У юному віці я зрозуміла, що майбутнє було для мене, тому я вирішив зробити себе самостійно.

Час. чоловіки повертаються після розбиття. Кожен має свої причини. Якщо ви не можете знайти когось краще або не можете знайти будь-кого. Він впливає на вік або фінансову ситуацію, характер. Хтось справді очищає голову, збільшує відчуття ностальгії за минуле. Однак це не гарантує, що все буде таким же. Жінки не часто приймають за собою.



Ви можете замовити для своїх дітей. Всім відомо, що в суді дитина часто залишається з матір'ю. З різних причин ми хочемо поговорити про наступний раз. Але, тим не менш, ситуації, в яких чоловік є кращим батьком, ніж чоловік не буває так рідко. Що робити в цьому випадку непросто. Ризик і знайти когось, хто буде хороший крок, ідеальна жінка або спробувати знову, щоб почати з вашого роду? Не існує чіткої думки.

Навіть у юному віці, після школи я вирішив собі бути домогосподаркою. Місто невеликий і немає інших варіантів. Я ніколи не очолився в моїх дослідженнях, тому вища освіта не тягнеться. Знаходження чоловіка з грошима не є простим завданням для нас. Так, один, два, і я отримав його. І кожна інша краса прогулянок. Або хоча б тих, хто вважає, що вона красива. Так я вирішив зробити себе самостійно.

Я змогла виїхати з мого будинку батьків, отримати роботу в якості бармайдану. Я шукаю себе. Через рік я зустрілася з Юрою і все вийшло неправильно. Я впав в любов.



Ми погодилися, що якщо Юра хоче бути чоловіком, чоловіком, то він повинен бути лідером в нашій родині. Я розумію, що робота в громадській установі не підходить для одруженої дівчини. У той час я отримав втомився від неї. З іншого боку, це стало більш чітким для мене, що я люблю спокій і спокій. Я люблю його, коли немає необхідності дрочити і думати про всі труднощі в житті. І Юра пообіцяв мене, що він зробив все, щоб зробити мене щасливими.

На жаль, люди в усі часи не дотримуються своїх обіцянок. Це сталося в моєму випадку. Я спробував тримати замовлення в будинку, варити, очищати. Я не піддався впливу рутину, спробував дивитися себе і не замочити брови через дрібниці, коли мій чоловік повернувся додому.

Юра, в свою чергу, також спробувала бути головою сім'ї. Але він був недобрим на ньому. Ми прожили в оренду квартиру, платні комунальні векселі, магазин і іноді пішли на відпочинок. Але це була стеля. Не було розвитку або надії. Так, моя вагітність негайно приносила поділ до нашої родини. Ми всі знаємо, що в щасливому шлюбі, навпаки, правда.

128234

Після багатьох бесід, коштовностей і трюків я ще мав дитину. Ми відхилялися від багатьох способів, щоб Женечка виросла в гідних умовах. Я буквально не спить на ніч. Продовжує займатися сімейним бізнесом. Моя людина не допомогла мені. І все ж, коли наш син був 4 роки, Юра, незважаючи на все, зібрався і залишив сім'ю. Поцініть, що він потрібен час, щоб подумати. Він не був навіть файл для розлучення, ви розсічка.

І тепер п'ять (5!) років пізніше, він раптом хотів повернутися назад. Я чую від часу про чоловіка. Він почав співати з однією жінкою, потім з іншим. Вони навіть приховують, що він практично не висаджував в місцях, які не так віддалені. Але якось він пішов, я досі не знаю, як. І я отримав гроші на карті з нього. Скоріше, один раз через шість місяців. Звісно, коли його совість була повністю загиблою, він відірвав від себе деякі пінгини.



Так, він прийшов до нашого будинку в один день, коли Женья була в школі. Він сказав, що він усвідомив свою помилку і хотів отримати її назад. Тим не менш, він все одно свого чоловіка. І разом він сказав, що це буде легше. Хлопчик потребує кого навчати, цвях в будинку, щоб забити.

Я не дуже обережний, вірю мене. Не було такого, як “люби” для мене довго. Я добре з побутовими обов'язками, і мої батьки і робочі місця за допомогою грошей. В цілому, я дрібно. Я не щасти. Я просто не маю ніяких емоцій або сподівань на нього більше. Біологічний батько Женя, все.



Я зацікавив. Я припинив розповідати йому історії про його батько в іншій країні, дуже багатій, але він прийде незабаром. Так, він сам розуміє, що нічого не подобається, на жаль. Не було мені, хто сказав йому, але інші діти з школи. Це невелике місто і кожен знає один одному.

І так хлопці, якщо ви можете назвати їх, які пари років старших, ніж Женя, почали гасити його і викликати його імена в будь-який спосіб. І це було тільки тому, що мій батько залишив нам, і всі ми його знали. Женья, коли він був впевнений, що це не так, як і раніше спробував сперечатися якось, зварено. Тоді, коли я виріс, я розумію все, і якось почав відступати себе. Він припинив обійми і навіть почав показувати агресію час від часу.



Хто знає, можливо, батько допоможе сина змінити? Щоб стати нормальним хлопцям, який поважає матері і не сперечався з нею про найменше нечуття? Я ніколи не бачу його знову. Я не можу знайти чоловіка прямо зараз. І він, після всього, рідна кров для генка. Хто знає, можливо це буде добре для дитини, а потім є щось в голові батька. Чоловіки повертаються, іноді. Нехай він усвідомив, що він був невірним, і що він був час для нього, щоб дійсно п'яти. Хто знає, можливо, але що якщо?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное