Я завжди думав, що я був щасливий з чоловіком, але недавно я почав дивувати, якщо це було справа.

Сімейні відносини не завжди про любов, розуміння і метеликів. У разі, якщо вони не дали один одному присягу від лояльності на вівтарі. І ось! Негативні людські емоції Вони, як правило, накопичуються і випускають на найбільш невідповідних моментах. Що ви можете зробити.



Такпросто Але це не точка. Головне, що дорослі, які люблять один одного, повинні бути в змозі вислуховувати конфлікти, особливо ті, які по суті починаються над трюфелями. Не завжди зручно. Так, є ізолти і навіть устілки. Але це все неспроможність, якщо щастя Вашої сім'ї, гармонія і благополуччя знаходяться на ставках. Якщо конфлікт не може бути вирішеним, запрошуйте спеціаліста, нехай він з’ясував. Далі спробуйте знову. Вирішення проблеми не завжди легко. Але це, просто потрібно докласти трохи більше зусиль.

Я пишу тут, бо я просто не знаю, хто інший, щоб поділитися своїми емоціями і досвідом. Я не знаю, як це сталося, але через деяку шкоду, мій шлюб тепер небезпечний. Або мені доведеться ставити з ним, піднімати ноги вгору і лука до чоловіка. Що гірше, ми повинні вирішити.

Мій чоловік, Тимур, фахівець з ІТ. Не деякі терористичні молодші, але досить сильний середній селянин. У деяких офісах я б хотів би піти на пана. Ну, за ним, звичайно. Це гроші і повага, я розповім вам. Він був одружений один раз до. Дуже щаслива сім'я. Якщо не для всіх цих моментів боротьба за звичаю. Я втомився від цього, ви знаєте.



В цілому його екс-людей залишив свою колишньою квартиру до своєї екс-дружини. Я не входив в неї. І сталося, що ми погодилися жити з мною. Моя вітальня має 2 великі номери, гідний ремонт, який я колись зробив для себе, і в цілому, ми знаходяться в хорошій місцевості, тому немає проблеми з цим. Тимур запропонував особисто оплатити комунальне житло, харчування, відпочинок та інші пов'язані витрати. Що я був досить комфортним з першим.

Хоча я молодший, ніж мій чоловік, моя особистість дуже відрізняється. Я використовую для мускатних речей і філософії материалізму. Але Тимур не є. Він робить йога, слухає деякі дуже спеціальні музику, періодично породжує або з'їдає сиру їжу. Я не близький, але Тимур дуже дорогий мені і я люблю його. Так, він все ще справляється з його обов'язками: ми завжди маємо достатньо, я можу дозволити собі піти покупка з картою чоловіка і так далі. Але є проблема.



Як я сказав, в квартирі я зробив ремонт. Це не означає, що у мене є рожеві шпалери дівчата в своїх кімнатах і постерах Роберта Паттінсона. Ні, звичайний сучасний ремонт, без килимів на підлозі і непотрібного візуального шуму. Тимур не схожий на такий інтер'єр. І попросив мене перепланувати одну кімнату, щоб він міг відпочивати в ній, тіло і душу. Ніщо серйозне, просто косметичне перетягування.

Через день я не впізнав свій будинок. Це був кошмар. Тут і є вішні мрійні уловлювачі, деякі ганчірки з тибетськими писанями, малюнки драконів, тигрів та інших луків. Підсумок кладуть екзотичні барабани, вази, труби і всілякі інші речі. А ще був автомобіль, проектор. Вона відображає лазерні промені на стелі, граючи петлі анімації з біговими тваринами або променями на ній. І в середині цієї ugliness, Timur sat в положенні лотоса на деяких спеціальних дошках. І медитація. Спричинив мені негативні емоції.



Природно, ця ситуація не відповідала мені. Що я сказав чоловіка прямо. І не знаю, що сказати. Він був навіть сумним для прослуховування моїх друзів, які я спеціально запросив відвідати нас, щоб вони підтримали мене і розповідали Тимур, що він був невірним в цій ситуації. Ні, вони приймали боку дружини і почали його похвалити за власним смаком і такими «екзотичними» видами.

З усіх, я звернувся, коли мій друг, колишній однокласник, з яким я мав особливо теплі відносини, безпосередньо звинуватив мене не дотримуватися умов договору. Так, я не знаю, щоб взяти гроші на покупки, але я не можу забезпечити Тимур з комфортом. Уявіть собі. Ми вже понад 10 років, і побачили чоловіка, який день третій або четвертий раз. І так налаштуйте мене. Від мене були інші гості.



Що робити зараз? Я не знаю свого чоловіка, і я був гона, щоб мати справу з нерухомістю. Як і в готелі, ми приносимо Вам все необхідне, і ви платите нам. Я був сподіватися, що ми є сім'єю. У нас є діти, ми живемо разом, розвиваємо і робимо хороші гроші. Або чому все це необхідно? Так ні, це теж мій недолік, тому що я не хочу перетворювати свою квартиру в пельмені, сповнену ароматичних паличок!

Тимур - це не конфліктний чоловік, тому він не скажеш слово до мене весь цей раз. Але це два дні, так як у нас була ця розмова. Що потрібно вирішити, і швидко. Після того, як все це сміття продовжує лежати у вітальні. Боже Я спати і відпочивати в іншому номері.



Які аргументи можна використовувати в цій ситуації? Як можна контролювати ваші негативні емоції? Я думаю, що я спробував все. Не було логіки і хістерії. Я не хочу бути екс-дружнім. Як жити в порослі. Для цього існує альтернатива. Це не може бути таким, безглуздим і безглуздим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное