Я люблю і поважати чоловіка, але я відчуваю, що всі радості пішли від відносин.

Коли два любовні серця вирішили об'єднати в щось більше, це красиво. По суті, більшість пісень, віршів, книг і фільмів говорять про це, любов. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тільки тут. збереження сім'ї та зміцнення - це інша справа. Це постійна робота над своїми відносинами. Стоптування всього одного моменту легко втратити. Почати все знову.

р.

З цієї причини, що деякі люди готові до завершення багато, так як вони не розлучаються, просто залишити все, як це. Навіть у випадках, коли здавалося б, немає надії на повторення романтичних відносин. З-за кордону важко зрозуміти, але глибоко вниз, такі люди мають ілюзію, що все скоро буде змінюватися для кращого. Про те, щоб приїхати до свого почуття. І чим довше ця історія йде на, тим більш болюче вона буде для всіх після Але його кінець, на жаль, не можна уникнути. Алас, що реальність життя.

Я люблю і поважати чоловіка дуже багато. Я відомий йому протягом 10 років, і я не сумнівав його на даний момент. Але в нашому шлюбі останнім часом все не дякуємо Богу. На жаль, все це і іноді, ви просто хочете розірвати в подушку і крі. Може бути, я зробив, що перед, але тільки зараз я розумію, що це не змінить нічого і відсмоктувати емоції в будь-якій критичній ситуації є останнє.

р.

Артур працює лікарем в нашій локальній лікарні. Я домогосподарка і в основному залишатися вдома. Я знаю, що це не добре на 32 роки, але я не можу допомогти. Я спробував багато разів знайти бізнес на хуті, але нічого не варто Тут є ступінь коледжу, але філософи виявляються важко ці дні. Я не лежа.

Я був офіціанткою, торговою маркою, заводським працівником. Навіть спробував закінчити деякі курси і піти в фірму як планктон. Ніщо. Причини різні, але всі вони відварюють до того, що я просто не можу зробити один день протягом 8 годин поспіль. Монотонна праця вбиває мене. Температура піднімається, я стала нервовою, голодною, сердитися. Говорячи про це.



Як дружина протягом 3 років, я відновив. До весілля Артур і я віддав на довгий час і цей факт, якось зберіг мене на доріжці. Я багато прогулянок, подбала про себе. Я бачу більше або менш добре і відчував різні. Але після того, коли мій сон був вірним, це було так, як якщо тіло було прийнято рішення, він досягла його закінчення лінії. Кожна додаткова калорійа тепер надійно фіксується на боках і шлунку. Немає нічого робити. Просто лежайте і стежте за крапом на планшеті. Фільми, ТВ-шоу, шоу-шоу.

Я не можу зробити це ще, я не знаю себе. Хочу вийти, розтягувати. Як мінімум зробити прибирання, варити деякі корисні салати або щось, як це. У вас є гроші і час. Немає бажання. Крім того, немає підтримки від чоловіка. Він працює важко, приходить додому від роботи тільки на обід і піти на місце. Запобігає, що він, безумовно, є. Але...



Від часу я не маю занадто позитивних думок в голову. Давайте припустимо, що ми зараз одружені, чоловік і дружина – незалежно від того, як він виходить, один цілий. Вони повинні допомогти один одному, підтримувати і надихати. Це не тільки слова, але і дії. Артур використовується для того, щоб критикувати мене на щось. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я відчув, що він був там. І я дуже сподобалося.

Він підтримав мене. Порада, навчання. Я не завжди вдячний за це. Тому що це може бути дратує, коли людина, як це було, з висоти його успіху, навчає мене "приступна жінка". Але це був живою бесідою, яку я зараз пропустив. Навіть його особливо суворі шинки про мій вага тепер повернутися до мене з роду ностальгії. З тих пір я отримав десятки фунтів. І... Це зараз.



Артур не критикує мене за все. Він не дає порад і не вимагає мене подбати про мій "жіночий обов'язок". Ми домовилися, що він не лікує мене так. Я хочу поважати себе як людину, жінка і дружина. Я пишу це і пам'ятаю всіх наших коштовностей. Як це було давно, як туман.

Не більше. Усе найцікавіше та найважливіше з роботи. Я навіть почав запитати, що мій чоловік подвоє мої особисті витрати. Я думав, що це буде вражати його якось. Немає, тепер я можу купити більше хороших і великих речей. Яй. Ці гроші заливають в картку. Артур не хоче, щоб руки над мною, каже, що це негігієнічна.



Єдиний друг я розмовляю в пару раз на місяць говорить мені потрібно мати дитину. Але я не впевнений. Мій чоловік і я жити секс життя, але його якість залишає бажати кращого. І якщо дитина теж не вражає нічого, а потім виходить, що він не буде мати тато, але тільки вічно втомився і відволікається банкомат. А що? Я не хочу, щоб отримати розлучення, і я не можу собі уявити. Моя мета - зберегти і зміцнити сім'ю. Чи можете ви сказати мені, як отримати чоловіка, щоб я був активний? Набридло почуття жиру, втомлена життєздатним котом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное