Я назвав друзів, які живуть за кордоном, щоб дізнатися, чи це призначене для подяку лікарям з деякими подарунками.

Де ви йдете, ви берете себе з вами. Кожна остання звичая. Українська ВПО стикаються з дилемою: чи потрібно перетягнути іноземного лікаря величезною сумкою з псильністю, або словом вдячності за допомогу буде достатньо. Поговоримо з ним. "Сайт"й

р.

Так сталося, що мене і мої друзі були розкидані по всьому світу після лютого 2022 року. Я оселився в Італії, Ларисі в Німеччині, і Світлани в Польщі. Ми не втратили дотику. Ми часто називаємо в Інтернеті, ділимося новинами та досвідом занурення в нове суспільство.

В один раз, кожен з нас повинен мати справу з місцевою медициною. І видача питань. Як подякувати лікарю за роботу? Чи варто робити?

Я побачила багато форумів та публічних сторінок «сусідів в Італії» І ось що я дізнався.



Як подякувати лікаря в Італії? Очікується, що погляди на форуми будуть розподілені. Один молодий леді, який одружений італійський 2 роки тому, був недорогий: в Італії він не налаштований подякувати фахівцям фінансово. Тут ніхто не кладе конверти в офісах посадових осіб, не несе квітів за перше вересня і не головоломка про те, що подарувати вчителям.

Це правило стосується лікарів і лікарів. Якщо лікар трохи більше, ніж його обов'язки, це називається людство. Подарунок на святах і Різдво приймаються тільки до тих лікарів, які ви стали друзями.

р.

Подарунок має бути символічним, вигідним. Ви можете презентувати український сувенір: цукерки в тематичних подарункових пакетах, традиційну настоянку або керамічну статуетку. Італійці також цінують ручної роботи. Все інше – корупція, яку наші співвітчизники привозять їх з батьківщини.

Слова вдячності за допомогу: що подарувати італійським лікарям Ось думки діляться. Більшість українських жінок в Італії склалися за матеріальну подяку. За їх словами, багато італійських лікарів радіють увагу і вдячність своїй роботі.

5235 2004 р.

Якщо ви хочете сказати «завдяки ви» не тільки в словах, купуйте порційне солодке печиво в кондитерській промисловості (італійські кондитерські вироби). Фрукти або цукерки зроблять. Лікар зможе поділитися з колегами або медсестрами.

Найвідповідальніший лікар буде радувати отримати хороший старовинне вино, прошуто, твердий сир Манчего. Моє сусідство розповів мені, що обряд дарування, як розвивався серед італійців. Шановні друзі! Тому в лікарнях ви не здивуєте нікого з сирами овочів і фруктів або пари літрів домашнього вина.

3610Р. 4200Р.

Якщо людина з низькими доходами не може дозволити собі зробити дороге подарунок, він може просто подарувати лікаря-учаснику пакету хорошої кави і цукру.

Найбільша заборона – це гроші! Будь ласка, не готуйте конверти. Ви можете відмовитися від лікаря до ядра. Кращий спосіб зробити це, щоб написати подяку вам за книгу. Ви можете попросити його в реєстрі.

У цих країнах ситуація про те ж саме. Презентації лікарів в Польщі не особливо в застосуванні. Краще залишити відгук про лікаря - в соцмережах або книзі компліментів. Ви також можете написати відгук про лікаря і пройти його на голову медичного закладу.

У Німеччині прийнято дарувати медичні корзини з солодкими та ласощами (погодна кава або чай, бункери з дорогих хлібобулочних, ковбасних та м'ясних скибочок з гарного чорнило).



На відміну від Італії, ви не будете засуджені за подяку або невелику суму грошей. На них медичний персонал купує каву, чай, вершки та печиво для спільних сніданків. Також загальний касовий реєстр поділяється на всі або витрачені на спільний відпочинок.

Мій друг з Німеччини має німецький друг. Після своєї 6-річної дочки успішно керувалася, вона попросила дитину малювати картину для лікарів і писати «Данке». Такі малюнки, а також фото щасливих здорових дітей після виписки з словами подяки, лікарі повісять в коридорі або в їх приймальній кімнаті. До чергового захоплення пацієнтів.



Якщо ви виявите, що важко позбутися від бажання винагородити іноземного лікаря, крім оплати за послугу, пам'ятайте: слова подяки за допомогу є найкращою нагородою. Якщо ви не привезете подарунок. Це нормально.

Ви повинні вибрати подарунок для лікарів за кордоном? Ви підтримуєте ідею фінансової вдячності за роботу лікаря? Поділіться своїм оповіданням в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное