Оля приготував вечерю для чоловіка і думав про те, що протягом 8 років життя разом я не чув від нього слова любові

У вісім років шлюбу Оля ніколи не чув від чоловіка слова любові. Ось як в любовному романі або серці мила, коли головний герой говорить ніжність І замерзає в руки. Не про це сталося в житті Oline. Він був вже лютий день народження. Тексти пісень, а це означає: І це здавалося їй, що її життя не було нічого, тому що вона ніколи не відчувала справжню любов.



Всі ці думки прокинулися в голові Оліни, поки вона приготувала вечерю для чоловіка. Багато одружених жінки будуть любити її життя. Чоловік забезпечений сім'єю з достатком, двома красивими дітьми. Ваш будинок, маленька, але тепла і затишна. Автомобіль знаходиться в дворі, в будь-який час переходимо в магазин, візьміть дітей до секцій. Ольга може дозволити не працювати, але вона все ще мала хобі. І можливо тільки для помади, але я можу зробити свої власні гроші. Ні більше, ніж вона потрібна, чоловік Олі ніколи не зраджував і гроші в сім'ї.

974661

Чоловік Андрій Олю дуже поважна і цінна. Він був вдячний їй за затишний будинок і смачну вечерю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Вона завжди була в складних моментах і підтримала його, коли він просто почав новий проект. Оля для Андрія був кращим другом, партнером, асоційованим. Він часто сказав, що вони були великою командою однодумців. А Ольгою не викликали пристрасть у нього. Для неї я не хочу підібрати квіти з клумби і підняти вогонь втечу на дев'ятий поверх.



Ольга знає і розуміла все. І зробив серце хворим. На жаль, вона пропустив щось дуже важливе в своєму житті і чекала кута для тієї ж пристрасті, і вона припинила Андрієм. Коли вони зустрілися з Андрієм, вона просто переїжджає до цього міста. Вони були сусідами на сході. Далі Андрій зустрівся з ефектною молодою леді імені Ірини. Вона була написана на обличчя Ірини, що вона була трохию і зробить мотузки з будь-якого, хто був зручним для неї. Вона подала червоному автомобіля, любили бізнес костюми і шпильки. Ольга поруч з нею виглядала як сіра миша.

56921.

Як розвивалися відносини Андрія та Ірини Оля, звичайно, не знали. Вони сказали, що hello to Andrey тільки тоді, коли вони вийшли в ліфт. Але коли Ірина залишилася Андрієм, Оля розуміла відразу. Андрій відразу ж перетворився з міцної людини в сумку тирси. але Він втратив, його непевність, і здавалося, що життя був випущений з нього. Тоді Олег пощастило зустріти матері Андрія, Єлизавету Павловну. Вона прийшла до підтримки сина в такий непростий час.



Єлизавета Павловна негайно побачила в Олеському господарстві та лояльності. Вона почала відвідувати Олеся для чаю вечори, коли Андрей пішов в тренажерний зал. Його мама швидко повернула сина до своєї колишньої форми. Так Оля стала друзями з її майбутнім мамою, але вона не знаю цього. Вона була лише 31 років і мріяла про кар’єру в дуже твердій фірмі. З Єлизавети Павловна Оля дізнався, що Андрій у своїй 35 божевільних снів великої міцної сім'ї та дітей. Але всі пристрасті він вибирає точну протилежність своїх снів. Не про своїх подруг погодилися торгувати своїм вільним життям, кар'єром і відпочинком в будь-який зручний для дітей час і приготування вечері.



Ось як останню Ірину в той момент, коли Андрій поділився своїми секретними мріями і запропонували стати дружиною, сміятися на обличчі і летіти до відпочинку в Балі. Історія мовчить про те, що Єлизавета Павловна розповіла Андрія, але після її вильоту він почав звертати увагу на Оля. Потім сумки допоможуть принести з магазину, потім просто прийти, щоб побачити, як вони є. Трохи, вони почали проводити практично всі вечірки разом, а після пів року Андрєй запропонував О.О. Хоча пропозиція руки і серця важко назвати. Більше пропозицій щодо взаємовигідних умов.



Олеся ще мала бути частиною своєї кар’єри. Але вона не дбає про це. Андрій перевернув частину свого бізнесу, оскільки він був партнером у прийнятті важливих рішень. Але більшість всіх, Ольга любила господиня в своєму будинку. Приготував смачні страви, підняті діти і Андрій був просто щасливим, повернемося до затишного будинку. За рік, вся родина пішла на відпочинок. Ми завжди маємо щось для обговорення. Оля, хоча вона сидить в домашніх умовах, продовжує розвиватися, читає багато і піклується про себе. А вночі Андрій натискає свого партнера ближче до нього і дуже боїться втратити її.



Чи можу я сказати ніжні слова до дівчини? Яка любов повинна бути, кожен вибирає для себе. І в цій повісті також можна зрозуміти Оліна. А ти думаєш, що Оля і Андрі виправдали право, коли вони вирішили приєднатися до своїх доліт? Написати відгук про історію життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное