Я дізнався про народження мого онука з незнайомців, захотілося привітати і послав сина 200 євро, але не взяв його.

Провина людини - це загоєння каштану і отруєння в одній пляшці. З одного боку, висуває наше славство. Ми розуміємо, що ми зробили несправедливість до нашого сусіда. З іншого боку, люди іноді використовують провину, щоб зробити нас танцюючим. Герой нашої історії кидається між двома вогоньми. Її син відлякав її для того, щоб бути грубим і жаді. Але він має право робити це?



Я пішов працювати на сина і дочку. Хто допоможе їм, але мені? Моя людина не мала надії. Він самогубний і вірить, що так як його батьки не дарували йому нічого, то не варто намагатися заради дітей. Ми народили їх, давали життя, і це все, безкоштовно.

Але ми виростили в Союзі, і зараз є різними. Діти потребують допомоги, щоб повернутися на ноги. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Головне - мати можливість.

А з нашими пропозиціями, ви не можете прогулятися. Іноді не вистачає навіть базових затишок. Що про покупку нерухомості? Не вдалося жити, як це ще довше. Так я зробив рішення: потрібно оплачувати.

7233340

Мені сподобалося Італія, бо мій козин жив і працював там протягом 5 років. Вона запрошувала мене на приході. Чоловік показав свою властивість. "Я думав - йти, я не буду тримати вас", - сказав він. За роки, ми розкинулися. Життя і діти, які нас зберігають разом. Саме тому йому було добре йти за кордон. І я зроблю гроші, і я не відвертаю очі.

Я був хто-небудь для роботи: мій злодий син і дочка. В той час мій дочок був першим, щоб піти під коронкою, я вже врятував квартиру. Вона запропонувала дитині альтернативу: жити з нами в 2-поверховому будинку або в квартирі.



Якщо вона вибрала перший варіант, я інвестую в оновлення будинку. Дочка висловила своє бажання жити окремо, тому давала їй двокімнатну квартиру на весілля. Після того, як я почав економити гроші для очищення власного будинку.

Мій чоловік і я пропустив ремонт будинку 40 років тому, тому що гроші вимагали величезний. Скільки разів я шкодував від реконструкції? Не врахуйте! Побудувати новий, але що робити. Після того, як ви починаєте, ви повинні закінчити.

711753

І ось, як тигра в прозорому небі! Син приніс наречену в будинок і скоро оголосив своє бажання маррі. По суті, він хоче мені купити його квартиру як сестра.

Звісно, я щаслива з новинами. Але я спалю. Я не маю ніяких грошей на іншу квартиру, тому всі залишилися. Тож, без другого думаю я пропонував сина і дочку-неправо жити з нами за деякий час. Ми допоможемо їм в першому місці, а ремонт чотири рази швидше.



Але дочка-в-права стояв на колінах: вона не хоче жити в селі. Син продовжував згинати його лінію. Якщо грошей немає, я повинен його запозичити. Але я відхиляв, що ідея прямо зараз. Не знаю будь-яких пристойних людей, які б приділили 35,000 євро. Тому питання квартири для дитини, що закривається самим.

Провини чоловіка: відступ до своєї мами, але мій син загинув кров'ю проти мене. Повернувся, що я завжди любила свою сестру і зникла з нашого життя. Він припинив відвідання і навіть відповідав нам Я нещодавно мав онуків. Я тільки дізнався про хорошу новину від незнайомців.

572869

Бажаю привітати сім'ї так багато. Я послав їм 200 євро з Італії, але мій син відмовився. Не займав гроші. Я був так сумним, щоб не ставити його на слова. Якщо у мене було 35,000, я дам дитину кожну пенню.

Що стосується компаній-виробників, то вони з бізнесу. Вони не скаржаться, вони не просять допомогти. Я був відповідальний тільки тому, що я збираюся повернутися і за роботу. Але ніхто не зажадає їм йти за кордон і заробляти гроші на їх майбутнє.

Чи можу ви допомогти мені зрозуміти, як жінка потрапила в дотик з її сином, і хто дійсно неправильно про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное