Все моє життя я допоміг родині, але нещодавно все змінилося.

Сімейний догляд Він грає ключову роль у створенні теплої та затишної атмосфери, де кожен учасник відчуває цінний і коханий. Це не просто забезпечення побутових потреб, але і увага до емоційного стану близьких, підтримка в складних моментах і радості від загального успіху. Збірна сім'я навчає дітей співчуття, емпатії та поваги іншим, укладаючи заміське приміщення для їх майбутнього міжособистісних відносин. У такому середовищі люди можуть досягати свого повного потенціалу, знаючи, що вони завжди будуть підтримані, розуміли і приймаються любов'ю.



Тим не менш, людський фактор тут грає свою, не остання роль. Сім'я може сперечатися один одному з найбільш стійких і незначних причин. Вони можуть не виходити в невірний час, зрада, забути. І єдиний захист від всієї цієї негативності є належною освітою і повагою між усіма членами домогосподарств. Ми, люди, останнім часом почали забути про те, що взаєморозуміння між нами є важливим фактором, і це також вимагає особливої уваги.

Є три сестри в сім'ї. Бог не дав батьків сина, тому завжди був постійним шумом в домашніх умовах від голосів дівчат, телефонних дзвінків та інших подібних звуків. Я дуже щасливий, що я народився в великому місті. Я нещодавно поїхав до с. за роботу, що не часто зі мною. І вона була захоплена. Сила, нічого не буває. Тільки кілька вівчарів і пара корів зустрілися мене на шляху. Ні, я не можу стояти життя, як це. Не кажучи вже про відсутність перспектив майбутнього.



О, до речі, я хочу трохи заманити. Я по-справжньому щасливий. І я думаю, що є причини цього. Добре і погано. По-перше, я завжди люблю навчання. Щоб дізнатися нові враження, щоб зберегти записи речей, які можуть знадобитися в майбутньому. І по-друге, і це сумна частина, я навчився рано на тому, що я не мав дітей. З медичних причин. Так я поклав всю енергію в роботу і саморозвитку.

У той час як мої молодші сестри, які повинні бути подані дівчатам: зустрілися хлопці, весело, збудували особисте життя. Я займався кар’єрою. Не думав про це. Якщо ви не впевнені, що для вас немає майбутнього. Так я поширив полонину в робоче середовище і навіть почав відчувати себе з нього. Я думаю, що кар'єри та роболіки розуміють мене.

, Україна

Peels I'm 34 тепер. Я шукаю хорошу і знаю багато місць. Я був дуже позитивним для всієї родини. Для запису одружилися сестри. І так як наші батьки не дуже багаті, дуже часто доводиться допомогти їм з початком сімейного життя. Я не скаржуся, я навіть запропонувала допомогти собі, особливо, оскільки я вважаю сім'ю одним з найважливіших речей у моєму житті.

Як це. У середню сестру мала сина пара років тому. Так, гроші вперше, якісна нова коляска і багато різних речей в деталях - все це мені довелося фокусувати себе. Після того, як мій сестра був занадто молодий, не зробив достатньо грошей, і вона ніколи не працювала. Так мені довелося зробити свою частину. Не збиваючи або скандально. Я мав шанс.



Моя сестра одружена, але вона не думає про дітей. Скажіть, що він будує кар’єру. Так зробив чоловік. Але поки вони не дуже добре, хоча я не хочу, щоб jinx. З батьками і батьками ми йдемо на відпочинок принаймні раз на рік. Море або свіже гірське повітря не має значення. Це традиція, яку я особисто впровадив, і я дуже щасливий про це. Я також оплатити квитки. Я намагаюся бути гарною сестрою і дочкою. Вважаю, що в сім'ї завжди була моя відповідальність.

Що я отримую? Я просто хочу зрозуміти контекст. Я не погана людина, дійсно. Я люблю своїх родичів дуже багато. Але буквально з недавнього часу все змінилося. Я знайшов себе молодим чоловіком. Ім'я Адама, він розумний, спортивний і приємний у спілкуванні. Вегетаріанська протягом п'яти років. І він не піклується, що я не маю дітей. Він вважає, що ця проблема завжди може бути вирішена як за допомогою сурогатності, так і просто шляхом прийняття дитини з дитячого будинку.

р.

Природно, я почав думати про особисті речі. Про шлюб, сімейне життя, покупка нерухомості. Адам, теж був побудований кар'єра, і отримав деякі результати. Хоча в його житті були обидва вгору і вниз. У будь-якому випадку я мав нові цілі і нові побоювання. Я щасливий, щоб поділитися нашими пропозиціями та новинами. Так просто уявіть мій сюрприз, коли мої сестри, навіть мої батьки, почали крити свій вибір і перевернути мене до коханої людини!

Моя молодша сестра сказала, що в моєму віці не варто думати про молодших чоловіків. Вона вірить, що вони можуть скористатися тільки жінкою старшого себе. Середня сестра почала відставати, що близька людина дуже хороша, але « Дитина не буде твоїм, а сурогатність – гріх». Я б сказав чоловікові, як його "повно" дружина була поголена перед цим. Його щелепа обов'язково падає.

549296

А батьки були найбільш несподіваними. Саме те, що вони сказали. Я хочу, щоб допомогти родині з усіма силами. Це моя місія. І особисті пристрасті і побажання не повинні нічого змінити в цій схемі. У будь-якому випадку, я маю на увазі, щоб бути сімейним під ключем. Ви можете їздити і перевозити важкі навантаження.

Я думаю, що я повинен зробити. Я не можу залишити свою сім'ю і змінити світогляд, як це. Я не хочу бути спонсором доброго життя. Нервовий. І Адам помітив, що. Тепер подумав, що я маю приплив. Я не хочу сказати йому всі деталі. В перший раз я відчуваю сором'язливість і розчарування, коли я думаю про сім'ю. Чи є які вони піклуються про сім'ю? Але я сподіваюсь, що незабаром зміниться.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное