Я не говорила багато років, але вона клала мене і запропонувала нам зустрітися.

З повагою. робота Ми об'єднуємо його з спокійністю, надійністю і впевненістю в майбутньому. Це не дивно, тому що якщо ви зайняті з чимось корисним і цікавим, ви просто не встигнете зайвих рухів. Прогулянка, дружба з неперевершеними людьми, обговорення неоднозначних подій та новин приваблюють лише ліні люди. Поки зайняті працівники не звертають увагу на такі дрібниці.



Однак життя не просто називається непередбачуваним. І часто буває, що стрибки Dragonfly досягає значно більшого успіху, ніж скромний робочий ант. З одного приводу або іншого, звичайно. Все, що залишається, щоб зберегти те, що ви почали і сподіваємося, що результати вашої роботи будуть оцінені. Нехай бабки зберігають танці. Час розповість про те, що ви маєте право.

Моя мама – ранньою дитиною батьків. З одного боку, це не дуже добре для неї, тому що дідівці були старошкільні люди і не відчували себе занадто шкода за свою старшу дочку. Моя мама розповіла про те, як часто вона була запечена для поганого миття посуду або невимушеної квартири. Саме так ми підходимо до дітей. Але я отримав тітка майже той же вік, як мене. Коли ми були молодими, ми були буквально ближче до двох сестер. Це щільність, яка час летить так швидко...

Друзі часто залишаються друзями навіть після того, як вони одружилися. У нашому випадку, на жаль, це не зовсім працює. Валя отримала перше місце. До чоловіка з Туреччини. Він старше 5 років. Реальний східний характер, брови чорні, очі безглузді. Але він захопив мій тітка, як слухняний цуценя. Принаймні до весілля.



Я навіть похилого спробував зробити друзів з ним і попросити його знайти мене гідний ніжник. Але з мене, і з іншими друзями Валін, її чоловік був небажаним говорити. Не було зрозуміло, що людина не використовувався для звичайного чаттера. О, прийти на.

Рік і половина пізніше я одружився теж. За любов, не думають. Мій чоловік і я знаю один одного довгий час, але якось ми не можемо налаштовувати в романтичний спосіб. Ми були бутони, нічого більше. Але в певній точці це було схоже на те, що натискається на нас. Так ми вирішили, чому не спробувати. Виявилося, що у нас багато спільних інтересів і поглядів на життя. А потім одне весілля, дві вагітності, три другі вагітності. Що ми живемо. Подруга.

711868

Але початок мого життя разом з чоловіком не було просто фінансово. Якщо ви не знаєте про комп'ютери і не маєте багато батьків, це життя може здатися трохи складно. Навіть якщо ви важко працювати. Ми не встигли добратись. Тоді я запитав Валі: попросіть Турку, можливо, є місце для вашого ресторану? Або деякі друзі, які можуть допомогти з роботою. Ви можете допомогти?

Ні, глухий. Мій Тітка сказав, що вона не буде запитати. Чоловік не переносить непотимості і не збирається допомогти родичам на всіх. Він зробив це ясно, коли вони не одружені. Так, це його правило. Тому що раптом, розв'язуючи проблеми з родичами, навіть якщо вони далеко, він не може це зробити. Приходьте, ми робимо. Хоча, щоб бути чесною, я знав, що Валя завжди отримав те, що вона хотіла. Особливо від мого чоловіка.



У будь-якому випадку, моя дружина в певній точці мала взяти на себе важке навантаження зобов'язань і піти в інше місто на годинник. Далі знову і знову. Він є працьовитою людиною і вдячний за це. Я не був дуже комфортним для дітей. Але всі змушені були жертвувати щось до тих пір, поки ми могли б повернутися на ноги. Ми зробили хороші інвестиції та запустили нашу сімейну бізнес. Хоча це абсолютно різна історія про те, як я залишився в ніч і піднялася два діти, і мій чоловік ніколи не залишив офіс. Так, він був.

В короткий час, як ви можете побачити, Валя і я майже говорив в останні роки. Якщо чоловік не був. І це не сталося дуже часто. З кращих друзів в минулому ми стали далекими знайомствами. Хоча вони були родичами. Що робити.



Але недавно мій Тітка написав мене на Facebook, попросив мене про своє здоров'я і відправив мене пучок приступних фотографії в приватних повідомленнях. Пропоную нам зустрітися з людиною. На зустрічі вона попросила мене розчарувати гроші. Не так мало, близько тисяч доларів. І зробити це ясно, він і чоловік тепер дуже фінансово. Вони не скаржаться на здоров’я. Тоді чому познайомитеся і попросіть гроші, і навіть не від мого багатих знайомих, але від мене?

Виявилося, що причини були настільки банальні, що я ніколи не здогадував, що це було їх. Ні, не люблячий. Так само Валя, який весь цей час не працював, але тільки приніс тільки дитину, трохи нудно. Вона почала купувати всі види клаптя, сплачуючи не від своєї сімейної картки, але за допомогою готівки з сейфу. Моя людина не дуже часто перевірить гроші, тому вона трохи переповнена. І тепер, як в магазині, був недолік. І необхідно повернути будь-які засоби, необхідні. В іншому випадку дружина буде дуже нервовою.



Навігація Це не те, що я не розумію, що я не розумію, Ви знаєте, іноді ви хочете сплітати на все і купити квиток на південь. Я думаю, що ми всі хочуть. Але у мене є мої турботи, мої обов'язки, після усього. Що вона отримала? Чоловік, дитина і пучок няньок. Я бажав нових емоцій, тому це не так нудно. Безперервна робота. Я не можу вирішити, чи допомогти їй або залишити його як це. Він не збираюся його їсти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное