На 7 ранку мій чоловік і я стрибав з ліжка через шум у дворі, так як він вийшов, це була робота моєї матері.

Як солодкі думки молодих сімей: тут ми будуємо будинок, внесемо в світ наші діти, а потім онуки. Все йде, як це йде. А потім ураган назвав неспокійним відносним лопцем на це ідилл, і життя ділиться на до і після.



На 7 ранку мій чоловік і я стрибнув, як вугор, не розумію, що збирався. У дворі обговорювалися голоси чоловіків. Як виявилося, це була робота моєї матері. Вона вирішила зробити розширення в будинку і назвав команду будівельників. І це через мій високе спілкування з нею.

Моя мама провела 20 років роботи в Португалії. Вона залишилася, коли я був ще в коледжі. Зараз у мене є велика сім'я: чоловік, два діти і третій на шляху. Ми живемо в селі, в нашому сімейному домі. Моя мама кладе багато грошей в неї, поки вона була за кордоном. Я не зажадав її. Це те, що всі люди нашого села пішли на роботу. Спочатку вони перебудували будинок, а потім купили квартири.



Моя мама була упакована в два квартири в місті. Один великий два пішов до брата. Вона купила одну спальню для себе. Всі ці роки мій мама сказав, що вона була використана для життя окремо. Вона планує зробити хороший ремонт і переміщатися відразу. Ми повністю підтримали цю ідею. Всі гроші, які надіслали мама, ми не витрачали і ретельно збережені для свого житла.

Після придбання квартири мами зробили відмінні ремонти, мебльовані сучасними побутовими приладами та меблями італійської кухні. До нас всього 40 хвилин. Ми можемо бачити один одного щодня. Але ця життєрадісна жінка знову вирішила все самостійно.

р.

Нещодавно батько сказав, що вона більше не хоче жити в місті. Будинок в с., його сад, свіже повітря - це його межа снів. У будинку живе моя родина. Чи можу я сказати "загартованому"? Читати його – “перекласти його перед фактом”. Що це таке. Її слово є законом. Бог заподіяти всіх, хто б сказав з нею. Мати підігнети дезентів у рами ріг її бойового характеру.

Я не живу з матір'ю від інституту і вона відійшов від мене. Ми вже 20 років, і тепер вирішили навчити мене про життя. Я взяв весь удар: Я роблю господаря невірно, порушуючи околиці культур в саду, волосся фарбоване блідо. Я не можу впоратися з дітьми. Вони так шумні і неконтрольовані. Не знаю, що діти 5 і 7 років повинні бути такими!



Я отримав чоловіка на горіхах. Він вже в четвертому декаді, і він висунув як школяр. Він нервує. Але що робити? Ви не попросите мати, щоб залишити сили?

Ми будуємо будинок: неприємна розмова Увечері ми завітали з матір’ю на веранді. Час серйозної розмови. Я не можу продовжити. Це не була угода. Вона має дивовижну квартиру, яка мріяла про багато років і зробила для себе. Ми не можемо отримати разом. Я вирощував.



У відповідь мама різко змінила її доброго тону до мілілітанту. І сказали мені, що будинок я живу в сім'ї належить їй. Все це було зроблено з її гроші. Вона вирішила зупинитися в с. І якщо я не схожий на щось, я не можу переїхати в квартиру. Як ми підходимо до роботи з чоловіком і дітьми.

Я сказав, що я не збираюся переміщатися в будь-яку точку. І наступний ранок, команда майстрів, які пропустили двері. Без консультації будь-якого, мама вирішила зробити продовження окремим входом.



Мій чоловік безмовний від такої довільності, як я. Це справжній спліт у душі. Чи можна робити такі речі, не даючи шкоди нашим поглядам? Подумала, що вона могла відходити, бо вона була грошима. Просто поставте його до того, що ми будуємо будинок за її межами, період.

Я не впевнений, що ми можемо отримати в компанії, як це. Я не знаю, як вирішити цю ситуацію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное