Чоловік починав таємно йти до своєї мами, щоб з'їсти її приготування, але це стало погано для здоров'я.

Неважливо, що ви говорите, стосунки між людьми іноді можуть здивувати вас. Ні, не парі. Деякі з них різні, інші різні. людина Він не дозволить йому вийти за межі санності. Наприклад, деякі мами продовжують вигодовувати дитину до 3 років або більше. І вони не бачать його як соромно. І інші дозволяють своїм дітям одягатися перед ними, практично з першого класу школи. Вони кажуть, що вони не дозволяють їм пересуватися природною енергією, їх внутрішні струми. Немає коментарів у всіх.



Але це океї, коли ці погляди проводяться молодими батьками. Ті, хто ще не має досвіду, і вони самі, не сказати, що дуже зрілий. Але коли дорослі чоловіки або жінки починають виготовляти, не існує фахівця. Інакше, нездатні «блетки» можуть легко перетворюватися в дуже складні і не очевидні проблеми в майбутньому.

Ви починаєте усвідомити, що щось йде неправильно, коли ви мрієте про своє маму-завдання на другу ніч поспіль. У деяких побутових кошмарах, що насправді ще гірше, тому що такі «картки» відчувають себе дуже реалістичними і абсолютно переконливими. Я не можу зрозуміти мене і, хоча він погоджується з мною через зуби, все ще продовжує спілкуватися з матір'ю, якщо нічого не сталося. Я не бачив його у людини, але я відчуваю його дуже добре.

Ось річ. Ми молода сім'я без дітей, чоловік і дружина одружений майже рік тому. Я працюю, як вони можуть, любити один одного, і поліпшити їх життя. Вітя дуже близько до мене як людину, так і як партнера. Його мати іноді має змішані почуття. І це дуже м'яке слово.



Перед весіллям не було інших розмов і питань від її інших, ніж про дітей. Коли я маю свої онуки? Мапа Я вагітна, а потім одружився. Олену Валеріївну готовий сидіти з дитиною принаймні на добу. І так і так далі. Не тільки вона сказала мені це, але і до свого майбутнього чоловіка. Але Віктор давно відомий матір'ю, і для мене це було цікавою.

І в одній точці ми так втомилися від нього, що на одному з сімейних зустрічей Вітя, навіть в злегка піднятих тонах, заподіяти мамі запитати про дітей. Як це буде, У нас є багато робіт, щоб зробити, ми повинні побудувати кар'єру, боротися з національністю і так далі. Чи не так логічно? Так мій мама заспокоївся на цьому. І я не чую більше питань про своїх майбутніх дітей.



А коли-небудь проходив і здивована Олени Валеріївна знову приймала себе. І тепер її інтереси входили не менші нащадки, але настрій її тільки сина. Як він відчуває, хворий, повний або голодний? І так на останніх питаннях, в якийсь момент вона подобалася.

Я прийшов до мого дому один раз або двічі на тиждень. Вона принесла кашу, куртку, картоплю, тушковані та аналогічні страви домашньої кухні. «Зроблено своїми руками», – каже вона. Але якщо в разі особистих питань, ти підтримував мене, то він буквально стрибнув на варіння матері кожного разу після її наступного відправлення. Дякуємо за очікування.

Ми сучасна пара. І я вірю, що наші права і обов’язки повинні бути розподілені відповідно до духу часу. У мене є робота, і я хочу знати, що мій чоловік не вимкнений. Так варіть собі щось на вечерю, або навіть сніданку, він повинен мати достатню міцність і навички. Я зроблю власні страви дієти. І якщо чоловік приходить пізніше звичайного, і навіть голодного – доставка дзвінків. І довгий час ця схема працювала, і я був досить задоволений.



Але тепер я побачила зміни поведінки чоловіка, в його погляді і навіть в його зовнішній вигляд. Через мами домашньої кухні він став помітно жирним. Він ще не 32 років, і я завжди хотів його заточений малюнок. Потім запах. Ні, добре, Віті не запах, це не те, що я говорю. Але не можна ставити гарячі супи або куртки в холодильнику справа. Так кухня заповнюється всіма смаками, які вона може до тих пір, поки страви не охолонуть. А потім холодильник починає пахнути. Не приємно вдихати все, що аромат до сніданку.

Я просив Вітя, щоб зупинити свою маму і зупинити їсти голуби і пельмені на промисловому масштабі. А замість того, як я здогадав, він почав йти до неї у людини і їсти там в секреті від мене. Через шість місяців такої дієти, вона перетвориться в справжню китву сперматозоїдів, вже можна побачити це. Навіть хропіння.



Я мав взяти ініціативу в руки. Я зустрілася з матір'ю, щоб поговорити як жінка до жінки. Я не думав цю ідею. Ми зустрілися на нейтральній території, поговорили про різні речі. Я спробував почати тему, що Вітя нещодавно стала дуже жирним, тому це навіть дивно, що він здається їсти все в домашніх умовах, що він завжди робить. Як це сталося?

А Олена Валеріївна каже мені, каже: так, він йде до неї, матір його, їсти. «Чи не їсти вдома». І я хотів би сказати її, що її син є вирощеною людиною і тепер я заряджу його дієти, вона додала щось інше. Як, так як він живе від руки до мене, це не дивно, що він просто не має достатньо міцності, щоб мати секс зі мною. «Щим дітям є здоров’я і він росте в шлунку. й



Я коли-небудь закінчив зустріч, намагаючись не сказати нічого наступу на мій материнський закон. Але я тримала себе назад. Ми все ще разом з Віталієм, живемо дуже доброзичливим. Хоча я знаю, що він йде до своєї матері з часу, я не знаю, щоб їсти торти. Як якщо до іншої жінки... Покажіть мені, будь ласка, це те, що я почав бути ревнощами своєї матері або чого? Або у мене є cuckoo зараз. Дуже дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное