Анастасія Заворотнюк залишилася назавжди, але це те, як ми пам'ятаємо просяючий актор

Для багатьох вона завжди буде нянькою Віка. Анастасія Заворенюк, фото В останні 6 років завжди буде щасливою. Бо вона завжди посміхалася і була дуже життєрадісна. Редакція "Сайт" Я написав статтю про життя акторки.

Р

Народився у творчій родині, Настя мріяла стати театральною акторкою з дитинства. З юного віку вона переслідила свою мрію. Вона захопила танцю та музичні таланти, виступали в танцювальному ансамблі. Анастасія Заворенюк була Народною артисткою Росії, батько - членом Академії Телебачення. У рідному Астрахані Настя розуміла, що вона не могла зробити кар'єру, тому вона пішла до Москви. У рамках проекту «Чехова Московський художній театр».



У 1991 році вона дебютувала у фільмі «Машенка» на основі книги Набокова. З цього моменту розпочалася кар’єра як акторка. Через два роки працювала в театральній студії під керівництвом Олега Павлича Табакова. Вона працювала на десять років і відігравала майже тридцять п'єс. Але її головна роль не з театром, а з кінотеатром.



Фото з життя і кіно У 2004 році на екранах пострадянського простору надходить серія «Мій красива няняня». Серія була знята відповідно до американського сценарію і адаптована до Росії. Одна з головних ролей, а саме, няня Діка відмінно грала Анастасія Заворенюк. Ця роль принесла її полум'я і універсальний виклик. У фільмах Анастасія Заворенюк зірвала до 2014 року. Я провів багато часу на різних проектах. У таких телевізійних шоу можна побачити Анастасія Заворенюк, як учасник або гуртожиток у таких телевізійних шоу «Данці з зірками», «Все вік», «Данці на льоді» та багато інших.

Р

На додаток до її акторської кар'єри Анастасія Заворожнюк була щасливою дружиною і матір'ю. Тільки третій шлюб був успішним. Останнім чоловіком Анастасії Заворотнюк став фігурний скайдер Росії Петро Чернишов. У 2018 році Анастасія стала матір’ю на третій раз. Вона і її чоловік мав дочку. Після народження своєї дочки Анастасія була діагностована пухлиною мозку. На свій ранній рік, Оляф Шварцкопф, з яким жив трохи менше року. Другим чоловіком був також бізнесмен Дмитро Стрюков. У цьому шлюбі Заворотнюк подарував двом дітям дочку Анна та сина Михайла. Сім'я проживала в Америці, але потім повернулася до Росії.



Життя і кар’єра Анастасії Заворотнюк Анастасія Заворотнюк дуже любила життя. Він присвятив багато часу своїм дітям і його зовнішнім виглядом. Вона прагнула завжди бути молодим і красивим няні Віка, образ якого назавжди відобразився в її долі. І хоча вона відіграла дівчину з Маріуполя, вона любила Україну дуже багато. В Україні зняли декілька фільмів. Займав дружній і дружній український народ. Я завжди сказав, що я ніколи не бачив такої твердості і підтримки в Росії.



За останні 6 років актриса боролася за життя. З 2019 року вона не з'явилась в публічному режимі і під керівництвом закритого способу життя. Жорстке захворювання - мозковий онкологія повністю змінив один раз гарну Анастасія Заворенюк. Його діти і чоловік завжди були для неї і підтримували свою боротьбу за життя. Але, алас, проти страшного захворювання, навіть найдосвідченіші лікарі не придумують загоєння. А на ніч 30 травня актриса залишив цей світ. 1 липня на Трокурівському кладовищі в Москві відбудеться Анастасія Заворожнюк.



Відео "Сайт" Висловлює щирі співчуття до сім’ї та друзів акторки. І багато хто запам'ятає свою красиву няню Віка, яка перемогла серця з її посередництвом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное