Чому ми віримо, що без розфарбовування або розширених вій не досягають краси

Я пам'ятаю один раз з друзями в підлітковий вік вечірка і приносить красу. Я ніколи не забуду коментаря одного з моїх друзів: «Дуже, туші дійсно змінює все». Вам подобається. очі відкритий! Потрібні сказати, після цього, туші в моїй макіяжі завжди приходять? І я збираюся дати будь-які гроші за обіцяний мега-об'єм і мега-довгою, як в рекламних оголошеннях. До одного дня я думав, вії? Після всього, замість витрат часу і економії на макіяжі, вії можна просто приклеїти. Як я шкодую його...

Я відразу ж зроблю бронювання, що мій випадок з помилковими віями глибоко індивідуально і так, напевно, не всі. Але після того, як я не тільки відмовив клеїти все на очах, але і пофарбувати. Шановні жінки! Ми всі в центрі сучасності. Український Я не знаю.

Чи варто збільшити вії або залишити все, як це: мінуси і плюси

Почнемо, ймовірно, з мінусами, тому що плюси дуже сумнівні (і це найцікавіша частина). І я не хочу говорити про те, як некомфортна процедура збирання, просто це ціла гра не варто свічок.

Зробіть вії один раз і вам не доведеться фарбувати. Ну, я думав, що мене за два хвилини, щоб пофарбувати мої вії вранці. В теорії займає 60 хвилин на місяць для повсякденного використання, або за годину. Одна процедура будівництва триває від півтора до трьох годин. І результат, за другий, добре тримається. 2 тижні! Так вам необхідно пройти в майстер-клас двічі на місяць. принаймні один. Не тільки це займе трохи більше часу, це коштує багато грошей. Для двох поїздок на вії можна придбати туш для всього року.



Несплаш Детальніше. Моя вісь є природними тонкими і короткими, вони не видно на всіх. І, звичайно, на третій тиждень, підроблені вії. початок падіння Це природно, тому що інші, просто не можуть вдаватися до їх ваги. Так після видалення моїх вже бідних вій нічого не залишилося на всіх, після чого я загубився, щоб коли-небудь перейти до цієї процедури знову.

Які переваги будівельних вій? Ось найцікавіша частина цього. Єдине. вії Це їх присутність, яка візуально дає так звану «фокс-газу», до якої багато дівчат так захоплюють. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тож слід виростити вії?

1817797

Товсті вії в цьому випадку грають велику роль, тому туш може дійсно замінити олівцем в деяких випадках. Але потім послідовне питання creeps в: хто у всіх вирішив, що зрілі - це те, що знак краси? Після всього, це як бронзова шкіра, блондинка волосся або коричневі очі – дуже індивідуальна ознака. Атропологи мають думка про це.

Природа дав мені типовий слов'янський вигляд: легка шкіра і блондове волосся, виразні губи і дуже короткі, майже непрозорі вілі. Я ніколи не пофарбував їх! І, найвпливовіших, чим я пофарбував їх, тим старшим і коарсером очі здавалося. І ось



Товсті і довгі вії генетично закладені, щоб не всі етнічні групи мають виразні вії. Так само, як і не всі даються товсті темні волосся або гладкі прямі блондинки. Це нормально, оскільки це гармонійно. слов'янський зовнішній вигляд, наприклад, рідко переносить важку макіяж і вентилятори на століттях, тому що вона виглядає так. дикийй Особливо ті види помилкових вій, які виглядають як непроникні щітки скручуються по краях.

Коли я зрозумів це, я спробував змінити свою тактику і замінив мій чорний ультрарозширюваний наддупер туші з нейтральним коричневим. І я дуже сподобалося! Здавалося б стати простіше, а вії перестали контрастувати з бровами і волоссям.



Тоді я зрозумів, що туші є найбільш рекламодавцем продукту в індустрії краси. Як правило, це тушкара і блиск губ, які вперше з'являються в косметиці у дівчат. І рекламувати туші жінок, які за природою товсті і зріліЧи варто звернути увагу?

Ті, хто їх вже пишні і міцні, не потрібно тушки на всіх, які можуть тільки додати люки. І жінки з ніжним зовнішнім виглядом, мега-об'ємні вії не потрібні на всіх.



По-перше, я взяв туші на будь-яку подорож, навіть на природі на шашлі. Якщо вона не була, принаймні вона зробила вії. До тих пір я вирішив звільнити себе від жорстокого рабства і припинив фарбування вій на дорозі повністю. Скільки простіше очей! Ви можете взяти ворс, а потім протерти очі, і мити. Тексти пісень, а це означає: І нічого не збирається, нічого не збирається. Це дивно, що я ніколи не помітив це до. дискомфорт Це туш, що дає вам очі. І неважливо, яка якість і ціна, особливо дівчата з тонкими і слабкими віями, помітили її.

Тепер я не можу уявити, як можна пофарбувати вії з будь-якої причини, і ще більш розширити їх. Після всього, це майже завжди неприродний і пластиковий вигляд, так що для чого? Я теж довелося перебудувати себе близько двох місяців, і після того, як я точно не буду йти до будь-якого майстра знову. Я, краса вимагає жертвиАле такі жертви явно не для мене.



Нешвидкий Ми просто забиваємо в наші голови, що без туші без макіяжу. І чорне дерево і важче туші, краще (незалежно від того, що ви блондинка або ні). У році індустрії краси Він робить мільйони На туші можна уявити? Коли ви думаєте про вирощування вій, запитайте себе чому. Зрозуміємо, що причина: це справа не приймає себе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное