На телефоні син сказав, що сюрприз чекав на нас на дачній ділянці, навіть тоді я занурився щось неправильно.

Удосконалення дачної ділянки починається творчий рейс думки. Він також відкриває серцеву капусту і зміцнює з'єднання з землею. Що може турбуватися ідилла насолодіться полуницею і ніжними трояндами? Непривітні родичі, які нічого не чули про це.

р.

Я ніколи не розумію жінок, які борються з дочкою. Я думав, що я б хотів би зустрітися з дружиною. Я не буду другою матір'ю, але я буду старшим другом. Але щось вирушилося з початку.

Мій чоловік пішов з 8 років тому. Я провів майже 25 років в душі, і його втрата болить мене. Такі чоловіки – справжня жіноча благословення.

У той час, син закінчив університет і вже працював. Я зустрілася з моїм мамам. Марія Дмитраєвна почала давати після смерті сина, і вона потребує догляду. Я навіть не дивився на інших чоловіків.

Дві роки до смерті чоловіка, я мріяв про покупку будинку. Кожна мріяла про пишні квітники, полуниці з саду та пізніх вечерь на терасі. Але згорнуті жири випадають всі заощадження. Три роки тому я знову почав економити гроші. А потім ще один трагедія – від довге до сина загинув матері-в-право. Моя улюблена друга мама.

Скоро перед тим, як якщо псує її відправлення, вона зробила жарт і взяла мене до нотаріуса. Зробіть подарунок для свого чоловіка. Я протистояли, але Марія Дмитраєвна пояснила своє рішення. Вадик ще досить зелений. Він не знає, що дружина буде робити або що він буде робити. Вона довіряє мене повністю.



Моя сина приніс наречену квартиру я думав про продаж і купівлю котеджу. А потім я вирішив: де буде Вадим принести наречену? Будинок - подарунок для молодих пар. Шукаємо воду. Через півроку він приніс гарну дівчину Аліну на екрани. Тоді вона здалася мені скромно і освіченою.

Аліна працювала майстер-класом в салоні. Я не отримав ніяких точок, коли я пішов до коледжу. На цій спробі перейти на навчання.

Ми мали гарне весілля. В кінці тост я оголосив, що я дав їм квартиру. Зал вибухнув в аплазі, але я все одно чув хіппі голос Свеля: «Без договору на подарунок» Це все порожні слова! Тамада мала змінити увагу гостей, щоб захопити незручну ситуацію.

Після весілля Вадим і Аліна почали жити окремо. Я спробував дати їм більше простору, але я майже лікував на місяць від самотності. Я пішов на мій чоловічий цвинтар частіше.

Вадик прийшов до мене, але все частіше. Я рідко пила Аліна. За словами сина, вона працювала важко і втомилася. І тоді мій лікар-гінеколог побачив мене, що мій дочка-в-завження був вагітним! Я запитав Вадима за правду.

Моя сина не заперечувала. Він визнав, що Аліна насправді не дала своєї дитини, але вона не хоче сказати що-небудь мені. Її матері давно відомо про матерію. Вадик ніколи не усвідомив, скільки болить мене з цими секретами.

Перед тим як залишити, мій син попередив мене, що завтра він хотів приїхати до мене з матір'ю. Заплановано серйозну розмову. Моє серце сказав мені, що він не був добре.

, Україна

Уранці я запечена курка, ріже салати і чекав гостей. Вадик тут. Сватя Ілона прийшов разом з сестрам Жанном як допоміжна група.

Якби вони часто відвідали мене. Ми відвертаємось до здоров'я молодого матері, а після іншого тосту Елона мене звернулися з заявою. Вагітна жінка потребує постійного нагляду. Що означає, чому я не перейде в однокімнатні діти, а квасоля з молодими переїздами в двокімнатну квартиру. Допомогти їм і виглядати малюка після них. Чому я повинен бути окремо?

Я був безмовним. Ілона вирішила все для мене і навіть запропонував допомогти транспортувати речі. Так, ми і працюємо з нею, але вона вирішила кинути і переїхати з дітьми.

Усе посміхався на мій «добрий» і вирішив, що я приймав їх «оффер». Але я сказав: "Ми просто зробимо це." Я подарував сина квартиру, і якщо ви хочете жити з ними, продати свій районний центр і обмін квартири Вадима для більш просторого.

р.

Після того, як ці слова, кицька і сестра, як ланцюг зламався. Виховали вітання та вітання. Ілона з'ясувала, що вона не хоче залишатися без нерухомості, тому що небагато з'являться на Аліну і Вадима. У мене з’являлося, що я ніколи не бачу онука.

Левінг, Вадим апологізований для сцени і сказав, що він сам не був захоплений про ідею. Після народження мого онука я вирішив обміняти житло. Але не для матері своєї дочки! Я тепер поставив це рішення про паузу.

Тексти пісень, а це означає: І скоро, любов вплине на життя.

На кладовищі я зустрів чоловіка. На могилах своєї дружини і сина були біля сім'ї. Тому ми часто перехрещуємо доріжки, ділимося порадами, на які квіти висаджують на могилу або в якому храм краще замовити меморіальну службу.

А потім Олег запросив мене вечерю. Я був так голодним для простих людей, які я погодився. Після приємної розмови ми зрозуміли, що ми були дуже схожими. Незабаром ми почали знайомство.

Тим часом народження Аліни підійшов. Я завітав юних людей кілька разів (Сватя переїхала з ними). Мати нареченого регулярно приймали важкі мішки делікатесів, але не пропустили можливість обманювати мене на додаткові квадратні метри.



Для виписки з лікарні Олег і Я приніс Аліну з її онуком реберця, коляска і ана. Замість подяки мама своєї дочки-в-право сказав: «Дуже, ви даруєте, сватя!» Одна нога в могилі, а кришки скручують. Ми в тісному місці, і ви можете перенести в свій номер!

Я залишила незручну квартиру відчувається, але мій чоловік здивував мене. «Відновлення, переміщення в мене», - сказав Олег. А через тиждень ми підписані. Наша дочка-в-права не звертала увагу на наше весілля. Букет білих троянд, казково красивих, виглядає ідеально, а ніжний колір бутона – це поза тимчасова класика.

Одного разу мій чоловік запропонував реалізувати мій старий сон. Продам квартиру і купити котедж. Не знаючи себе з щастям, через два місяці стала господиня рай на березі озера.

Там була ложка тара. Сім'я донька-в-правила на цю гроші, щоб розширити квартиру. Ми розповіли про свою допомогу в галузі. Але радісно подрібнити себе і їх онука з свіжим повітрям і вітамінами з наших ліжок.

Р

Не шкода! Олег і я достовірно закрити очі на несправедливі поради. Тут висаджуємо агрусу і троянди в ванілі. Для того, щоб Мітенка не була подряпиною. А дитячий майданчик необхідно розширити. Де будуть діти грати, коли сестра сваті і онуки прибувають?

Ми тут! Незабаром сім'я сина сина приєдналася до сестри Ілони. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Подача чесної компанії кладуть на плечі. Одного разу я спробував передати в Сватю, що необхідно заздалегідь попередити про такі прибуття. Що, звичайно, майже підняв скандал. Але мій благородний чоловік мене зачарував.

«Привіт, нехай вони живуть трохи, і ми хвилімо на морі». І продемонстрував двосторонній квиток.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Яхти прогулянок, тепле море, екскурсії в гори. Син назвав і переконаний, що будинок, сад і сад під керівництвом. Ми також здивуємо, коли ми приїжджаємо.

"О, я не схожий на це, - Я думав потім. Шукаємо воду.



Відносні засоби намагалися відкрити ворота, ми розморожуємо в ударі.

Мій розкішний розарій перед будинком. Тепер пісок розкинувся тут і лежачи. Жанна і її дочка сіли на них. Доля троянд яловичини і малини. У своєму місці був надувний басейн, де чоловіки розбризують дикою орелою. Mitenka sat ненав'язана в пісочниці. Вадик не бачив. Я дізнався пізніше, що він рідко продемонстрував тут.

Ілона і Аліна залишили будинок задоволеним. Ласкаво просимо до нас в повному обсязі. Я попросив не подякувати за виконану роботу. «Для лежачих і бас-банківських грошових коштів»

Будинок був в хаосі і я відчував очі, наповнені кров'ю. Коли я запитав, що тут збирався, Ілона була Вони намагалися дітям, а цегляні кущі були розготовлені так, щоб онука не зашкодувала. І якщо я не схожий на щось, я не побачила Мітенка.

І, нарешті, з’явились. «Це мій котедж, і я вирішив, що і куди висаджувати, як ферми і хто запрошують відвідати. І я зможу бачити мій онук за рішенням суду! Я відхилявся, не чекаючи такої аудієнції від себе. Яка ідея? Я не здивую своїх родичів зараз, вони продовжать приїхати сюди, якби до свого дому.

р.

В той час як Сватя і дочка-в-права були занурені з непривабливістю, гнет підштовхував. Свідок на потворну сцену був син, який прийшов з роботи. Після прослуховування наших аргументів він взяв свою сторону з нехарактеризною суворістю. Він попросив своїх рідних і своїх родичів, щоб запакувати і залишити країну.

З великою незадоволеністю компанія залишила наш сайт. І, нарешті, Вадим запросив нас про прощення для наших уважних родичів. А Олег і я вирішив: тепер на літо ми візьмемо тільки онука. Період!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное