В середині аргументу, моя дочка відірвала те, що я боїться чути, і це зробив мені акт.

Сімейний бюджет Він не переносить приблизні розрахунки. Все повинно бути чітким, чітким і чітким. Так що в будь-який час ви можете подивитися на фігури і оцінити, чи достатньо сім’ї грошей на майбутні покупки та інші фінансові інвестиції. На жаль, багато пар просто не розуміють це. Вони не враховують свої втрати і прибуток досить серйозно. В результаті їх подальші плани на майбутнє можуть просто не прийти, що звичайно призведе до численних взаєморозумів і навіть кварель. Це те, що відбувається найчастіше в житті.



Цікаво, що з віком більшість людей стають життєздатними і визнають власні минулі проміси. Вони не пошкоджують їх. Але потім він занадто пізно, і втрачений, звичайно, не можна повернути. Це те, як люди навчаються з власних помилок, і дійсно інтелектуальних людей навчаються з інших. Однак, в даний момент, на жаль, деякі люди можуть зрозуміти їх.

Так, я можу сказати, що у моєї молоді я був досить важкою людиною, яка зробила багато припливних речей і втратила величезну кількість варіантів для життя нормального життя. Тепер я 58 років і я розумію, що це ложка для їжі. Але я не можу отримати, що трохи материнської мудрості на голову доньки. І це моя головна проблема.

451564

Мій чоловік і я відокремився, коли Angelica був 12 років. Я хотів жити відповідно до мого плану, і я тоді чоловік не може забезпечити це життя. Я побачив його цілодобово, спробував якось заохочувати фінансові експлуатації. Але це тільки в жіночих журналах, які все відбувається як казка. І в реальному житті людина може втомитися, відступати, стати сердитися і, в кінці, просто залишити сім'ю.

Незважаючи на розлучення, я переконався, що ви платите мене гідною алімонією, і квартира моя дочка і я тримала. В той час я думав, що я збираюся в правильному напрямку. Вона була відносно молодий і повний енергії. Я був сподіватися, щоб знайти нового чоловіка, з яким Анжеліка і я був комфортним в домашніх умовах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви знаєте, в цілому.



Але в реальності все не було, як я планував для себе. Не дивлячись на рідну молодь, чоловіки плоско відмовляються помітити мене. Я вже мав свою дитину. Так, для короткострокових інтригій, було не менше. Але будувати відносини з жінкою, яка має, так як вони називають її «трайлером» – це ніхто не хотів. І я не хочу мати ніяких зв'язків з людьми, які мали таке мислення.

У той час, коли моя дочка стала дорослою. Я вже дав на власні прагнення і захотів тільки одне, що з життя - мир розуму. Але я не можу допомогти, але помітив, що Angelica і я почав жити в одній квартирі. Вона вже навчалася, знайшла роботу. Але ніхто не говорить. І під час нашого наступного спору над якимось нецензурним, дочка сама не затримала себе і давала фразу, скажуть, вона залишить стару покоївку до старого віку, оскільки вона не має ніде навіть принести чоловіка.

Габаритний зображення

Я хотів відповісти на скаргу негайно. Той факт, що це насправді людина, що приносить наречену в будинок. Не пропустіть своє щастя. Але вона затримала вчасно. Я пам'ятаю себе в роки. Я повинен визнати. Ця розмова, ймовірно, була причиною, що я пішов на іншу країну. Ні, не як туристичний, як ви. Я пішов працювати як гостьовий працівник. Зробіть гроші і дайте Angelica деякі місця. Надії, що ця дія не менше впливає на наші стосунки як матір, дочка.

П'ять років пройшли і Бог з ними. Я працюю постійно на ноги в закладі громадського харчування. Я знаю, що я робив. У цей час Анжеліка дійсно знайшов чоловіка і я навіть зумів зустрітися з ним за допомогою відеопосилання. Сьогодні, коли я вдома і я усвідомлю найгірші часи за мною, і я маю щось в кишені, єдине, що я піклуюся про майбутнє моєї дитини.

Ви бачите, можливо, це мій гріх, можливо, це наша карма, але в даний момент мій дочка, здається, в позицію свого батька. У той час, коли він жив з мене, і мав, щоб усунути всіх моїх змів. Angelica loves її чоловік і постійно зіпсує його. Моя батько-в-права і я переїхала в невелику квартиру, щоб вони могли жити окремо і побудувати їх самостійне майбутнє. І ось, чому я насправді залишив країну.



Але, з іншого боку, я дуже плутаний в житті моєї дочки. Працює з ранку до вечору, в той час як день сина-в-прави не досягає стандарта 8 годин. Але в даний момент вони економлять його на автомобіль і, увага, щоб він міг отримати ліцензію. Так, мій дочка дійсно має дати частину своєї зарплати, тому її чоловік може навчитися їздити.

І не кажучи вже про маму сина, яка, один раз на тиждень або більше, постійно намагається розповісти мені про те, щоб інвестувати більше у майбутнє сина. Я «з грошима». Але коли я скажу, що я можу допомогти мій син-в-право або мій спілку з роботою за кордоном, розмова якось приходить до знешкодження. Немає бажання працювати з дому. Це дивно, як працює.



Я коли-небудь був так непристойним і недобрим перед? Але після того, як мита жінки, якось надихнути, змушувати чоловіка виконувати чоловічі дії. Тільки після того, як шукаю себе з-за кордону я розумію, що я заслугував такого життя для себе. Але мій дочка все ще дуже шкода...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное