Моя дружина побігла в приміщення, прокинувшись з щастям, і я просто відчував щось неправильно.

У сучасному світі питання пологів для майбутніх батьків вже не проблема. Загнічення можна планувати Проконсультуйтеся з лікарем до рук і пройти низку попередніх медичних досліджень. Після цього слід змінити спосіб життя майбутньої матері: принаймні вона позбавляється від шкідливих звичок, і в ідеалі також коригування харчування, спеціальних фізичних вправ, робота з психологом.

752663 р.

З іншого боку, в такому важливому періоді для сім'ї, необхідно враховувати інші фактори. Такі як вік майбутньої матері, фінансові можливості її і її дружини, навіть політичні ситуації в країні, так! Тому не можна ризикувати здоров’я і благополуччя дитини. Прийміть нове життя в цей світ, переглянувши лише вайнові імпульси свого его, не найкраща людина може обійтися в наших проблемних випадках.

Я дуже засмучений, навіть недосвідчена ставлення дружини до життя. Дорослі, 32 роки. Здавалося б, що вона не приступила, вона має щось говорити про, не влаштовує тартруси з синього і розуміє деякі речі краще, ніж мене. Але іноді ви подивитеся на неї, на її висловлюваннях і побажаннях, і вам просто дивно. Чи є вона, тому що вона жінка і я людина, і ми з різних планет? Я не знаю, вигорнути?

Після масштабної інвазії нашої країни життя змінилося багато. Кожен знає це, весь світ, практично. Але не забувайте, що перед цим вторгненням була епідемія, яка вдарила як економіку багатьох країн, так і гаманці звичайних людей. Включаючи шахту. Моя справа випала, якось сплачувала борги, але продовжував боротися. Що ми робимо?

р.

П'єси: У той час ген і я не був одружений. Життя разом, так. Але я, прошу мене, не відчував нас перед печаткою в паспорті. Головне - людські почуття для одного. І не подбає про можливе поділ майна і алімії після розлучення. Адвокат може зробити чоловіка в будь-якому випадку дуже мінімально, повірити мене. Крім того, у мене немає нічого спільного. Але мені все ж довелося одружитися. Так само, щоб зупинитися, що типовий вигляд ненависної нареченої кожен день.

На жаль, близько 6 місяців після того, як ми одружилися, наш улюблений сусід атакував нашу країну. Це офіційний час. Після того, як багато змінилося, звичайно, не для кращого. Наприклад, я припинив перевернути ніс і почав працювати на дядько. Я мушу сто разів на себе, що я відкрию свій власний бізнес, що його вартість. Я не міг, відповідальність за дружину, за загальне життя і принаймні деякі перспективи майбутнього.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Подумайте себе, хоча ми обидва працюємо в нашій сім'ї, зарплата жінки йде тільки на її потреби. Це питання. Крім того, вона не сплачувала багато грошей, тому я можу звернутися принаймні деякі з них. Я повністю погоджуюсь з цим станом справ.

Заробітна плата на дому, харчування, одяг тощо. В цілому основні витрати. Поки ви можете жити, але це абсолютно неможливо відкласти будь-яку суму «запізненням». Так ви повинні жити від Paycheck до Paycheck, як у студентських роках. Але нічого не можна робити про це. Не про затишку або мотивацію, повірте мене. Я не маю можливості.



Так, які новини ви думаєте, що моя дружина керувала мене всього кілька днів тому? Вона прийшла до моєї кімнати ввечері, посміхаючись до вух, її очі блискучі, і вона тримає щось в руці. Що це таке? Проста тест на вагітність з позитивним результатом. Це маленьке, що обіцяє нам великі проблеми в майбутньому. І я можу тільки вгадати, що це буде означати.

3610Р. 4200Р.

П'яти не вдалося ясен і контроль за пологами. Що відбувається. Я не маю сумнівів про це. Але це ще не точка. Я просто бачу, як Женя відчуває себе про все це. Вона хоче бути матір'ю, ви знаєте? Він хоче дати народження незалежно від того, що. Незважаючи на те, що зараз є реальна війна. Що я можу бути пожежним в будь-який час, і ми б не було грошей. Я можу легко переслати до переднього. Не зрозуміло, що буде наступна. Чи є моя дружина, щоб зібрати дитину без батька?

В короткий час, в той же день я не можу протистояти. Він сказав все, що не вписався в голову. Він не торкнувся, але просив міцно і впевнено, чи не буде краще для нас, враховуючи обставини, щоб припинити цю небажану вагітність. І в відповідь, ймовірно, я був душений сльозами, кричить, tantrums і звинувачення, що я не людина, але монстр. Хочу подякувати небесній за такий фантастичний подарунок. «Життя, що не має значення, вже почалося в ній. й



Я не маю реальних друзів прямо зараз. Не було достатньо часу для них, ні бажання. Я не маю на зв'язку Але незважаючи на такі очевидні, в цілому, обставини, не відмовлятися від думки ззовні. Про стан анонімності, звичайно. Інтернет великий, є безліч номерів для всіх. Чи можете ви сказати мені, якщо моя дружина і я збираюся, щоб зламати через це? Зараз ми не говоримо один одному. Але час йде швидко і скоро нічого не зміниться. Що я можу зробити в моїй ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное