Збуджена дочка і сказала, що вона терміново потребує грошей.

Щиро вдячна батькам. Чарівний син-в-право - це подвійний подарунок. Я подарував мені весь життя, і вона подякував мені так багато! Покажіть, що дуже добре, варто ці дні. Ви не можете повернутися на роки. Залишається тільки з гіркотою і відтінком, щоб пережити спогади.



Син-в-право І все почалося з дзвінка. Збуджена дочка. Я відразу потрапив до серця матерії. Важко потрібні гроші - 8 тис. євро. Я знав, що я був економним для моєї квартири, але вона зберіг її лінію:

- Мама, що ви робите? Що потрібно, коли у нас є великий будинок? Ви знаєте, Максим почав будувати сауну. Я думав, що було достатньо грошей на невеликий басейн, але я не робив. Мама, нам потрібен басейн! Уявіть, наскільки щасливі ваші онуки будуть! А коли ви купуєте будинок, ми збираємо ванну разом, а потім будемо плавати в басейні. У нас є трав'яний чай в альтанці.



до Так що у вас діти навіть не мають басейну, щоб бути щасливими? Добре, ви живете добре.
На цих словах я сказав, що леді зателефонувала мені і вішала на мене. По суті, я майже кричав.

Я виріс в досить бідній родині. Моя найбільша радість, як дитина спалює карамельні льодяники і хліб замочений в воді і посипається цукром. Коли я одружився, бідність не ходила. Ми живемо в цей день і не мали особливих амбіцій. Ми проживали від Paycheck до Paycheck, в старому двоповерховому будинку. Якщо це не було для тваринництва, курчат і саду, це буде дуже щільно.

Я тримала нічне мислення про збереження моєї дочки для дочки. вона була зраджена, що ніхто не взяв її, коли вона знаходилася з бідної сім'ї. А коли Марина закінчила школу, на день її закінчення виникали труднощі. У нашому старому будинку в дощі зламали дах. Я кинувся, і наступного дня я почав шукати способи піти за кордоном до роботи.



Мій чоловік дав мені йти з легким серцем. Він не доглядав. Моя дочка приймала своє рішення важко, але вона знала там ніякого. Я жив в Італії за 17 років. За цей час багато води витікають. Чоловік загинув і дочка одружилася. До нашого будинку прийшов любий син-в-право. За мої гроші він побудував реальний палац з нашого хата, який не мав рівних у с..

Я не зажадала грошей на будівництво. Я думав, що це мій будинок теж. Але минулого року був неприємний інцидент. Після цього мені довелося переосмислити мої пріоритети.

р.

Моє сино-право святкувало День народження. Будинок ледь вміщує всіх своїх друзів і родичів. Максим провів екскурсію за номерами, на дворі. Він оцінив свої таланти майстра. І я шукав на весь цирк і чекав йому, щоб згадати його кохану матіру, подякувати йому. Звісно! Не одне слово, яке підказувало гостей, які оплачуються за всю «звичайну».

При запиті, де я б жити, він жартував: У мене є мати-в-право. Купить квартиру, щоб вона не була молодою. Право, Мати?



Син-в-право: ціна доброти Я був подрібнений кам'яною з сідничності і безнадійності. Я відчував себе непотрібним у своєму домі. На даний момент я вирішив почати економію на квартири. І не чекаю на мене більше копійки. Що я розповіли про сім’ю.

Моя дочка кинулася на мене довгий час, але потім вона переїхала до поселення спочатку і називається. Ми знову почали говорити. І тепер він запитав мене за гроші. Він знає, що я зберіг багато грошей в рік.



Я не можу зрозуміти це. Ось чому вони мають цей саунний басейн. Я не міг вірити за те, що вони працювали для мене і своїх майбутніх онуків. Мій бізнес люблячий син-в-право хоче вразити своїх бутонів. На мій рахунок!

Я дуже гіркий. Моя дочка знає, наскільки важко виходити з бідності. Але, очевидно, я ніколи не змогла навчити її вартості грошей. А потім мій мати поганий. Марина погрожила, що якщо я відмовлявся допомогти їм, вони б поламали всі зв'язки з мною.

Я не знаю, що робити. Чим важливіше, житло чи хороші стосунки з дочкою? Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное