Все життя мені твердили, що на тонке волосся потрібно робити тільки каре, з цим помилковим переконанням я і прожила 20 років

Без перебільшень: все свідоме життя я соромилася свого тонкого волосся. Що я тільки не робила, щоб стати щасливою володаркою важкої копиці! Але скільки не намагалася, природа все одно брала своє. Коли мені не вдалося стати Рапунцель, я вирішила, що настав час прислухатися до порад популярних блогерів і деяких перукарів. А вони всі як один твердять: «Не маєш густого волосся — постриг каре, не ганьби!». І я зробила каре на тонке волосся .

Словами не передати, скільки разів я про це пошкодувала. У мене, звичайно, було каре, але у глибокому дитинстві. Тоді я ще поняття не мала про те, яке у мене волосся. А батькам так було швидше збирати мене до школи. І лише через пару десятків років я дізналася, що моє волосся, насправді, зовсім не погане. Просто я не здогадувалася, як правильно їх подати. А тим більше про те, що каре на тонке пряме волосся , як моє, суворо протипоказано.

Чому не можна робити каре на тонке волосся

Unsplash У світі б'юті-індустрії, та й моди в цілому, каре вважається нев'янучою класикою . Воно щільно узвичаїлося ще на початку XX століття, що вже говорити про наш вік? Популярність дійшла до того, що ця стрижка буквально символізує якесь радикальне рішення у житті жінки.

Відразу поспішу помітити, що проти кари нічого не маю. Ця стрижка справді дуже практична. До того ж, вона просто чудово виглядає на жінках з густим і навіть трохи кучерявим волоссям. Однак кому вона точно не підходить, то це людям зі склоподібним типом волосся . Я до таких саме ставлюся.



Unsplash Склоподібним типом називають волосся не тільки тонке, а й пряме. Деякі подруги мені навіть заздрять, саме тому, що мені не потрібно ніяким чином вирівнювати локони. Достатньо просто висушити їх феном, і вони будуть ідеально прямими . І залишаться такими протягом цілого дня, незалежно від вологості. Однак це лише один із небагатьох плюсів.

Іншою особливістю склоподібного волосся є те, що воно настільки пряме завдяки своїм лусочкам. Лусочки щільно прилягають одна до одної, і в цьому є як переваги, так і недоліки. Наприклад, склоподібне волосся , насправді, дуже здорове. Закриті лусочки зберігають в них вологу, тому при правильному догляді таке волосся завжди виглядає доглянутим, майже ніколи не січеться.



Але вкласти їх у зачіску без тонни лаку просто неможливо. А зробити якесь укладання — тим паче. Навіть якщо заплести коси на всю ніч або завити з лаком із самого ранку, така зачіска не протримається більше двох-трьох годин. Майстерність перукаря теж не зіграє жодної ролі. Це волосся настільки пряме, що просто не в змозі тримати форму - крапка. Звідси пояснення, чому їх власникам краще робити каре (ніколи).

Мінуси каре на тонке волосся

Unsplash Перший і основний, що випливає з усього перерахованого вище: таке каре ніколи не триматиме свою форму . Кажуть, що після обрізання волосся стає легшим і, нібито, об'ємнішим. Але це зовсім не працює зі склоподібним типом волосся. Крім того, ніяке красиве укладання не протримається довше за пару годин. І, здавалося б, навіщо тоді взагалі щось сушити та укладати? Але і тут є каверза: якщо таке волосся не сушити зовсім, воно і зовсім стирчатиме в різні боки .



Unsplash Другою важливою проблемою є те, що склоподібне волосся щільно прилягає до шкіри голови. Вони не дивляться нагору від слова зовсім. А це означає, що жирне теж дуже швидко. І якщо на довгому волоссі це ще не так помітно, то на короткому стає справжньою катастрофою. Весь фокус уваги зміщується на брудне коріння, тоді як самі пасма діляться на малопривабливі «бурульки».

Третій неочевидний мінус - практичне неминуче бажання відростити волосся назад, але його не так просто виконати. Тепер, коли волосся коротке, воно швидко жирнеться і вимагає укладання, є великий ризик його пошкодити. У гонитві за ідеальною формою такі люди, як я, вдаються до прасок та лаку. А це не може добре позначатися на здоров'ї локонів. В результаті вони страждають, їх доводиться часто підрівнювати, і на відрощування йдуть роки.



Unsplash При цьому склоподібне волосся , навіть виходячи зі своєї назви, обламується дуже легко. Вони надто тонкі, щоб витримувати випробування завивкою або праскою. На жаль, я до цього прийшла не відразу, і довгий час вбивала свої пасма гофре (якщо хтось пам'ятає, що це таке).

Що робити, якщо волосся тонке і пряме Обрізати його під коротку стрижку точно не варіант, оскільки форми вони не тримають. Не вдається зробити такий повітряний ефект, як на картинках. Єдиний виняток, який працює на моїй матері з таким самим типом волосся - боб-каре . Але вона укладає його з пінкою щоранку.



Для мене найоптимальнішим варіантом стало рішення залишити середню довжину трохи нижче за плечі. І так, я їх мою щодня спеціальним професійним шампунем, тому що після сушіння вони виглядають добре ще 3-4 години. Після цього доводиться зрідка користуватися гребінцем, який я завжди ношу із собою. Але навіть так це зовсім не поганий варіант, оскільки волосся завжди ідеально пряме і красиво лягає на плечі. Хто ще згоден, що це набагато краще за прилизаного каре ?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное