Я прийшов, щоб відвідати своїх батьків, таблиця була встановлена шикарною, тільки в кожному салаті приклеїла ложку, це сором'язлива до господині.

Коли я відвідую своїх батьків, я бачу їх висить. салат-ложка У салатній мисці я струкаю. Скільки не пояснило, що цей радянський етикет довгий, щоб забути, все ще продовжує це зробити. А батьки – це свого роду бажання. Вони зробили все своє життя, і це занадто пізно, щоб перенапружувати їх. Але коли молоді сучасні люди роблять це, не дуже зрозуміло, куди приходять такі акрів.



Немає етикету керівництво має правило прилипання ложки в салаті. Це правило в наших будинках мігрували з публічних цуценят, де для зручності ложка залишилася в чаші салату. Але будинок не є їдальні. Я хочу все, щоб бути красивим на обідній стіл. Крім того, якщо ви залишите ложку в салаті, гості можуть подумати, що ви не хочете їх в будинку. Але це не єдина причина не залишити ложку в салаті.



Не всі люди можуть сподобатися ідеї використання одного ріжуча. Навіть якщо ви просто поставте салат на тарілку з цією ложкою. Салат в цілому - продукт, який готується вручну, тому, з точки зору гігієни, не найбезпечніший посуд. ложка, яка була в різних руках і різних пластинах, стає відмінним розведенням землі для бактерій. Ми не ставимо своїх гостей в небезпеку.



Ще одна причина, чому не варто залишити ложку в салаті - це візуальний дизайн столу. Нерідко, особливо багатошарові салати, домогосподарки намагаються прикрасити або вирівняти краю зверху. І якщо в кінці всіх зусиль приклеїти ложку посередині салату, то весь зовнішній вигляд буде зіпсований. Будова салату буде порушена і поява її буде мало апетитно. Крім того, за правилами етикету ложка в салаті вказує на низький соціальний статус господині.

Габаритний зображення

Якщо ви хочете, щоб Ваше свято було ідеально і гості почувалися комфортно, використовуйте такі правила для подачі столу. Ці правила можна побачити в дорогих ресторанах. Вони використовуються в королівських будинках і на прийомах найвищого рівня. Чому б не зробити це правило, щоб відсвяткувати свій день народження з рецепцією високого класу. Завжди можна стати інноватором в що-небудь і після короткого періоду часу дивитися інші починають повторювати себе.



Дуже часто при великих прийомах використовується порційна система подачі страв. Салати не виняток. Купити десятки або два маленьких салати або креманці і подавати салати, порційні до кожного гостя. Також можна використовувати нижні окуляри. Виявляється набагато зручніше, ніж одну велику чашу в центрі столу. Насолодіться стравами цієї презентації, коли вам не потрібно поцікавити сусідів бенкету, щоб покинути цей салат.



Ще одна хороша ідея може бути їстівними тарлетами. Ви можете покласти будь-яку продукцію в них, вони відмінно утримують форму і залишаються міцними протягом тривалого часу. У супермаркетах часто продаються великі пакети. При бажанні кварлет можна запікати самостійно з форми і розміру, яку потрібно. Але пам'ятайте, що розмір тралету повинен бути максимум двох біт. В іншому випадку є можливість, щоб всі вміст тарлету падають на костюм або плаття гостя.

Р

Кожна господиня отримує гостей, як це зручно для своїх або за традиціями її народу. Використання всіх правил етикету не вважається обов'язковою. Немов, звичайно, це королівська сім'я. Як ви відчуваєте про ложку в салаті? Ви думаєте, що це нормально під час великої їжі? Пишіть коментаря на цій темі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное