Коли я бачив Наташу на зустрічі однокласників, я був захоплений, нічого не залишилося від яскравої і веселої дівчини.

Я дуже люблю сказати, що тільки нелюблені жінки повинні зробити на сході і дивитися кожен кілограм. І Популярні Вони можуть дозволити собі щось. Що таке припливно! Але все потрапляє на місце, якщо ви бачите його візуально, на прикладі однієї людини. І так зробив мій хороший друг, який пішов через неймовірну трансформацію. Це історія про те, як "Для дружини" Вона перетворилася в смарт-дівчинку, красу і справжню королева.

Про такі випадки також сказали, що це трансформація потвору в красиву лебідку. Але я не думаю, що це справедливе спостереження. Я знаю мій друг завжди був красивим лебедом. Але з якихось невідомих причин я залишився в відносинах, де я завжди був надзвичайно винним. І це не дивно, що якщо це не було для підсвітлення щасливого закінчення я хочу поділитися з усіма жінками світу.

Як кохана жінка змушує погану дружину

Маяковський має гарну лінію: «Я не скажу дружину, я ніколи не залишаю її». Він був з мене, що вона стала поганою, і я отримав її добре. Якщо всі чоловіки думали так! У відносинах все відбувається, особливо в довгий і серйозний. Пристрасть повільно відтіняє, даючи шлях до істинної любові і розуміння. На жаль, це не випадок для всіх.

Наташа завжди мала вболівальникАле вона ніколи не зловила увагу чоловіка. Вона не була кілена на багато дат і завжди шукала щось серйозне, щоб бути впевненим. Я не пам'ятаю її з будь-яких питань протягом місяця або двох. З унікальною природною красою вона також отримала певну жорсткість і сором'язливість. Моя друзі і я жартував, що вона була занадто серйозною і нудною. Але, як часто справа, це Наталашя, яка стрибала з шлюбу.

Ми можемо сказати, що з цього моменту ми втратили Natasha. І хоча ми були зануренням білого заздрого спочатку, стало очевидно, що сімейне життя було явно не добре для неї. Перший чоловік Наташиний, звичайно, був по-справжньому. Змішаний, розумний, він досяг все себе: він купив машину, він відкрив невеликий магазин, потім другий. Але щастя в їх будинку. Він ніколи не став.й



Unsplash Family Life Перший, Наташа зникла. Всі радіолокатори. Вона не ходила до наших жіночих зборів, і вона не була в будь-якій точці світу. Трохи пізніше на вулиці вона може бути знайдена тільки з коляскою. Звісно, з першою дитиною всі можливості працювати в офісі зникли, а ті друзі, які її колеги повністю зникли. Я спробував відвідати її, але все було так скручене і скручене, що ми можемо тільки зателефонувати з часом.

Під час дзвінка набридло. Вона сказала майже нічого про себе, прослуховувала більше. І на будь-які питання відповів, що все добре, це не краще. У зв'язку з тим, що я бачу її на зустрічі однокласників.

Як набридла вона! Брюїз під очима, дуже тонкий, навіть шкіра, як якщо злий і сірий. І вона виглядала набагато старше. Тепер я можу тільки задивити, як чоловік дав її йти. Здавалося б, що на цей день мама Наталі прийшла до допомоги дітям. І тепер були три діти, щоб зустрітися з старим другом серед однокласників дійсно був дивним.

Я не схожа на її зовнішній вигляд і гіркота все вона сказала. Це так, якщо розум далекий. І вона лякала скільки бездомний Вона виглядала як друг. Моя інтуїція озвучила сигналізацію, а в наступні вихідні я вирішив відвідати її.



Після свого шлюбу я побував на Наталії. І я повинен сказати, що квартира змінила багато. Після всього, з трьома дітьми важко підтримувати ідеальну чистоту. У той час як чайник був відварний, Наталя породжена однією рукою наймолодшим, другий зібраний з столу в стеці розмальовки. В той час як мама була на кухні, середня і старша дитина тримала викинути іграшки. На плиті вже горять рис кашу.

Речі були наступними: поки чоловік перебуває на роботі, Наташа на фермі. Чистий, мити, готувати, але найголовніше, Про насй Крім того, в вільний час працює за спеціальністю - як перекладач на віддаленому місці. Виявилося, що гроші чоловіка цілком достатньо, щоб підтримати всю сім'ю, і проблеми почалися з бізнесом, потік клієнтів істотно скоротилися.

У той час як ми говоримо, Наталя була занурилася між піччю, дітьми та інтернет-поштою тих же перекладів. Я не можу уявити, як ви можете жити в такому ритмі навіть за один день, нехай тільки роки. Але вона не скаржалась, тільки апологізована, якщо вона повинна знову відволікатися. І пішов він. свінгерий



Несплаш Окін незадоволений виглядом вітальні, підливається іграшками, він сказав: «Якщо тільки кота заливається водою».» Що ви робите весь день довго? Тоді він дивився на мене суворо, відданий і пішов в приміщення, щоб змінити одяг. Його очі дав мені гусячі. Я відчув, що я не був тут, і я не прийшов в потрібний час. А друг вже поспішав залити воду до кота, бо, згідно з чоловіком, вона нічого особливого, і вона просто має багато часу. Я ніколи не бачив кота, до речі. Здавалося б, приймати мудре рішення не показувати в середині рутинних снів.

Потім ми сідаємо вниз, щоб з'їсти пиріжки з рисовою кашу. Природно, чоловік вилікував, коли побачив, що рис був злегка спалений в деяких місцях. Не пропустіть можливість жартувати про Наташу. азіаткиНе можна навіть варити. Тоді я також вирішив жартувати, що може бути набагато краще в змозі покласти на вечірню сукню і покласти на макіяж, щоб піти зі мною, щоб сидіти в кафе. Для чого він відповів (також jokingly) що Наталя вже не була дівчина, щоб зробити таку нецензуру. Хто сидить з дітьми?



З цього моменту я почав називати Наташу частіше і піти з нею для прогулянок з дітьми, коли мій графік дозволив. Ми провели в суботу вранці разом з парком. І хоча Наташа може називати будинок для чаю, я знав, що я не буду вітати вдома. Чоловік, втомився після важкого робочого тижня, для прогулянки Я не пішовй І добре, бо це було неприємно для мене перехрещувати доріжки з ним. Я не можу нормально ставитися до людини, з якою була ніжна і яскрава дівчина перетворилася в катування. свінгерий

Під час однієї з суботу ходи я вирішив мати серйозну розмову. Здавалося мені, що якщо я розмовляв Наталі про те, що її шлюб не можна врятувати, вона відкриє очі. Тепер я розумію, що мій погляд з-за кордону може змінити щось. Наташа навіть стала білою з страхом, слухом, чоловік не цінує її Тексти пісень, а це означає: І він не думає, що вона людина. І це не погана дружина, але він поганий чоловік! Я мав найбільш серйозні аргументи, але мені потрібно? Вимкніть не. В кінці мій друг був просто відхилений, і наше спілкування повністю припиненой

Чому азіаткиНаступного разу я зустрівся з Наталою 5 років пізніше, коли я повернувся до рідного міста. Багато змінювалися з тих пір, і тому мій погляд на стосунки. Я вирішив зателефонувати старому другу, щоб познайомитися з кількома роками пізніше і забути всі заповіти. Я також мав плани. апологізація для нашої останньої розмови. Я не розумію свого бізнесу.



Яким був мій сюрприз, коли дівчинка прийшов на зустріч, приваблюючи очі незнайомців. Вона носила акуратну, але елегантну сукню, легкий, але якісний макіяж, але найголовніше - широка посмішка. Я визнав її прямо! Це його. НаташаЯ був студентом. Дуже красиво і впевнено. Вона здалася навіть молодшою, ніж минулого разу я бачив її. Чи можна сказати мені, як це можливо? Відповідь була простою.

до Де діти?
до Мій чоловік залишився в домашніх умовах з ними. І всі вони вирощуються.
- Чоловік? Чи живе він з дітьми зараз? й
до О, ви не знаєте. Це ще один чоловік, і Tolik і я довгий розлучення.

Виявилося, що Tolik незабаром після мого кварелі з Наталою. знайшов щей Дуже молода дівчина не тільки без дітей, але і без освіти. Дякуємо вам за підтримку дитини і побачити його два сини і дочка. Звісно, Наталя була важкою, але зараз вона рада, що це сталося. Не погана дружина. Вона приймала, що вона не залишить чоловіка. Тексти пісень, а це означає: І тепер вона в щасливому шлюбі і відчувати себе просто відмінно.

3749840

Нешвидкий Вона поділилася з нами новий Він був реальним рекламом. Наприклад, не потрібно нести важку сумку їжі з супермаркету. Чому, якщо ви можете піти з чоловіком в машині і купити? І якщо вона раптом забуває щось зі списку, вона не буде трагедія, і ніхто не скажеш, що вона є жінкою. азіаткий

Ні про це азіаткиЯкщо вона захотіла зустріти стару другу в кав’ярні і залишити дітям на своєму чоловікові. І ніхто не відлякає її, що плаття до коліна, не до підлоги, і що вона має чудовий колір помада. Так, ніхто не зателефонує їй кожні 10 хвилин, перевіряючи і просить її, де вона і коли вона прийде додому.

А якщо ви не маєте сил, щоб приготувати - немає проблеми, ви завжди можете замовити піцу, піти в кафе або ресторан. На щастя, заробітки дозволяють, оскільки Наталя повернулася до переказів, і це вже не проблема. Коли я просив її, як вона зуміла підняти дітей і повернутися до роботи, вона сказала, що це було все завдяки їй. Дружина-підтримкай Він любить його і практично зношує його на руках. Я побачила себе, коли він прийшов, щоб забрати свій автомобіль в кінці нашої партії.

13975879

Несплашт Наташа забив її руку через вікно і обіцяє переконатися, що викликав у вихідні дні. І я впевнений, що це не наша остання зустріч. Наташа не тільки краще виглядає, вона буквально виглядає краще. свінгерий Зараз вона прекрасна дружина, красива мати, розкішна жінка і поважний фахівець. Є, сила любові. Моє питання, чому б не сталося токсичних відносин раніше?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное