Я не розумію, що вона отримала.

Навчання особистості часто вчить відмовляти людину делікатно, але міцно. Уміння сказати, що не є важливою навичкою захисту особистих кордонів. Не легко, тому що ніхто не любить виглядати погано в очах інших. Але, щоб відчути пригнічений почуття провини, також задоволення для аматора. Яку стратегію вибрати, щоб не позбавити себе і не відхилити інші?



Коли я був 35, я одружився другий раз. Я зустрілася з першим чоловіком, коли я був студентом. Підписуйтесь на emotion. Поцілунки були дуже зеленими, слабкими. За 20 років кожного, і вже дружини. Але життя їсти всю романтику. Насамперед ми воювали для нашого майбутнього, але потім ми дали. Я попросив чоловіка розлучення. Чому катування один одного, знищити їх життя?

Ми проживали протягом року, ми не мали дітей. Так після розлучення я зламав свою кар’єру і в 10 років я навчився заробляти гідні гроші. Я купив квартиру і машину і може дозволити собі піти на відпочинок кілька разів на рік.



Я був мені, і дав мені любов знову. Я зустрівся з Леонідом і просто втратив сон. Я не відчуваю такого загоєння і яскравих почуттів для чоловіка навіть у молоді.

Lena сподобалося мене занадто. Він почав звертати увагу на мене. Цього разу я зберіг свою дистанцію і не дозволяв собі йти в відносини з головою. Я хотів зважити все. Але любов забрав.



Моя мама-в-одному - друга мама, яку я пропонував Леоніду, щоб переїхати, хорошість в моєму дворику було достатньо місця для трьох. І це третя скоро з'явилася на позитивному тесті вагітності. Все здавалося правою і логічною. Моя коханка і я підписала і щасливо зцікавився під час очікування дитини.

Але де без ложок тара? Мій чоловік має молодший брат. Він живе з матір'ю і дружиною в приватному будинку. Моя мати-в-право, і я стала друзями. Занадто багато. Анна Вікторівна побачила у своїй подругі і почала відвідувати нас майже щодня. Не даремно, але зі скаргами про другу дочку-в-праву і молодого сина. Ілона постійно перебуває на дієті, її син голодує. Він не хоче працювати, залишається в домашніх умовах щодня. Ми також робимо чудові зауваження!



Я слухав, щоб кожна історія, але я не збираю боків. Іноземна сім'я є іноземною сім'єю. Але другий день, мій мама-в-одному прийшов до нас на ніч, майже кріве. Вона попросила мене залишитися ніч. Я не запитав. Починав розмову.

Моя мама-в-правила запит, "Людочка, я не можу жити з цими троглодитами." Але ви можете допомогти мені, мій мати-в-право. Я не зрозуміла, що вона означалася, але жінка сказала: «Дуже, можна дозволити мені в одному номері протягом місяця або два? й

Не знаю, що сказати моїй мамі, щоб не відірвати її. У мене є однокімнатна квартира, яка була спадкована від мого діда. Я зробив великий ремонт, і тепер є орендарів. Я рахую на це гроші, тому що після того, як залишити на батьківщині, я зароблю менше.



Моя мама-в-завдяки помітила, що мій плутався з гострими кутами: «Шиншин, я не натискаю тебе, але думаю про це». Ви дійсно допомогли мені. Не один цінує мене вдома, і ти хороша дівчина, тому нехай стара жінка йде.

Як відмовляти людину: складне рішення, зауважила свою згоду на те, що мама чоловіка залишилася на неї. Я на спицях тепер. Що робити? Мій чоловік каже, що я повинен дати мами в свою квартиру. Але мені, це не ярмарок. Мій найстаріший син, мій чоловік був випущений з дому. Він прийшов до мене за все він був готовий. Я готовий залишити весь будинок для наймолодших!



Крім того, якщо вона переходить в квартиру, як я можу попросити її здійснити? Ви звикли до неї, звикли до неї, і ви не пошкодуєте. Я думаю про те, що робити. Деякі люди знають, як відмовляти людину делікатно без почуття провини. Але це не про мене.

Що б ви порадили героїні історії? Поділіться своїм баченням ситуації в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное