Ольгою намагалася вийти з дому, але нічого допомогло, тому вона вирішила діяти по-різному.

Чи заважає телевізор у спальні сімейне щастя? Герой нашої історії переконаний, що так. Вона підняла і одружила два сини і майже дочка-в-право. З висоти років жив, мудра жінка знає краще, як вона повинна бути. Але робіть свою кохану згоду з нею? Давайте дізнаємось.

Габаритний зображення

Телевізор в спальні Ольга знову зустрічала чоловіка від роботи без настрою. З кислим обличчям вона поставила тушку в тарілку, а потім поглянула в неймовірно протягом тривалого часу, поки її чоловік мав вечерю. Саша зважилася тихо: якщо ви не звертаєте увагу на це, він буде звинуватитити за каліцтва. Але вам не доведеться вгадати. Він знав, що проблема була. Або ж, кома.

до Що, мама прийшла знову?

Дівчинка зморшувала її ніс і загострилася, як вона кинула лимоном.

- Вона зробила. Я почав свою улюблену пісню знову! Ви знаєте, що вона сказала мені цього разу? Що гречки необхідно покласти в гарячу воду, не холодно. І купити сіль тільки йодований. На підвіконні вказали дружину. - Вона приніс її сіль, Саша! Вона також розповіла мені про те, що телевізор з спальні. Я не можу завагітніти!



Олександр сміється. Мати Олі ніколи не згадав про зв'язок між телебаченням і родючістю.

- Вона прославила наш перший комплект допомоги. Я скаржав про головний біль, і я провів в ньому півгодини. Таблетки від голови були непристойними. Я думаю, що вона шукала управління народами. Саша, ваша мама приїжджає до нас часто!

Чоловік знову веселиться. Жінки Після скорочення Ольга вирішила вивчити і працювати віддалено і провів багато часу в домашніх умовах. Свою дружину неодноразово прокоментував свою матір'ю, Вона сказала, що вона мала право не тільки прийти, коли вона бажала, але жити з ними. Після того, як вона дала їм цю квартиру.



До того ж багато матері Олександра мала віру в такі заяви. Моя мама мала фантастичний будинок. Тексти пісень, а це означає: І вона дійсно може прийти до них в будь-який час. Зухвалий син з сім'єю далеко, і я хочу, щоб няти своїх онуків. У свою чергу, дочка-в-права була запропонована акція. Впродовж 5 років, а тепер Ольга влаштовує концерти майже щодня!

При запиті знайти спільну мову з її матір'ю, її дружину занурилися і пішли в спальню. Прибуття Світлани Вікторовни в наступний день не додано до її настрою. Вона приносила свої вітаміни «для здоров'я жінки» і припинила в найкоротші терміни, як дочка-в-правила запропонувала обговорити пропозицію.

Ми не покажемо на тиждень. Під час цього часу Оля здавалося кинути камінь з плеча, розслаблених і роз'ємних бурових робіт і домашніх заходів.

Не попсував настрій своєї дочки. Вона hospitfully flitted навколо її мати-в-право, намагаючись будь ласка. Але відразу все відверто після строгого питання: "Ви вагітнієте?"



Негативна відповідь небезпечна гість, але вона тільки непомітно притискала її губи. Ольгою м'яко починав роз'ясуватися майже. Моя мама-в-завдяки – це перша для вивчення радісної події. Але поки вони не хочуть дітей, це тільки другий рік разом. У той же час Ольга піклується про чоловіка, годуючи малини. Якщо мама прийшла трохи рідше, вона мала більше часу.

У цих словах пансіонер вибухнув. Коли вона хоче. В іншому випадку дочка-в-права буде руйнувати сина і квартиру. І в цілому Ольга є вогнетривким. Вона розбила все на чоловіку, і вона охолоджує в домашніх умовах цілий день. Ось чому він не хоче дітей. Після того, як вони потребують догляду, і така стружка навіть квіти в горщиках з ер.

р.

Як ти заспокоїти свою маму? Оля слухав і знав, що не міг нічого змінити. За півдня, відвідуючи батько-в-право, знову смоктати всі соки з неї. Увечері дівчина набрала дружину брата Саша, Алла. Запитайте на консультацію та підтримку.

Оль, це без використання. Воював її протягом двох років. Вона вважає, що вона має право запустити економіку на рівних підходах з нами. І ви ще не народилися. Коли ми мали Sonya, моя мама була на дверцятому Навіть Ігор втомився від нього.

А жінка зробила гарне рішення. Нехай чоловіка Оліна відчуває себе погодженням матері. Він працює щодня і рідко бачить її. Так нехай Саша проводить відпустку в компанії Світлана Вікторівна. Дівчина просто має розібратися, як це зробити.

У той час як дівчина була думка, її мати-завдяки відвідали їх кілька разів з цінними порадами. В результаті чоловік знімав телевізор з спальні, на її наполягають придбані кілька комплектів рушників замість "молодої згоди". І раптом для Ольги різко захотіли діти.

р.

Потім план був дозрів. Дівчина запропонувала їй кохану, щоб провести відпустку з сім'єю, але він очікувано протистояли: два тижні з її матір'ю занадто багато. Свою дружину вірно помітили, що її мама прийшла до них щодня, але він просто кинув його. Не для всього дня.

І сказав, що вона буде йти до своєї матері раніше, і Саша прийде, коли вона дозріває. Що ми вирішили.

Поставивши кохану на поїзді, на перший вечір Олександр вирішив вдатися в усі радості холостого життя. Він кохав дружину, але часті скарги про свою маму втомили його. У планах вирощеного холодного пива з рибою та новим сезоном серії. Яка грація!

Не скорочився чоловік прийшов додому і розбирати торгові пакети, ніж збиваючи на двері. Моя мама була на дверцят. Вона відсортувала себе крупи, варена вечеря, очищається. Наступну ніч все відбулося знову. В той час як жінка промив всі страви на кухонному шафі і розморожують холодильнику, вона поділилася планами з сином. Потрібні перемішувати вітальню і вклеїти шпалери в передпокої, поки Oli не відходить.



Насамперед, Саша нерішливо відмовилася допомогти. Але коли мама почала випікати Ольга, людина відчула, що він відварився. І господиня погана, і материнство не турбує майбутнього. Звернення до своєї жінки.

- Мама, це не довше воріт. Будь ласка, будь ласка, будь ласка, залишайтеся дуже часто, okay? Ми дорослі і не безкаркасні, ми можемо очистити і зафіксувати все самостійно. Я люблю спосіб Оля варить! А телевізор у спальні не турбувати мене! Ми будемо мати дітей, коли ми готові. Вам не потрібно турбуватися про нас. Ми вдячні Вам за квартиру та за вашу допомогу, але ми хочемо...

Від таких суворих слів Світлана Вікторівна зламала у сльози. Так, як дочка-в-одному повернула сина від матері. Саша не хочу переварити з матір'ю, але вона продовжує покласти тиск на свої почуття провини.

- Мама, якщо ви не перестаєте відвідувати нас щодня, я розлучаю Олія. І продовжив він, побачивши радісне світло в своїх сльозних очах. - Ви не отримуєте. Я люблю її і буде псуватися без неї. І це буде на Вашій совісті.

- «Чи все, що ви хочете, - сказала вона в серці. Оздоблений очищення і лівий.

Згущений провиною, Олександр провів останній тиждень свого відпочинку окремо. І розв’язати конфлікт допоміг коханій дружині. Після повернення з батьків Оля не вірить, що чоловік залишив без уваги матері на цілий тиждень. Після слухання всієї історії вона посміхнула:

- Саша, нехай прийде в мій мама завтра. Я пообіцяв її... Дозвольте мені знати перший раз, ми виконали свій основний запит.



Розуміння в очах чоловіка повільно заміняв усвідомлення.

- Ви вагітні!

Оля в руках. Трохи пізніше дівчина сказала, що другий день вона назвав її матір'ю. Я дуже дивився, щоб почути голос чоловіка перед мною, пропонуючи «Любовий світло, щоб смакувати домашнє вино». Наскільки це ще один інтерес. Дорослим дітям можна спокійно дихати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное