Вранці з'явився брат мій чоловік.

Коли готельВласники, як правило, намагаються порадувати їх в все і показати їх житло тільки з найкращої сторони. Це як ми почали і коріння цієї поведінки йдуть сотні і сотні років. Коли люди, особливо в невеликих селах і селах, знають один одного обличчям і ім'ям, а двері в будинках практично ніколи не зафіксовані. Це був час і, ймовірно, ніколи не трапиться знову.



Але якщо раніше гості прийшли рідко і найчастіше не порожні, сьогодні ситуація дещо змінила. Тепер ми живемо в величезних підлогах. Ви можете почути людей, які живуть в мікрорайоні. І ми можемо сказати, що ми звикли до неї. Також припинив відвідування заходу. І в більшості випадків простіше провести в деяких кафе або просто на відкритому повітрі, ніж безпосередньо в будинку з власниками. Не завжди, але часто, ми просто відчуваємо себе шкода, щоб витрачати час і енергію на інших людей. Це час.

З самого ранку в нашій квартирі з чоловіком згорнувся дуже гучний ведмед. На народження, названий Степан, але відповідаючи тільки Стефану, двадцять років, всі татуювання і пірсинг, безробітний, але дуже багато на себе, молодий чоловік. І в той час мій брат-в-право, що брат мій чоловік, щоб його було просто. Подарунок долі, немає іншого способу. Спеціально для мене, молода мама, яка збирається божевільно і без необхідності спробувати її для міцності подібних болтів неформально, як Стефана.

- Привіт, Маша. Я повіслюся з niece протягом декількох годин. У мене є зустріч у вашому районі, і там немає. Моя брат знає, і тут ми йдемо. Це з мене.



Коробка дешевих цукерок "Арроу" і ясен "Любо...". Я навіть не знаю, які солодощі, щоб запропонувати мій сім-місячний син, але я даю Степану в квартиру. Які інші варіанти? Я не знаю, що прийде далі. Я думав, що вона сидить в іншому номері за пару годин, подивіться на щось тихо на своєму телефоні. Я не знаю, що це був хлопець, який не може бути лише протягом декількох годин.

- Машул, слухайте. Чи є що-небудь їсти? У мене немає часу.
- Зігрівайте те, що ви бачите в холодильнику. Мікрохвильова піч.
до Я не можу це зробити. Не добре для вашого здоров'я. Чи є щось важливе?
- Крок... Стефан, в хлібі є бунг, його вершкове масло. Це буде досить добре з чаєм. Він на полиці, до речі.
до І ви не змогли...
до Ні, я повинен годувати сина зараз. Поговоримо пізніше. Отримати деякі цукерки. Насолоджуйтеся чаєм.



Коли чай під моїм суворим керівництвом, Степан пішов до вітальні, взявши з ним цукерки, привезені ним. За півгодини все було тихим, але потім мій брат-в-право, очевидно, почав слухати музику з бордо, що, нарешті, переоцінив мене.

- Степа, вимкнено телефон. Тепер син повинен спати, і ви можете почути дуже багато. Будь-який час, можливо, перейдіть на прогулянку. У нас є чудова кафе навколо кута. Ви будете любити його.
- Я Стефан, він, що? Ну, якщо я не дратую вас так багато, я залишаю.

Може бути я був досить чутливим, я шкодую. Але мій тон був спокійний, я знаю, як заспокоїти себе. Я пішов з спокійним розумом, щоб зробити мої господарські хори. Іноді жінка в моєму положенні хоче тиша. І заспокоїти дитину – завдання. Я не знаю, 28 я ніколи не думав, що я думаю, що це шлях. Я думав, що я завжди був молодим. Дійсність завжди здатна здійснювати коригування.



Але час і половина пізніше я турбувати. І це не було звичайного дзвінка від моєї матері-завдяки запитати, як були речі. На іншому кінці невидимого дроту я почув голос Олени Ігоревни, Степана і навіть чоловіка. З'ясував, що чоловік хоче принести свою матір'ю і брата в гості. Так само, як це. Сісти вниз, розмова. Але мама-в-завдяки про те, що вона була довгою для неї, щоб зібрати і послати «чайник», її молодший син.

Ну, він, як я сказав, що тільки прийшов і не сказав мені нічого, почав робити мене нервом. Як результат, я, досить логічно, запитав Стефана, щоб взяти прогулянку. Звуки як нормальна ситуація. Добре, було непорозуміння. Не був мій вини. Проте, мій мама-в-одному розумів все самостійно. Назвіть, що її улюблений маленький ведмедий син був відхилений від злої дочкою-в-правом і злий з дому. Але він, хоча він не має роботи в своєму віці, купив це дуже дочка-завдання. Яка відьма!



За півгодини ми обговорюємо цю тему на телефоні. Я сказав вам 5 разів, як це дійсно відбулося. Побачити чоловіка, щоб послухати ситуацію, але не вдалося. Мачуха від моєї мами тільки додається паливо в вогонь, і я навіть стала смішною через неї. Я ніколи не думав, що цей тип жорстокого зовнішнього вигляду може приховати такий шкідливий внутрішній світ звичайних хістерій.

Звісно, ніхто не прийшов до мене і чоловіка. Тільки чоловік, з любов'ю і милий букет квітів. Він мав патологізувати свою сім'ю особисто. Незважаючи на те, що він був єдиним в своїй компанії, намагаючись вирішити наш спір. Тексти пісень, а це означає: Але це дрібно, я б привітав його з відкритими руками без квітів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І це смішно думати про нещастя, що його брат буде одним днем.



Але це не все, тому що буквально в цьому місяці мій мати-в-право буде день народження. Моя людина і мій син запрошуються. Я вже відчуваю, що це буде велика ніч, тому ви повинні підготуватися до неї відповідально. Так що я не буду соромитися перед іншими гостями, і мій мати-в-право не відчував себе якось позбавлений або, Бог заборонений, приниження. Моя мозок не працює прямо зараз, але я повинен стати щось. Виявляється як нормальна сім'я. І відповідальність - автомобіль і невеликий кошик.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное