На мій день весілля мій мама закохнула в голос вперше в моїй пам'яті, попросивши мене не помилитися.

Чому нам потрібна родина в сучасному світі, де є швидкі дати, а промісність стала символом успішної людини? За статистикою, половина розлучення пар після першого року шлюбу. Герой нашої історії намагається вирішити складну проблему: чому доля не зажадала її сім'ї, і хто це славиться.



Коли я одружився, моя мама закохнула в її голос вперше в пам'яті. У день весілля вона не сама, вона пішла мене навколо і побачила мене не маррі Іван. «Восьмий, дочка, цей чоловік візьме вас на могилу. Я бачу за ним! Тексти пісень, а це означає: Я ви, мій дорогий, щоб приїхати до ваших почуттів! вона повторюється.

Що мені? Я не можу змінити мій розум. Не молодий, скоро 30 років, і ніколи не одружений. Я дійсно хотів велику сім'ю, діти. Це мій шанс.



Іван не схожий на те, що його минуле. Він мав 2 шлюби за ним. Моя мама продовжила сказати, що не буде надійного чоловіка стрибати з однієї жінки до іншої. Він ненадійний, період. Але я переконаний її. Не завжди вини одного чоловіка. У багатьох випадках це жінка, яка веде шлюб з розпадом.

По суті, я любила Ваню дуже багато. Він повертав голову красивими судами. Ні один, хто мене не бачу. Ось чому я вірив кожне слово, яке він сказав. Моя кохана може говорити красиво. Поетика, музика! Я пообіцяв я не хочу нічого з ним. Я хотів дати йому два сини.



Іван зустрів свою першу дружину в університеті. Закоханий любов, одружився. Вони не зносили своїх персонажів, вони побігли. По-друге, він одружився, знаючи. Він все ж живе з дружиною, але її матері постійно приписують проти нього і заважають родині. Свій шлюб був знищений матір'ю.

На жаль, моя мама була правою. Мої рожеві окуляри затінені всередині. Після весілля мій чоловік перейшов в квартиру. І протягом шести місяців з ним почалися страшні метаморфози.

З щедрого мирного чоловіка, він перетворився в кварельне коло і мека. Я використовую для приїзду в ресторани і купити дорогі подарунки. Змінюються букети щодня. Тепер я не можу запитувати зайву копійку для косметики. Хоча керівник відділу мав гроші!



Я забезпечена для сім'ї з власної кишені. Мій чоловік був економним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не варто сидіти на шиї дружини в її квартирі! І я вірив його. Я знаю, що це не так. Сім'я повинна бути забезпечена людиною, або принаймні однаково. Я не поговорила з Іваном. Я боявся, щоб він сердитися і залишити мене.

Коли я подарував мені дочку, темні дні прийшли. Я пішов на материнство. Я не був більше грошей, і мій чоловік не поспішав поділитися своїм. Мама теж кладуть ножа в спині, щоб допомогти. Вона попередила мене!

Але наші труднощі не закінчували там. Через рік мій чоловік зустрінув мене з тим, що він пішов з сім'ї на іншу жінку. Я зрозумів, що я був зрада і не любив мене на день.

р.

Я не був кислим. Вона спробувала тримати Івана живого, щоб врятувати її сім'ю для своєї дочки. Але пішов він. У мене було важко підняти дитину самостійно. Вона йшла до роботи, коли її мама переїхала, щоб поспілкуватися з її онуком. Весь цей час я їсти і пам'ятаю мої слова матері. Вона отримала чоловіка швидше, ніж мене.

Після двох років неймовірна трапилася: Іван повернувся до сім'ї! Важко від порогу кинуться до ніг з лялькою, щоб забрати його назад. Він хоче мати сім'ю і підвищує дитину. Він сказав, що він стане ідеальним чоловіком і батьком.

Я ніколи не дивився на інших чоловіків. Не до. Я зробив все для дитини. І тепер я відчуваю так сумний. Я здаю, що з любов'ю, але я не можу пропустити, а не забути Івана. Я не розумію, чому чоловік потребує сім'ї, якщо два попередні шлюби не навчали його цінувати.



"Якщо ви повернулися, я її зароблю!" мій мама обіцяв мене. Вона консультувала мене, щоб поцікавити чоловіка. Вони не змінюють. І я шукаю гідну людину.

Але буде я? Я 32 і мати маленьку дитину. І побачив, що він ніколи не зрадить нас знову. Чи можу я повернутися до нього, чи варто слухати мій маму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное