Коли бідність стала нестерпним, я пішов за кордон, щоб працювати, але я не знаю, що платити за це рішення.

Багато успішних людей знають дуже добре. Що таке життєвий досвід? І більшість часу, я не розумію, щоб поділитися ним з іншими. Якщо вони просять, звичайно. Ачив все самостійно, від подряпини людина поступово набуває мудрості і більш практичних. Він розуміє значення одного слова, не нехтує дружбу і зазвичай намагається виглядати далеко в майбутньому. Це відрізняє реальних працьовитих людей, які досягали успіху від відпочинку, які виростили срібною ложкою в роті.



Такі люди можуть легко розпізнати навіть зовнішнім виглядом. Вони не намагаються дивувати інших з дорогими одягом або гаджетами. Не скажеш дивовижних оповідань про їх багатство і без. Навпаки вони часто тримають спокійно і з гідністю. Але не варто брати свою квазію для слабкості. З почуттям справедливості у людини, яка виходить з робочого середовища, досить розвинена. І люди люблять, що можуть стояти самостійно. Навіть коли мова йде про своїх рідних.

Я завжди намагаюся змінити напрямок розмови або розповісти про те, як я почав мати кризу середнього життя і як її зануритися на людину мого віку. Дуже часто я чую хвилюючу монологію у відповідь і див. щиру, добру посмішку. Я люблю це, коли люди намагаються зупинити розмову про таспанську тему. Це те, що ми називаємо культуру, це не так?



Я насправді отримав татуювання в Кодіак, Аляска. Там, хлопці і я ловили лососем, кодом, і трохи рідше Його величний гайбут на промисловому масштабі. Це його образ, який летить на грудях і можна побачити навіть через комір не повністю натисканої сорочки. Чому я віддаю перевагу тримати тихий про це? Так, щоб зізнатися, не готові розповісти про те, як я почався і в цілому, в яких зв'язках я колись мав можливість відвідати.

Зараз я підприємець або, як кажуть, бізнесмен. У мене є власний бізнес, гідні друзі і молодий друг. Це океї, речі плавно йдуть, і здоров'я дрібно. Але десь глибоко в підкортек, я все одно маю негативні емоції про мій минулий. Недостатня, бідність і несправедливість. Немає, я не прокинувся в холодному потіні вночі через це, я просто шкода за енергію і емоції, які я провів. Якщо я був обміняти час, який витрачався на принаймні додатковий місяць життя, що я зараз, я не розумію.



Ми перейдемо до США. Через глобальний брак грошей. Я був молодшим, у мене була дружина, дочка, стара мати. Якщо ви не хочете, щоб ви прийняли відповідальність за ваші жінки. Ось чому я взяв все, що я буду в мій кулак і залишив свій рідний центр, щоб підкорити інші народні береги, сподіваючись на beckoning crisp долар або два. Але насправді було дуже важко. Набагато складніше, ніж я міг уявити.

Я не мав витрачати час на взуття реальної трамваї. Поставити місця, щоб жити в чужому будинку, працювати для їжі, легше дивитися на очі, щоб вони не пропустили наступного дня. Робота з ранку до ночі, не чекаючи зарплати. І все тому, що для реєстрації всіх необхідних документів потрібно час і гроші, гроші, гроші. Що я, безумовно, не маю. Вже тоді, коли я офіційно став риболовцем, море вовк, я ледь мав достатньо грошей, щоб вижити.



Але я ще відправив гроші додому. Але навіть з моїм супроводженням речі не ходили до рідних. Моя дружина звикла до пляшки і почала привезти чоловіків до нашого будинку. Моя дочка більше не поважає мене стільки, скільки вона робить. Вона знайшла свою власну компанію і похилого в домашніх умовах. Сьомнадцять років, я можу зрозуміти. Але коли ви зателефонуєте додому після тижня на морі, щоб побачити своє обличчя, а замість того, щоб ви покривали матом, вона болить нервову систему.

І мій мама сказав, що не потрібно сина, як мені. Я не хочу, скільки грошей я відправив її. Я не думаю, що це було без моєї дівчини. Вона, незалежно від будь-якого, була легко здатна маніпулювати думками інших. Він завжди вийшов. І через рік життя, як це, я зрозумів, що я почав йти божевільно. Я знав, що з часом я можу просто розбити через важкої роботи, але я знайшов сили йти до моря. Але морально це було просто нестерпним.



Не дивно, що я розірвав дружину. У три роки життя за кордоном ми стали абсолютно дивними. Я навіть почав помітити, що вона почала говорити по-різному, хоча акцент повинен був на мене все разом, якщо я думав логічно. Моя дочка переїхала в інше місто і я тільки знаю, що вона зараз живе з молодим чоловіком. вона не одружена, але тепер вона більш 26 років і вже досить незалежна людина, якій її батьки обов'язково заважають.

І мама. Мама. Вона зберігає розмову з моїм Вона навіть зробила друзів з новим хлопцем. Якщо у мене не було кількох друзів, я не знаю, що це, завдяки колишніх однокласників, які зберігають в петлі. Ми будемо купувати їх на Різдво.

3610Р. 4200Р.

Я вирішив змінити щось. Знижувати всіх і інвестувати в бізнес. Робота з трансферами, купити і продати. У мене є багато речей, які ми збираємося. Але що частина мого життя, що пахне дешевим спиртом, відтінком і відступом я ніколи не забуде. Я нічого не відчуваю себе. В іншому випадку я буду вдома. Звісно, це скелет у шафі, що у кожної успішної людини є. Загублена сім'я, втратила мрії і надії.

Проте, моє життя на базовому рівні задовольняє. Що відбудеться в майбутньому. Тут я навчився тримати свої емоції самому. І не шкодує. Ні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное