Моя мати була кричущою, що я мав залишити цю сім'ю, тому що це не те, що це зроблено, але я міг зрозуміти її.

Що таке ім'я чоловіка сестри, який став партнером сестри-завдання? Неприємні слова не приходять до розуму, тому що є фактом треазону. Але це зрозуміло? Історія нашої героїні представить цю ситуацію з несподіваним кутом.



П'ятниця вранці Тексти пісень, а це означає: Я не прокинувся ні світла, ні світанку. Хтось був чуйним на двері без переспів. З Міша був на годинник, я відразу ж здогадав: мій мама прийшов. В іншому день сестра Свєта попереджала про її прибуття.

до Ви відчуєте від Любомира! – майже з дверцят

- Кишеня, прокинуся сина, шуок на неї.

до Він не ваш син. Залиште цю сім'ю. Sveta - сестра. Все невірно!

Все вірно. Я живу з чоловіком сестри і її сином дзвонив мені маму. Але я не взяв Майкла. Три роки тому моя сестра залишила сім'ю і пішла за кордон.



Неповторна донька Світла завжди була золотою дитиною, радою матері. Як ліктя, я отримав тільки крихку материнської уваги. Мати не приховує, що вона любить найменше. Я подарував мені в першу нещасливу шлюбу нелюбленому чоловікові. Він був протилежним світлом. Це було все право. Так в нашій сім'ї наймолодша дитина ванн в любові і чарівності, і я працював і навчався для двох.

Моє особисте життя було строго контрольованим, і я не дозволяв дати хлопчикам до кінця школи. Коли Свєта вагітнала 18, її мама не наполягають на аборті. Навпаки вона оплачується на розкішне весілля. Сестра приніс чоловіка Михайла до будинку. Він виявився гідним робочим чоловіком. Тільки вітер не був достатнім.



Коли сина Діма виповнилося 3, її сестра викрадала нас з новинами. У далекому Італії вона чекає на справжню любов. Адіу, сім'я! Звісно, вона залишила сина своєму чоловікові. Найцікавіше, що її мама підтримала її. Золота дівчина заслуговує на справжню любов.

Уважне рішення Миші з дитиною, що перебуває у нас, і знаменитий пригодник вирушив за межі щастя. Моя мама наполягала, що я піклуюся про мій нефрит. Сестра поселиться в новому місці і прийме її до неї. Я не заперечив мій мати це запит. До того ж Дімочка пропустив свою маму дуже багато. Я взяв його до садку, ходив з ним і грала з ним. Я не хочу, щоб ваша дитина не відчувала.



Михайло пішов з нами через шість місяців. Я зрозумів його. Життя в будинку матері-завдання, коли дружина тепла в руках інших, досить приниження для людини. Через півроку він прийшов з новиною. Після заробітку грошей Міша орендувала будинок і повернулася до сина. Я часто відвідував маленьку сім'ю, допомагав з дитиною. Невідомо як з нас, мій син-в-право, і я впала в любов. Я пішов з ним.

Звісно, я даю свою сім'ю знати. Нема матері, ні сестри проти неї. Після офіційного розлучення від Sveta Misha зробив мені пропозицію. Я впала в любов з цим чоловіком, тому я погодився без зцілення.



Але ми не встигли зареєструватися. Моя сестра знову відкидала тіні над долею. З італійською ф'янкою вона не зростала разом, і вона почала упаковувати її валізи будинку. Я знаходився про цей перший і відразу прийшов до нашого будинку. Щоб повернути кохану дочку чоловіка і сина до сім'ї.

Я відчував себе в житті. Моя любов допомогла мені з цим. Він зумів переконувати мене, що я заслужила любов і жіноче щастя. Не за словом, але від deed. І тепер мій кров родичів збирається взяти все з мене!

Моя мати наполягає, що я повинен дати Міша йти, повернути його до сестри для її щастя. Це так, як він є нечутливим. Мадам пішов на прогулянку і йде додому. Ми повинні бути такими ж, щоб допомогти маленькому. Як це завжди було.



Моя мати і сестра не здивувала мене. Вони тільки думали про себе. Я, не мене - це не те, що вони. Я не збираю чоловіка від Світлани. Вона зробила власний вибір 3 роки тому. Тепер вона повинна зіткнутися з наслідками. Я буду стояти в коханні.

Що ви зателефонуєте чоловіка сестри, який загинув її хвіст і кинув його на борт? Дорогі друзі!

Що ви думаєте? Чи має героїні право на це ускладнену родинну історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное