Коли я вагітна, я зрозумів, що батьки мого чоловіка не були люди, які я думав, що вони були, так що я побігла моїй матері за допомогу.

Що робить людину щасливою Дійсно? В даний час, звичайно, це може бути матеріалом. Не вистачає для списку будь-яких пальців. Нерухомість, дорогі автомобілі, ювелірні вироби, одяг, статус. Хтось говорить, що щира радість може бути викликаний тільки досягненням мети життя: пік кар’єри або спорту, творчий тріумф. Але для більшості простих людей щастя, коли всі сім'ї і друзі разом, не існує проблем з фінансами і здоров'ям, і тільки мир і розуміння видно на горизонті.

410780

Чи дійсно потрібно для людини постійно прагнути до абсолютного успіху, щоб піднятися на сходи, незалежно від чого? Чи буде нормальне життя, сімейні відносини і просто впевненість в майбутньому? Питання досить риторики, адже кожен використовується для вибору власного способу життя і це нормально. По-друге, якщо вони намагаються знайти щастя за рахунок того, хто-небудь ще мусить. У цьому випадку ми радимо Вам переглянути свої моральні цінності та особисті погляди на життя.

Я не хотів би засвідчити негативність від самого початку моєї історії, але як це таке. Я буду чесним, тому що я не бачу будь-яку причину, щоб бути лежачи або не кажучи вже нічого. Я думаю, що мій мати неправильний, крім того, жінка, яка не робить своїх батьківських обов'язків досить. Я єдина дочка, єдина дитина в сім'ї. Я не знаю, що це сталося, якщо я був більше братів і сестер.

В цілому ситуація: після закінчення я відразу знайшов чоловіка і зрозумів, що він був чоловіком, який я хотів маррі. Особливо з тих пір я народилася в с. і для місцевих жителів, весілля в цьому віці ніколи не був вихідний. У селі немає старих покоїв. З іншого боку, я завжди хотів жити в місті і мій майбутній чоловік може допомогти мені з цим. Його сім'я жив там.



Пелюшки: Ми не робимо великого весілля. Ми працюємо в кафе. Моя мама зустрілася з батьками кімнати, всі вони розмовляли разом, а через кілька днів я переїхала, щоб жити з ними, залишаючи рідне село. Немає, але через шість місяців я дізнався я був вагітним. Так, якось все в моєму житті було досить швидко, але я чітко відчував, що все повинно йти так.

На жаль, виявилося, що мій батько-в-право не так веселий, як я думав спочатку. Коли мій шлунок був чітко видно, вони, розуміючи, що зараз я не збираюся в будь-якому місці, почав звикати мене з усіх смертних гріхів. Вони сказали, що я був мереживний, шлях вперед, гучний і постійно задуха. Я маю мій погляд на деякі речі, але що про це? Ні, це спільна маніпуляція батьками чоловіка.

Як сноуборд, позови почали рости, і я отримав враження, що мій чоловік і його батьки потребують мене тільки як миючий засіб для своєї квартири або варіння. І той факт, що я наповнився як м'яч, і я не відчуваю себе, ніхто не піклується. Я не мав нічого, крім моєї матері. Дякую їй, вона слухала мене уважно і, зважуючи, сказав, що вона довго збиралася піти в її ідол за кордоном, щоб працювати.



Не те, що я був дійсно збуджена про цю ідею, але мій мама був вже в 50-ті роки, і вона підняла мене самостійно. Але з іншого боку, я чув, що жінки йдуть і набагато старше. Я пообіцяв надсилати гроші щомісяця, щоб допомогти мені купити власну квартиру. Ну, так як у мене немає, добре. Я зустрілася. Я б хотів би мати спінінг носа, це не так?

Через 5 років мама прийшла додому. Не назавжди, протягом шести місяців. Звісно, не все так погано і важко, як я думав, так як вона все ще має силу повернутися назад. Але проблема була дуже різною. Ви бачите, протягом усього цього часу я сам зумів стати матір'ю, зраджувати з чоловіком, адаптуватися до життя в квартирі з матір'ю. Так, це не просто за перший раз.



Я мав стати господинею, підняти дитину і жити моє життя. У той же час частина грошей, відправлених матір'ю, пішли на побутові питання, якусь кількість ми давали дітям речі, дрібні, але все ж. Він також мав купити використовується автомобіль, який він мав довгий бажати. Або ж, з грошима, що мій мама відправив мене, я взяв участь, додавши до частини, що мій чоловік зумів врятувати на власній і, після того, як трохи барвона, автомобіль був у нашому розпорядженні. Це добре? Я думаю так.

Але мій мама вирішив, що мій чоловік і я роблю абсолютно невірно, і не соромно сказати його до повного голосу. Коли вона прийшла додому, чоловік і я зустрілася з нею. У своєму будинку вони очищають, встановлюють столик, прикрашають все. В першу чергу вона була дуже щасливою, вона приніс гостям багато їжі. А потім, коли я дізнався, що гроші, які послав мене, не всі збережені в правій кількості, я почав зв'язуватися.



Так, я не ховаю, що більше половини, яку кількість зникла. Буває. Ми не пропускаємо їх, Але це не достатньо для мами. Ви бачите, вона думала, що вона прийде додому, щоб зупинитися, дивитись, що житловий простір ми змогли купити і повернутися, щоб заробити гроші за себе. Це не знаю, що я вдома з дитиною, і ціни в магазині відбуваються щомісяця. Ми не можемо просто залишити і забути, як вони знаходяться в нашій країні.

Я спробував поговорити з нею добре. У спокійному тоні я сказав вам, що мені довелося пройти через роки, як все поступово зійде до нормального (більше або менше), і так далі. Ні, як мій мама не почула мене. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тому що вона не гонна надішла мені все більше. Це не її план. І навіть весь вечір був похитий барбами в моєму чоловікі, кажуть, як він купив машину, скільки бензин споживає і так далі. Він мене болить, щоб бути чесною.



Розкажіть мені, це нормальна поведінка? Після того, як ми дійсно намагаємося зробити кінці, молоду сім'ю і навіть з дитиною. Я намагався попросити мами грати з мій бабуся, але вона сказала, що вона була дорослою і мала тільки один бабуся. Я не розумію цю поведінку і я вважаю її неприпустимо. Але я не можу допомогти. Мама, вона мама. Я все ще залежить від неї. Але що я можу зробити в цій ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное