогодні хочу розповісти трохи докладніше. Кирило, хлопець дуже розумний та начитаний. Ну для мене він все ще хлопець, хлопче. А насправді йому ось-ось стукне тридцять. Досі мені важко повірити, але це правда.



Ми з батьком, а потім я особисто, виховували сина як звичайну, нормальну молоду людину. На нього ніхто не кричав через посередні оцінки в школі, не намагався зробити з нього «опору» на майбутнє батьків. Я просто хотіла, щоб Кирило був щасливий та й усе на цьому. Ми з ним завжди були дружні і могли поділитися якимись своїми внутрішніми переживаннями та думками. Тому на сьогодні я можу пишатися собою, як матір'ю. Зі своїм завданням я впоралася на відмінно.

Син виріс, закінчив інститут та знайшов собі дружину. Потім вони взяли іпотеку на квартиру, купили не нове, але все ж таки авто. Я ось, наприклад, досі не маю прав. І чоловік мій колишній теж. Тож синок нас і в цьому переплюнув. Чим не гордість для матері, так?!



Peels Ми добре спілкуємося з ним, з моєю невісткою, але зовсім недавно у мене з Кирилом відбулася одна не надто приємна ситуація. Мені цікаво розповісти про неї, бо напевно іншим батькам, які вже мають своїх дорослих дітей, іноді буває важко порозумітися з ними. Але я принаймні спробую.

Так ось, ще напровесні, навіть наприкінці зими швидше, ми з сином та його дружиною домовилися разом поїхати на відпочинок. А що, поїдемо втрьох, я хоч і не дівчинка вже, а море люблю. Гарна погода, солона вода, сонце. Мені завжди подобалися ці речі. Син пообіцяв, що вони обов'язково візьмуть мене з собою і на цьому розмова тоді й закінчилася. Не те щоб я лише про це тільки й думала, але кілька днів тому нагадала синові про його слова.

Все чому, бо якось краєм вуха почула розмову між Кирилом і моєю невісткою про те, що їм треба схуднути, щоб улітку виглядати гарними. Ну, у мене щодо цього свої погляди, молодість сама по собі красива. Але син мене давно вже в цьому плані не слухає. Скільки б я йому не повторювала, що він виглядає добре, він тільки відмахується. І коли я звернулася до нього цього разу, він спробував якось відмахнутися від своєї обіцянки. Потім я ще трохи натиснула і, як виявилося, дарма. Тому що ми з ним навіть мало не посварилися.



Син відмовився їхати відпочивати разом зі мною. Але все намагався не казати про це прямо. І машина в нього маленька, і речей цього року доведеться багато брати. Та й дорога далека. А мені, пенсіонерці, дорого купувати собі білет. Та й продукти на морі не дешеві. То чому ж син зовсім не хоче стати на моє місце? Пару місяців тому все ж таки по-іншому було. Невже невістка підмовила? Чи його більше не цікавить відпочинок із батьками?

На тому й розійшлися. Я зі своїми думками, він зі своїми. Ну, думала, ось така від нього подяка. Не захотів рідну матір узяти із собою на відпочинок. Дожили. Але наступного дня до мене особисто зателефонувала невістка і з трохи схвильованим голосом запропонувала зустрітися та поговорити. Звичайно, я погодилася, але настрій у мене перед зустріччю був, як кажуть, бойовий.



І зовсім дарма. Невістка не стала молоти воду в ступі і з самого початку заговорила про нашу неприємну ситуацію, в якій ми всі опинилися. Ні, вона не запрошувала мене поїхати з ними втрьох. Навпаки, пообіцяла зробити це наступного разу. А цього залишити все, як є. Але вона пояснила, чому вони з чоловіком прийняли таке рішення. Тоді все й стало на свої місця. І відпочинок з батьками тут ні до чого. Все набагато простіше.

Діти. Вони хочуть завести дитину і найвідповідніші дати випали якраз у період відпустки. А мій дорослий син, як виявилось, все ще не може розмовляти зі своєю мамою на деякі «заборонені» теми. Тож йому легше було туманно натякати мені, мало не посваритись, але не видати того, що вони з дружиною просто хочуть побути вдвох один з одним. І дуже дарма, бо мені було дуже незручно червоніти, сидячи прямо навпроти невістки. Наче це я виявилася такою недогадливою і дурною, у свої роки.



Peels Але все закінчилося добре, не переживайте. Діти їдуть без мене для створення своєї власної атмосфери і, сподіваюся, онуків. А я лечу до Єгипту. У готель п'ять зірок, все включено. Подарунок від сина, щоб не ображалася. Ось так звичайна розмова може спочатку все перевернути з ніг на голову, а потім повернути все, як було. Тож раджу всім своїм одноліткам задуматися. Може ви просто не розумієте своїх дітей, від того й сваритеся? Спробуйте поговорити з ними знову, у спокої. Можливо, це вирішить вам багато проблем у майбутньому. Успіхів!

Категории

Смотрите также