Товсті люди просять його про майбутнє, і прогнози приходять вірними.

Наш світ унікальний і різноманітний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У нас є люди, які не мають фізичного бачення, але їх погляд набагато ширше і глибоко. Вони здатні бачити, що звичайна людина навіть не звертається до уваги. Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував незвичайну історію для вас. Ви дізнаєтесь, що це таке. подвійне проникнення Недавній громадський діяч.



За словами лікарів, Саша повинна бути звичайною дитиною. І, можливо, це сталося, якщо мама Олени приділяв трохи уваги своєму здоров'ю. На час вагітності вона працювала дуже важко і навіть не відстежувала її стан. Саша народилася в сім місяців, На момент операції, які не пішли за планом. За два місяці Олена була з Сашаю в лікарні і дитина під цілодобовим наглядом лікарів. Недбалість однієї медичної недбалості кардинально змінила своє життя.



З позитивною динамікою в одну ніч дитина почала лущення сітківки в очах. Як Олена, матір Саша, пізніше виявилась, це відбувається при великій дозі кисню надходить в організм. Моя мати не мала сили або бажання підштовхувати лікарів. Вона мала завдання збереження своєї дитини. Протягом перших двох років свого життя Саша підірвала 13 складних операцій і більше двох десятків очних операцій. Моя мама спробувала відновити дитяче бачення. До тих пір я почула її сім'ю, що це час, щоб зупинитися. Ця дитина потрапила в світ, щоб бути сліпим і буде бачити більше.



Олена, як практикуючий психолог, вперше спробувала знайти відповіді в класичному науці, потім в релігії і езотеризмі. Вона зараз каналізується і подорожує світу з сім'єю. Багато людей дізналися про Сашу після того, як його батьки почали записувати свої відповіді і розміщувати на соцмережах. Як Олена припускає, Саша сказала багато і завжди. Якщо він допоможе людям відповісти на свої питання, 5-річний Саша відповів: "Так, але пізніше." Коли я 11 або 12 років. Що сталося. Зараз Саша написана людьми з усього світу і відповідає свої питання. Іноді наїв і пологів, а іноді дуже глибоко і серйозно.

р.

Найчастіше Саша просить питання особистої природи. Хтось не любить своїх відповідей. А потім така людина починає звинувачувати батьків Саші, які вони спеціально записують його сценарій. Іноземці, навпаки, отримують повну відповідь на своє питання і вдячні маленькій Саші. Як Олена погоджується, хто навчився відчувати себе і зрозуміти її дитину, все залежить від того, як чітко особа просить питання. Якщо питання провагу, то відповідь як «Так» так і «Ні». І якщо питання ясно і добре сформульовано, то Саша може дати докладну відповідь.



Саша впевнена, що війна в Україні завершиться наприкінці цього року. Він не визначає перемогу або перемогу. У той же час на території Росії плануються незначні зміни, а не серйозні природні катастрофи. Але в Європі скандал за участю Росії, зокрема. Багато правди вийдуть. Саша є дуже чесний хлопчик, який не знає, як лежати і погано відчуває брехню від інших. сліпий хлопчик може бачити внутрішню енергію людини і визначити, чи це добре або погано.



Не знаю, як доля Саші розгортається. Його мати не має планів для своєї кар'єри як бачення. Сам Саша ще не вирішив, що він буде. І якщо він знає своє майбутнє, він не поспішає розповісти батькам. Він любить музику та любить вивчення історії та іноземних мов. Він просто насолоджується життям дитини.

Як ви відчуваєте про такі пророки і можете Саша розглянути бачення майбутнього людства? Напишіть відгук у коментарі, які ви думаєте про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное