Її батьки звучали на весіллі сестри, але через два роки вона повернулася до них в сльозах.

У сім'ї для поколінь вважається, що основний хлібобулочний завод в сім'ї повинен бути людиною. А батьки дуже консервативні, незважаючи на те, що наші бабусі мами були навіть строгими. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що таке любов?й І чому, якщо людина є видатною і безпечною? Не менше, ніж до певної точки, вся родина думала Вероніка.

Коли моя сестра нарешті отримала пропозицію про шлюб, мій мама і тато не може бути щасливою. По-перше, Вероніка вже 32 роки, і всі мріяли онуків. Однак через два роки онуки не з'являються, але на поріг з'явився кріінг Вероніка. Виявляється, що вона довго переносить антіку чоловіка, і вирішила говорити про них тільки зараз. Її батьки наполягати, що вона намагатися. шлюбй Але я думаю, що це просто смішно після того, що він зробив.

Що таке любов і важливо будувати сім'ю

Помилки Я наївна і романтична людина в очах батьків. Однак я вірю, що родина не може бути побудована тільки на основі холодного розрахунку. Моя сестра захотіла поважати чоловіка. Нехай він буде старшим, нехай він буде коротшим, але соціальной Це те, що вона знайшла.

Перше враження було дуже незабутнім. Він прибув у дорогий автомобіль, і все він носить, від шкарпеток до сорочок, є відомим брендом, якщо ви шукаєте уважно. Батьки розглядали це дуже хороший знак і відразу ж давали право на шлюб. Вероніка теж не думав довгий час і через 3 місяці пішли під коронкою. Їхня родина вирішила зробити це: її невелика заробітна плата піде до погашення іпотечного кредиту. А його заробіток на них. безтурботністьй Як мінімум ми думали, що це буде комфортним.



Як тільки Вероніка і її чоловік переїхала, ми не чули багато з них. Ми зустрілися з святами. Чоловік завжди вдягається шпилькою, але Вероніка, згідно з матір'ю, також prettier - вона втратила вагу. Хто знав, що холодильник був порожнім.

Важко зрозуміти, як вона тривала довга. Виявилося, що гроші, які змушені жити з чоловіком - його зарплата - вона побачила і знову. А ще недавно чеки доля Вони пішли. Мій чоловік сказав, що зарплата затримала на другий місяць. Звісно, він лежав. Після цього вона забули, що любов був.



Нешвидкий На першому погляді був зрозумілий, що цей чоловік любив претендувати. Головний атрибут успіху йому і залишається брендій Veronica - це проблема на початку своїх відносин. Після чого вони сварилися, після чого сестра категорично заборонила чоловіка купувати нічого дорогого без її знань. Це те, що він був одягом. грошій І з тих пір, поки сестра запобігла іпотеці, вони ледь мали достатню кількість грошей на крупу. І як тільки було скандал на цьому грунті, модниця пообіцяла, що він ніколи не робив це знову.

Зрозуміло, з цього не було грошей. Через кілька місяців він скаржав, що він оплатитий Чому це сталося, він насправді не пояснив. На жаль, органи влади були повністю жорстокими, це добре, що вони не потрапили під скорочення. Кошти, які принесли до сім'ї, розплавлялися перед очима. Після чого потрібно сплатити штраф, потім дати хабарі до деяких адвокатів, після чого потрібно гроші на подарунок старому другу.



Моя сестра навіть вірила йому спочатку. І тоді, коли я зрозумів, що тут щось не чистити, я продовжив голодувати. Вона тримала спробу знайти джерело проблеми. Де можна отримати такі суми? Здається, що меблі в будинку не додається, і речі в шафі все в своїх місцях без оновлення. Нема нічого сказати про її гардероба на всіх: як це було після її шлюбу два роки тому, щоб він залишився. Але правда ще приземлена часом.

Життя з Shopaholic Man

Непросто жити з кимось має наркоманію. Це може бути будь-яким: куріння, пити, ludomania і shopaholism. Моя сестра в останній категорії, і вона вирішила, що вона могла виправити його якось. На жаль, з першого разу вона не досягла успіху. Коли вона помітила, що гроші просто розпущені, і від своєї зарплати залишилися майже нічого, вона почала шукати причину. В одній точці вона навіть мала запозичати з наших батьків, оскільки вона повинна їсти щось для решти місяця.

Що таке сюрприз, коли вона вирішила взяти Табір-сумка з багажника автомобіля. У ній вона знайшла обидва чеки і які кошти витрачаються на гроші. Кілька пар дорогих шкіряних взуття, сорочки відомих брендів, окуляри і навіть нестандартний костюм. І все впав на місце! Після цього Вероніка вирушила прямо до батьків, щоб попросити пораду, бо це не вдалося продовжити.



Батьки не згадували, що Вероніка, можливо, слід розлучення. Мама дуже обережно пояснила, що шлюб є коли потрібно подбати про сімейні зв'язки за всіма витратами. Ви повинні розуміти, що любов є. В її розумі вона приходить з часом. Я не впевнений, що моя сестра повністю погоджується з нею. Адже в очах не було любові або особливого захоплення про особистість чоловіка. Однак вона ніколи не суперечить мамі, і тепер вона не суперечить.



План батьків Це було: щоб повернути всі речі в магазинах, і приступи до оплати за іпотеку. Звичайно, не вдалося повернути все. Термін деяких перевірок просто перевищено, тому тільки частина була компенсована. Але було достатньо, щоб оплатити мої батьки, купити крупу і, нарешті, зафіксувати пральну машину. Набагато цікавіше стала реакція чоловіка.

За своєю сестрою, він був лютий. Він сказав: "Я дуже сердився, ви не встигли зробити це мені." І він мав право лежати і тримати мій сестра навпіл. У відповідь на це зауваження, він тільки кинув його біля, кажучи, що краще буде ходити голодний, але не схожий на рогову. Покоївка, зроблено.



Нешвидкий У день перед роботою він дивився: «Чому кава і омлет?й Моя сестра приймала другу пораду матері і сказала, що все було точно, як чоловік сказав. У них немає грошей на крупи, і її зарплата досить для іпотеки і власного сніданку. І чоловікові, якщо він хоче, нехай Він загиблий.

Він був досить протягом чотирьох днів, після чого він просто засвоював і загубив, що він ніколи не купить нічого зайвого без знання дружини. Досягнувши обіцянку, сестра і батьки зважені рельєфом. Але я не в миру, бо Тексти пісень, а це означає: Я трохи віра в судах.й Як мені, всі проблеми від того, що сестра одружена не за любов, і чоловік не може сказати, що душа в неї не відроджує. Ця сім'я забута, що любов є. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное